Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

22 maja 2007, 21:27

Faktycznie nasz pierwszy Dzień Mamy :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-05-22, 21:59 ]
Dobranoc kobietki

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 maja 2007, 22:07

hej dziewczynki :-D

Sosna - co Ty gadasz?? gdzie ją znalazłaś?? :ico_haha_01: i chyba mi nic tu nie sugerujesz ;-) :-P

Gosiu - dziękuję za filmik, ja też się wzruszyłam :-) jesteś taka kochana i Julka też Cię kocha, masz pewnie miękkie serduszko i ona chce już to wykorzystać spryciula :-D

zapomniałam co chciałam... jak zwykle :-/

Dziękuję dziewczynki za komplementy :ico_wstydzioch:

My w czerwcu jedziemy na tydzień do Gołdy, a w lipcu nad morze - we wrześniu tyż do Suchej, już małżowin poinformowany i OK :ico_brawa_01:

Ja czuję się super :-) normalnie jak nie w ciąży :-D czasem śpiąca jestem, czasem zmęczona szybciej, ale przy dzidzi to chyba normalne i bez ciąży :-D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

22 maja 2007, 22:08

Hej!! No właśnie Dzień Matki, cudne uczucie.
u nas potwornie duszno. A ja dopiero jem kolację :ico_haha_01:
Mery, już wysyłam zdjęcia.
maritta, to dobrze ze tak świetnie się czujesz
A co do Wiki12, to chyba jakiś blef...
Ostatnio zmieniony 22 maja 2007, 22:10 przez chloe2, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

22 maja 2007, 22:09

Dzień Mamy :) :) :)
Mówicie, ze dzieciaki mają zapal do pilotow i telefonów, normalnie jakby była mowa o Davidku! Nic tylko to mu w głowie. Nakupowalam mu mnustwo zabawek, nawet kupłam kilka plastikowych telefonów i kupa, on woli prawdziwy!
A juz nie mówiąc jak widzi myszke od komputera, a właściwie kabelek! On kocha wszystkie kabelki. :ico_szoking:
Ta sławna Wiki? Ta chodząca porażka....??? Niemożliwe, to kolejna ściema, pewnie polubila Marittke i się tam czai na forum, he he

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

22 maja 2007, 22:12

:ico_haha_01: Mój mały też uwielbia kabelki :ico_szoking: , piloty, telefony :ico_olaboga: Co to będzie...

[ Dodano: 2007-05-22, 22:13 ]
Agatko, podaj swój meil bo ja nie mam go nie mam. Czytałam wcześniej, że zdjęcia które do mnie wysłałaś, wróciły :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

22 maja 2007, 22:15

agatkka20@o2.pl
no właśnie, tylko do Ciebie wysłane zdięcia wrócily, moze masz za bardzo zapchaną poczte? hmmm

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 maja 2007, 22:22

mnie polubiła Agaciu?? ;-) nigdy się do mnie nie odniosła jakoś pośrednio czy bez :-D hihi a Chloe ma rację, ta dziewczyna to jeden wielki blef :ico_haha_01:

Lila uwielbia jak coś pichcę, musze wziąć ją na ręce, i dawać smakować, jak ja to i ona... dziś zjadła kawałek makaronu sojowego i 1 małą krewetkę - i robi tak niam niam niam :-) telefonu nie może czasem wyciąga łapkę, ale nie zwracam uwagi, pilot też ciekawi ale staram się nie kłaść na oczach ;-)

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

22 maja 2007, 22:26

Wiki, na starym kafe, po rozwaleniu, co AniaK założyła... a to prawda że poroniła kiedyś tam , znaczy w sumie niedawno.... dobra nieważne..... najlepsze że zjawiła sie z tą rewelacją jak nasz temat wyskoczył do góry na głównej stronie gdy Kocica sie odezwała....kapujecie co ja piszę? ...
oglądałyście Apocalypto? brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
A jak Gosia w TV? gooooooooooooooooooooood? ;-)

Awatar użytkownika
Jagula
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 502
Rejestracja: 28 mar 2007, 09:55

22 maja 2007, 22:57

Hej!
Wszystkiego najlepszego dla Jasia :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort:
Sosna Zuzia musiała mieć zabujczą mine jak zobaczyła tylko głowe :ico_haha_01:
Jagoda ostatni też się budzi wcześnie bo o 5.00 naszczęście pobawi się 1 godz. i zasypia jeszcze :-)
Mery ja też chcę zdjęcia ilonaz@onet.eu :ico_sorki:
Riterko uśmiałam się do łez :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: to ci jeszcze zostało do wyspania :-D
Akna i jak tam Tomeczek lepiej może to faktycznie zębole :ico_olaboga:
Maritko świetnie wyszłaś na zdjęciach :ico_brawa_01: my też mamy weselisko tylko w czerwcu :-D ciekawe jak to będzie z małą na imprezce :ico_olaboga:
Chloe Maciuś pierwsza klasa a najfajniej wygląda na tym w kojcu przy siatce :-D
Co do telefonów to moj wylądował w serwisie bo Jagoda tak wywijała rączkami , że w końcu musiało się tak stać :ico_placzek:
Gosiu dziewczyny mają racje wyszłaś super, wywiad rewelka i głupiej minki też nie widziałam :ico_brawa_01: strasznie szkoda Janusza :cry:
W nocy się wystraszyłam jak głaskałam Jagode po głowie bo miała strasznie zapadnięte ciemiączko za raz ją na karmiłam i wróciło do normy. Czytałam , że jak jest bardzo zapadnięte to może być dziecko odwodnione :-/
:ico_buziaczki_big: :ico_papa: zmykam lulu :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

22 maja 2007, 23:00

Cześć kochane. A co Wy takie pisareczki dzisiaj, aaaaaa? :-D Ja tylko na chwilę, pożegnac się wpadłam. Jutro z naszym synkiem wyjeżdżamy do Koszalina, może o Mielno uda się zahaczyć :ico_oczko: Wrócę w czwartek lub piątek. Widziałam troche Gosi w telewizorni, ale świntuchy króciutki materiał puścili. Tylko tył naszej laleczki pokazali :ico_nienie: . Ale męża w okazałości. Ja nie wiedziałam, że Gosi mąż taki wysoki :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Acha...Co do Wiki, to dla mnie jakaś nawiedzona wariatka, pewnie małolata.... I nie zdziwiłabym się jakby nas jeszcze szpiegowała :ico_olaboga: Tutaj macie linka do tego tematu na kafe, co mówi o tej niby ciąży :ico_oczko:
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3416437&start=390

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości