Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

22 maja 2007, 23:12

Hej Jola - nawiedzona i to ostro, ale żeby tak żartować?? z poronienia i teraz też nie wiadomo o co chodzi... :ico_noniewiem:

Sosna ja rozumiem Ciebie... niemal zawsze ;-) hy hy hy

Jagulka - ja czytałam to samo... i Lilę też tak sprawdzam :-)

[ Dodano: 2007-05-22, 23:13 ]
już awansowałam na speca :-D

czekam na Chirurgów i lulu :-)

a Wy pewnie już... :ico_spanko:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 maja 2007, 06:24

Witam wstawać laseczki u nas burza z piorunami, grzmotami i ulewą jest super :-D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

23 maja 2007, 06:43

Hej! I ja nie śpię od godzinki! U nas burzy nie było i nadal duszno. Może dzisiaj coś z nieba poleci??
Lecę, bo mały kwili. Miłego dnia. A gdzie witaminka. Kto nam zrobi kawkę??

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

23 maja 2007, 07:27

Heloł :-D

No to dzisiaj, jak za dawnych bardzo czasów ja stawiam :ico_kawusia: :-D . Pijcie i się rozkoszujcie, bo się to często nie zdarza. Wstałam dzisiaj wcześniej, żeby się spakować, ale cos motywacji nie mam. Papa mi się drze :ico_spanko: :-D

[ Dodano: 2007-05-23 ]
A u nas wczoraj po południu była burza z piorunami i ulewa. Ale po niej znowu wyszło słońce i dzisiaj równiez zapowiada się upalny dzień :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

23 maja 2007, 08:22

Dzień dobry :)

Z tą Wiki to faktycznie dziwna sprawa, ale nieważne, dołączam do klubu porannej kawki :). U nas w nocy padało i dzięki tmu jest czym oddychać.

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

23 maja 2007, 08:33

Hejka :-)

Ale chamy, mnie wczoraj w tej TV tylko od tyłu pokazali, za to męża w pełnej krasie :ico_oczko:
Joluś - mąż wysoki jak topola :-) może na zdjeciach tego tak nie widac, bo przewaznie jest na siedzaco, ale jak stanie przy mnie to kawał drągala :ico_haha_01:

Eluniu -> Ty jesteś kochana kobitka :-) zawsze masz tyle ciepłych słów dla innych. Już dawno CI powiedziałam, że jesteś takim forumomwym aniołkiem :582:

Riterko -> Tobie też dziękuję za miłe słowa :-)

A Janusz, no cóż, tylko współczuc takiego losu, ale najważniejsze, że chce mu się życ i że odnalazł w tym całym swoim nieszcześciu jakiś wyższy cel.


Kasia77 - fajnie żeś do nas zaglądnęła, a czego Ty uczysz kobito? moja kuzynka też nauczycielka, matematyki i fizyki uczy.... ja bym w życiu w szkole nie chciała pracowac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

23 maja 2007, 08:48

A ja nadal piję herbatkę i zajadam tosty :ico_haha_01: :ico_haha_01: Mały śpi. U nas faktycznie zmiana, słońca brak i cudne orzeźwiające powietrze!! Kawka za chwilę! Jolu czekaj na mnie
gosiu, ja nie widziałam. Zapomniałam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gosia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:47

23 maja 2007, 09:08

Wracając do reportażu to dłuższy - 10 minutowy reportaż będzie na TVP Katowice w czwartek o 18:45. Ale chyba żadna z Was nie będzie miała możliwosci go obejżec :( Możliwe jednak, że pojawi się on w internecie i że może tam pokażą moją facjate ;-)

Dobra nie przynudzam, idę leżakowac, bo Jula się zmęczyła i też zaraz uśnie.

Awatar użytkownika
Sosna
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3681
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:20

23 maja 2007, 09:31

Gosia, ależ Gosia, ja Twoje tyły chętnie oglądam :-D .... nagrywaj co się da..... i o autografie nie zapominaj...
Kocica_26, muszę Ci powiedzieć ze Wasza małżeńska linijka, jest nieźle odjechana, dwa skaczące kangury, :-D już Was sobie wyobraziłam.... a tak a'propo pan kangur chyba nie ma torby? Wiec Hubcia będziesz sama dźwigać ;-)
Maritta, Poczitaczowy spec, brzmi dumnie.... krewetki powiadasz....a jak podane? nigdy nie próbowałam.... a do Suchej pojedziecie...mojej Suchej? :ico_haha_02:
riterka, masz dwie zaproszone osoby, pewnie nie wiesz co i jak ;-)
u nas takie błyski i grzmoty, że aż podłoga drżała..... ogólnie to lubię takie atrakcje, ale jakoś sie o dzidzię martwiłam..... zaczyna sie martwienie o dziecko :ico_olaboga: ..... niedługo będziemy wypisywać, " a mój nie wrócił jeszcze do domu", a od mojej czuć papierosy :-D

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

23 maja 2007, 09:39

Cześć z rańca!
chloe2, dostalam zdięcia od Ciebie, najbardziej mi się podoba, jak mały ma przylożony nosek do kojca, hi hi Uroczy gagatek! Ale nie moge Ci nawet nic odpisać, a tymbardziej wysłać na tego nowego i starego maila, może załóż dla mnie specjalnie nowego? hmmm?
Niby wczoraj było tak ładnie i duszno, a wieczorem spadł taki grad, że mi się alarm w samochodzie włłączał na okrąglo.
Co narzekacie na Wiki-fajna dziewczyna z niej! :ico_oczko: wstydźcie sie grzesznice! :ico_nienie:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości