diem
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 522
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:12

25 lut 2008, 11:30

hej hej
To ja tez nieorginalnie,ale szczerze: fotka cudowna :ico_brawa_01: wygladacie slicznie, takie usmiechniete,a i widok wspanialy :ico_brawa_01:

u nas tez pogoda dopisala niestety kourosh nie czul sie na spacery ...dziwne ... po tygodniu chorowania wyszedl do ogrodu i za raz chcial wracac do domu ...ale przytrzymalam go troche i byl zadowolony :ico_oczko:

ja to ostatnio mam wrazenie , z ena moje [osty jednak zadko kto odpisuje ... tak jak kiedys Kristi o sobie pisala ...ale zwalam to na ciazowe humory ... :ico_noniewiem:

pozdrawiam

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

25 lut 2008, 11:38

diem pisze:ja to ostatnio mam wrazenie , z ena moje [osty jednak zadko kto odpisuje ... tak jak kiedys Kristi o sobie pisala .

:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: i jest to tylko wrażenie

diem pisze:...ale zwalam to na ciazowe humory ...
teraz napisałaś cos mądrego :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

25 lut 2008, 11:57

diem, a może Kourosh osłabiony jeszcze po chorobie i dlatego nie miał ochoty na spacerek

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

25 lut 2008, 13:58

diem ja ci jeszcze nawet nie gratulowałam :ico_ciezarowka: więc teraz to zrobię - gratulacje" fasolki " trzymam kciuki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mama_Kingi pisze:diem, a może Kourosh osłabiony jeszcze po chorobie i dlatego nie miał ochoty na spacerek
też tak myślę :ico_noniewiem:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 lut 2008, 14:29

Hej ho dziewczynusie
Przyszłam do was z byle jakim humorkiem...bo taki mam dzisiaj, no ale cóż pewno przejdzie.
Byliśmy dzisiaj wreszcie na zajęciach w przedszkolu, bo w takmtym tygodniu nie było...bo ferie.
Było miło, Antoś zadowolony.

Wczoraj dowiedziałam się że moja przyjaciółka, jest chora, to znaczy ma bardzo złe wyniki badań, i nikt nie wie co Jej jest...jest juz od tygodnia w szpitalu, w środę ma wyjść, zobaczymy co będzie dalej, :ico_placzek:

diem słońce, ja staram się odpisywać na wszystkie posty...niewiem czasem może coś przocze ale to raczej z pośpiechu... wdepnij też czasem TU : http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... cb0#449829
Basia, mój ANtek też wczoraj dłuuugo nie mógl zasnąć, ale to pewnie dlatego bo spał w dzień długo, no i dzisia raniutko wstał...
diem pisze:niestety kourosh nie czul sie na spacery ...dziwne ... po tygodniu chorowania wyszedl do ogrodu i za raz chcial wracac do domu ...ale przytrzymalam go troche i byl zadowolony :ico_oczko:

diem, mój synuś też ostatnio po tej chorobie co brał antybiotyk, nie miał chęci na spacerowanie, dopiero po kilku dniach poczuł chęć .
Kourosh pewnie jeszcze osłabiony, tak jak piszę Ania

Awatar użytkownika
iwonap
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:40

25 lut 2008, 15:18

hej baboski
ja na momencik tylko sie przywitac i pozniej doczytam i cosik napisze ..
teraz tylko dam diem :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: :ico_nerwusek: po glowie ze glupoty wyspisuje .....ale moze ma racje to pewnie humory ciazowe ja sciskaja :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: prosze mi tu przestac natychmiast i dawac lepeij fotke brzusia :)
lece sie kimnac od 3 nocy nie spalismy porzadnie maly ma straszny kaszel i sie meczy ....lece baboski
milego dnia mam nadzieje ze uda mi sie zajrzec wieczorkiem
buziaki dla wszystkich szczegolnie dla naszysz szkrabow .
aniu przeslij buziaki kristi jesli masz z nia kontakt
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 lut 2008, 15:30

iwonap pisze:prosze mi tu przestac natychmiast i dawac lepeij fotke brzusia :)

jestem za!!!! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

25 lut 2008, 18:30

diem, Skarbie - co prawda częssto wpadam tu jakbym w domu miała pożar i szukałabym tu wody .... ale naprawdę się staram wszystko doczytać .... - a jeżeli "cos" ominęłam to bardzo przepraszam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: No ale oststnio chciałam Ci zadać pytanie - jak się czujesz ? ubiegła mnie tym pytaniem Iza - no i nie doszukałam się odpowiedzi .... :ico_wstydzioch: ... więc jak się czujesz .....

[ Dodano: 2008-02-25, 17:50 ]
Iwonka dziękijemy za cudowne zdjęcia ..... :-)

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

25 lut 2008, 19:23

Dziewczyny, chciałam napisać do naszej Kristi, ale coś mi się stało z komórką i nie mogę wyslać wiadomości... :ico_placzek:
Mam prośbę- może niech któraś z Was zapyta, co u nich słychać... Pewnie już niedługo do domku wychodzą :ico_brawa_01: .Przekażcie Jej pozdrowionka.

U nas bez zmian. Pogoda kiepska, byłyśmy z Niunią u Kingi babci, później Mała pospała mi 3 godzinki.
Cały dzień prawie nic nie jadla- tylko trochę mleka rano i sucha zwykła bułeczka :ico_szoking: . Nie chce zupy, mięska, paróweczki... NIC! Tylko cały czas łapka w buzi. Myślę, że boli ją wyłążąca ostatnia 3. Na szczęście nie marudzi.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

25 lut 2008, 19:37

Mama_Kingi pisze:Mam prośbę- może niech któraś z Was zapyta, co u nich słychać... Pewnie już niedługo do domku wychodzą :ico_brawa_01: .Przekażcie Jej pozdrowionka
\
Anusia wiesz co, bo ja nie dostałam od ciebie żadnej PW z numerami telefonów... :ico_placzek:
Mogłabyś mi przesłać...???

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość