NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 paź 2012, 08:16

hej

kaczorek gratuluje kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale super wiesci!!! :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a co do pasów i kotów to ja mam kota, za niedługo bede miała drugiego :ico_oczko: mieszkam na bloku z psem trzeba wychodzić więc wybraliśmy mnie absorbujacą odmianę futrzaka hehe :ico_oczko:

zaraz wracam :ico_oczko:

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 paź 2012, 08:23

Karolina w przedszkolu, młody sie bawi.. kot domaga sie uwagi :ico_oczko: mężu robi sniadanie..
dzisiaj w planch małe zakupy musze Karolinie kupić jakies butki do płaszczyka, czapkę bo ma zamałą (taka jesienną), z kotem na odrobaczanie idę i ogólny przeglad do weta

a tak ogolnie to po staremu... młody gada coraz wiecej ale z pampem biega i mu to nie przeszkadza .
komp mi sie zepsół tzn. teraz niby chodzi ale wyłacza się co jakiś czas bez powodu.. :ico_noniewiem: był wirus ale go usuneliśmy i chya bateria jest padnięta..to chodzi na kablu a mimo to się wyłącza.. dorze ze mam drugiego kompa.. :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

01 paź 2012, 12:39

NICOLA_1985 mój komp poprzedni tak się wyłączał i okazało się,że to kartę graficzną szlag trafił :ico_sorki: a że w moim było tak,że połączona była z płytą główną to mi powiedziano,że nie opłaca się tego robić bo nie wiadomo jak długo podziała,a wywalić z 500 zł na naprawę i nie wiedząc na ile to kupiłam nowy :ico_sorki:

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

02 paź 2012, 10:46

Ania no "rewelacja" po prostu.... nowy komp będę se musiała sprawić.............. :ico_noniewiem: mój też ma połączoną kartę z płytą gł. bo to laptop jest........... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

02 paź 2012, 11:02

mój też był laptop ale nie każdy ma kartę z płytą połączony
dowiedz się jak to u ciebie z naprawą i czy to na pewno to

Awatar użytkownika
aniaj84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2186
Rejestracja: 11 lip 2008, 21:34

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

02 paź 2012, 12:11

dziewczyny mogę sie wtrącić....?przepraszam wiem,że nie mój wątek..

odnośnie laptopa
miałam to samo co nicola i poprostu włączyłam go awaryjnie,jest taka opcja tylko nie do końca pamiętam niestety jak to sie robi..robiła mi to koleżanka.
nasz "mechanik" straszył nas,ze sie dysk sypie.
działa,nie wiem jak długo ale działa.

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

02 paź 2012, 12:27

aniaj84 mój na awaryjnym też nie działał,robiło się to samo,mojej mamy znajomy mi to robił i nic nie dało :ico_sorki:

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

02 paź 2012, 12:31

zaniosę lapka do naprawy i zobaczymy co mi powiedzą... :ico_noniewiem: przegrzewa się to wiem na pewno... jest też problem z baterią więc ją wyciągnęłam na stałe i działa na kablu , czasami nie chce się załączyć wcale , czasami się załączy i chodzi jakiś czas.. wyłącza się chyba jak się przegrzeje.... bez ostrzeżenia po prostu pyk i czarny ekran... :ico_noniewiem:
no ale ja nie jestem informatykiem więc się wymądrzać w tym temacie nie będę... :ico_oczko:
szczerze to ucieszyłabym się z nowego kompa... no ale wiem , że mamy teraz sporo wydatków więc lepiej by było jakby trochę jeszcze pochodził :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

05 paź 2012, 11:47

właśnie zauważyłam, że przebiła nam się prawa górna 5.

NICOLA_1985

Re: Dwulatki wiosenno-letnie !!!! (kwiecień-lipiec 2010)

05 paź 2012, 12:43

hej

u nas dolne piątki już są dawno a górne się właśnie wyrzynają - obydwie

byłam wczoraj u ortopedy z moimi dziećmi
Karolina za dwa tygodnie będzie miała operacje na nogę (wydłużane ścięgno achillesa) bedę z nią tydzień w szpitalu i później 6 tygodni będzie w domu z nogą w gipsie

a Krystian ma chorobę Sprengla, wrodzone wysokie ustawienie łopatki, choroba genetyczna.
na szczęście postać lekka więc nie przeszkadza mu to w ruszaniu ręką, bark jest całkowicie sprawny.. tylko łopatka bardzo wystaje i jest pochylona do przodu..
muszę przyjechać na tomografię komputerową za rok i mam wybór albo to zostawić tak jak jest albo operacja.. ale operacja niesie ryzyko porażenia splotu barkowego wiec moim zdaniem skoro mu to nie przeszkadza i ortopeda zapewnił mnie, że nie odbije się to na jego kręgosłupie ani jakimkolwiek rozwoju to nie ma sensu ryzykować gorszą niepełnosprawnością...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość