basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

08 sie 2007, 13:12

Asiu, no to mamy głodomorki! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja jak patrzę na swoje piersi... :ico_szoking: Wiedziałam ze nie będą małe ale aż tak... :ico_placzek: Ale Jaś też nie ma nic przeciwko ich gabarytom :ico_noniewiem: Teraz śpi a ja nad nim modlę się zeby zechciał tak jeszcze troszkę... :ico_sorki: :ico_sorki: Woziłam go po pokoju 40 minut żeby usnął a wystarczyło na pięć minut wziąć go na ręce i padł...

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

08 sie 2007, 13:21

No Basiu male glodomorki. Moja to 200g tyg przybiera na wadze :-D Polozna to juz sie smieje z naszego glodomorka :ico_brawa_01: Ale tak wiecznie nie bedzie wiec niech korzystaja :-D Do kiedy chcesz karmic cycem?Ja postaram sie do pol roku tj. do grudnia,ale czy wytrzymam to nastepna sprawa.Ja juz mialam dosyc w okolo 7 dniu,ale teraz jakos leci i nie jest tragicznie :-)

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

08 sie 2007, 13:27

To nareszcie !!!!!!!!!!!!! OGROMNE GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUŚ!!!!!!!!!!!!!! :ico_prezent:
Mój Bronuś to tak się ze mną przestawił że zasypiamy ok 2 w nocy ( bo takie fajne programy są w telewizji) i wsajemy o 13, będę musiała to zmienic. I oczywiście śpi ze mnąw łóżeczku bo jak śpi u siebie to mi się bardzo za nim tęskni

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

08 sie 2007, 13:45

joanna1111 pisze:No Basiu male glodomorki. Moja to 200g tyg przybiera na wadze :-D Polozna to juz sie smieje z naszego glodomorka :ico_brawa_01: Ale tak wiecznie nie bedzie wiec niech korzystaja :-D Do kiedy chcesz karmic cycem?Ja postaram sie do pol roku tj. do grudnia,ale czy wytrzymam to nastepna sprawa.Ja juz mialam dosyc w okolo 7 dniu,ale teraz jakos leci i nie jest tragicznie :-)


Asiu, też mam zamiar pół roku. a w pierwszym tygodniu karmiłam a z bólu łzy mi na Jasia leciały... w najgorszym momencie stwierdziłam że wole urodzić go niż jeszcze raz karmić. ale to juz historia... o, juz koncert...wiadomo, na cześć cyca...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

08 sie 2007, 13:47

oj widzę, że małe żarłoczki z tych lipcowych dzieciaczków
Tadzio powoli się stabilizuje, utrzymujemy 5 karmień nocnych (licząc to o 20:30 jako pierwsze), niestety 3 rano to dla niego środek dnia, oczy jak spodki i nie śpimy, udło mi się go uśpić dopiero koło 10, a jaki marudny do tego :ico_placzek:
zobaczymy co będzie dalej, bo na razie ryczy z dala od cyca, a przy cycu zasypia w 10 sekund, tylko ja tak go nie mogę leżakować, bo by mi łapki wysiadły, a i dla kręgosłupa spanie na mamy łapkach niezbyt zdrowe

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 sie 2007, 15:02

No ja też bym chciała z pół roku pokarmić piersią, ale zobaczymy w praktyce jak to będzie :ico_oczko: Wszyscy stwierdzili, że jestem stworzona do karmienia :ico_oczko: Bo nie miałam żadnych problemów od początku a i pokarmu jest b.dużo :-D
A mój mały wisielec :ico_oczko: jest na spacerku z babcią i choroba nie wiem gdzie poszły a ja już tak tęsknię :ico_placzek: Idę ich poszukać :ico_oczko:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

08 sie 2007, 15:41

Wiecie co? Stwierdziłam, ze bycie żoną , matką i gospodynią jednocześnie to nie lada wyczyn! Rano zrobiłam zakupy na obiad, potem umyłam syfiate jak nie wiem okno, podłogę, załączyłam 3 serie prania, zebrałam suche, w międzyczasie karmię, przebieram i uspokajam Jasia. Przede mną obiad - zrobienie go i sterta prasowania. Jaś dziś się uparł na zasypianie na ręku, nic innego w grę nie wchodzi :ico_olaboga: Kobiety wychowujące dzieci w domu powinny mieć 200% swoich pensji...

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 sie 2007, 16:19

Basiu kochana zgadzam się w 100% z Tobą :ico_oczko:

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

08 sie 2007, 16:52

Hejo! Wpadłam na sekundkę :-D I od razu taka miła informacja!

Violu, serdecznie gratuluję!!!! Cieszymy się razem z Wami! Nareszcie doczekałaś się swojego szczęścia w ramionach... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Mój Jakubek coś dzisiaj zły dzień ma, bo jak zwykle śpi w nocy po 3-4 godzinki, tak dzisiaj spał po pół godziny i myślałam że zwariuję :ico_noniewiem: Był tak śpiący, że marudził mi ciągle. Cyca nie chciał, na brzuszku leżeć nie chciał, pionowo też nie i na pleckach też nie! Już nawet owinięcie w rożek nie pomagało :ico_placzek: Aż w końcu padł ze zmęczenia i budził się co te pół godzinki, żeby znowu pomarudzić :ico_olaboga: O dziewiątej rano znowu się zaczęło i nie spał aż do godziny 11! Teraz śpi (i tylko słyszę, że znowu się rozbudza, chociaż spał chyba z 15 minut :ico_olaboga: ), a mnie łepek nawala w skroniach, chyba z tego niewyspania. Ale...czego bym nie zrobiła dla mojego kochanego słoneczka... :ico_dziecko:

[ Dodano: 2007-08-08, 16:54 ]
Kingusiu, śliczna ta Twoja córunia!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

08 sie 2007, 17:33

hej dziewczynki.
Ja tez sie troche boje ze malej nie oducze spania w lozku ze mna no ale po malu probuje przenosic do lozeczka
Obrazek
a to moja lalka
i jeszcze to
Obrazek
Obrazek
i na spacerku
Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 sie 2007, 17:45 przez justyna30, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość