Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 mar 2008, 08:08

Witam

Alinko wszystko sie ulozy jezeli jedna i druga strona zaakceptuje zmiany jakie zaszly w waszym zyciu ( i kazde z nas) po pojawieniu sie dziecka.
Sama przechodzilam trudne chwile zwiazane z tym i tez myslalam o rozstaniu bo dla mnie wszystko bylo jasne ale dla P nie.
Jest to naturalny kolej rzeczy ze matka koncetruje sie na dziecku a nasi mezczyzni wraz z pojawieniem sie dziecka stali sie ojcami a dla nich to trudna rola a do tego ze uczyc musza sie sami jak byc dobrym tata a jak beda unikac tego to beda nieobecni we wlasnym domu i rodzinie musza zaakceptowac to, że życie rodzinne wymaga czasem (często!) rezygnacji ze starych sposobów bycia, z przyjemności, z czasu wolnego.
Jest takie przysłowie "Kto chce, szuka sposobów, kto nie chce - szuka powodów"
dokladnie tak jest z facetami
Moj teraz sie zmienil zajmuje sie malym tym bardziej ze Marcinek jest starszy pobawi sie z nim nakarmi i przy tym maja fajna zabawe on i tata ..zaakceptowal fakt ze nasze zycie sie zmieniło i tamte juz nie wroci napewno nie takie jak bylo :):

Alinko wydaje mi sie ze twoj Karol potrzebuje czasu wiem dla nas to jest oczywiste i zrozumiale ale dla nich musza dojrzec jak napisala Kamilka do nowej roli i nowego zycia w trojke nie w dwojke.
A teksty Karola typu "ze wstaje wczesnie .......7 rano hm...moze jak obudzi sie mu o 5 to do ceni ze spala do 7 :-D :-D "

Zawsze myslalam ze rozlaka zbliza ludzi tak jak u was Karol pracuje wyjezdza ....ale ludzie do tkich wyjazdow sie przyzwyczajaja wpadaja do domu na chwile ale po pewnym czasie sa inni i juz nie tak bardzo pasuje nam byc z druga osoba juz nie akceptuja swoich zachowan.

Dam wam przyklad mojego brata on mieszka z dziecmi w szczecinie a bratowa w Mrzezynie widuja sie na wekend a czasami co 2 czy 3 i trwa to juz pare ladnych lat i uwierzcie jak sie spotkaja jeden dzien jest ok ale drugi klotnie na maksa ...a tak naprawde kazdy z nich ma swoje zycie ...bratowa przyjezdza i chce byc matka w domu i zona ale nie zauwarza ze oni sami sobie radza wszystko po swojemu ukladaja robia a ona przyjezdza i chce po swojemu tylko ze ona w ich zyciu jest z 3 razy na miesiac.

Chyba sie rozpisalam ......przepraszam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Frydza moza Wiki zabek idzie albo przeziebila sie biedulka napisz dzisiaj jak sie czuje mala :):

Kamilko my tez wczoraj na spacerek 3 h wyszlismy do parku w bluzie i kamizelce hehe fajnie wygladal taki maly mezczyzna :): Pogoda naprawde cudowna :):
Ciesze sie ze Tomus podbija serca ludzi ..kochany babel:):
I oczywiscie za nurkowanie wielkie ale to wielkie brawa ...mi by serce stanelo jakbym to widziala :):
Kamilko powiedz mi jak tam twoja kolezanka ...zaproponowalas dietke ??

avisek pisze:mała mówi już dużo: mama, tata, dada, mapa, chodzi już przy kanapie i ma ogromny apetyt..
Avisek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Laury

Lucy fajnie ze sie pojawilas :ico_oczko:

Co do mojej diety mam 8kg mniej :-D :-D :-D skonczylam diete 13 dniowa teraz jestem na kapuscianej ..zupa jest okropna ale do soboty wytrzymam :):
A pozniej przechodze na 1000 kcl jest bezpieczna i zdrowa:):

Dzisiaj o 17 idziemy obejrzec mieszkanie 2 pokojowe w wiezowcu 5 pietro ( na przeciwko w galaxy dla Kamilki ) znajomi chca sprzedac bo wyjezdzaja i takie tam ...okazja jest super chca 90/100 tys i jak nam sie spodoba to kupimy z P ...wiec trzymajcie kciuki:):

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

11 mar 2008, 09:33

Witam dziewczynki nocka do bani :ico_placzek: :ico_placzek: może to przez ten górny ząbek który się przebija :ico_noniewiem:
Avisku a to Laura się rozgadała :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas dalej bababababa i coś w stylu puuuuuoooooo :-)
Indygo z a to ci z Tomcia nurek ja też mam basen w planach ale pływać nie wiem czy ją nauczę albo nurkowwać nie mamy instruktorki na basen jeździmy mała była narazie rza teraz w sobote się wybieramy
Magda ty to jesteś super gratulacje zrzuconych kilosów ja niewiem czy się zmobilizuję chce i nie chce sama niewiem zobaczymy ale jak naprzykład zrobiłam bym sobie tą kopenchadzką to co następna też potrzebna tyle to ja napewno nie wytrzymam :ico_olaboga:
Frydziu biedna Wikula może faktycznie to ząbek :ico_noniewiem:
pogoda u nas marzenie więc napewno spacerek obiadek potrzykowany tylko udka do piekarnika i gotowe.
Lucy tak to już jest raz się godzimy raz na siebie krzyczymy w czoraj o mały włos też byś my się pożarli z głupoty tylko ja wytrzymałam naszczęście i po 1godz. jak widział że nie reaguje na jego zaczepki to mu samo przeszło ale ciężko było oj cieżko opanować.
Madziorka a to ci Lelek towarzyski :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 mar 2008, 11:03

Dziewczyny wczoraj jak T mial zly humor ,to zrobilam tak jak Kamilka i Edyta ,czyli mowilam ,,ok,koniec tematu ,, bo widzialam jak T sie wkurza...on zawsze tak robi jak nie che sie klocic .....bo u nas jest tak,ze on cos powie,ja odwarkne i awantura gotowa..zawsze z glupot to wynika// a jesz\cze gorzej mnie denerwuje,ze T sie pozniej zachowuje jakby nic sie nie stalo ...wiem,ze to lepiej ,ale ja jak jestem zla na kogos nie umiem tak od razu zapomniec....no i wczoraj nic nie mowilam i po minucie juz bylo ok....po prostu nie bede reagowac i tyle,choc to bardzo ciezkie....ja tak gadam,ze go zostawie ,a juz jestem z nim prawie 8 lat he he w sumie T tez sie duzo zmienil na lepsze,praktycznie siedzi w domu ,a ja narzekam,,,no fakt jestem czesto niesprawiedliwa dla niego i zlosliwa :ico_wstydzioch: wkurzaja mnie tylko jego wybuchy zlosci ,o pierdoly...on jest taki szczegolowy....jak sie przeprowadzilismy to martwia go pierdoly,typu,ze tapeta odchodzi w jednym miejscu....ja mu mowie ,zeby wyluzowal,ze to wynajete i zeby sie kazdym szczegolem tak nie martwil,jakbysmy mieli swoje to rozumiem,ale tak to po co ? hi hi oczywiscie tez chce,zeby bylo ladnie ,ale nie ma co sie pierdolami zamartwiac....no,ale taki jest i tyle...o slubie tez czesciej myslimy,bo wstydze sie mowic ,ze to moj ,,chlopak ,, ha ha on ma to samo :ico_haha_01: juz mi wszystko jedno gdzie i jak ,byle miec ten papier....ale nie wiem czy nie bedzie wczesniej rozwodu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 mar 2008, 11:04

Witam nocka tragiczna nie przespana :ico_noniewiem: Wiki co chwilke sie budzila!!dzis jest normalna ale ma dalej goraczke,daje jej na spadek temperatury syrop i jak do jutra nie przejdzie to lekarz!!Teraz bidulka patrzy na swoja ulubiona piosenke i sie cieszy :ico_oczko: a oczka ma takie malusie z goraczki!!Moze faktycznie zabki???DZIEKUJE WAM ZA TROSKE JESTESCIE KOCHANE :ico_oczko: Pisze ogolnie gratuluje wyczynow basenowych i nurkowan :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: MADZIU super ze tyle kiloskow stracilas :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak dalej :-D ZMYKAM Do Wikuli PA PA Obrazek

[ Dodano: 2008-03-11, 10:07 ]
lucy23, ech ci faceci,ja tez czasem niemam racji i po chwili dochodzimy do porozumienia nie mamy checi sie dalej na siebie gniewac!!Zawsze ktores przeprosi i szybko jest ok :ico_oczko: Suknie slubna ja mam moge ci sprezentowac :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

11 mar 2008, 11:36

lucy23 pisze:no i wczoraj nic nie mowilam i po minucie juz bylo ok


No widzisz. Słuchaj doświadczonej mężatki hehe.
A później możesz na spokojnie poruszyć temat, ale na spokojnie i bez obwiniania. Powiedz, że jest ci przykro jak tak sie unosi i nie chciesz takiej atmosfery w domu. POwiedz, ze go kochasz(to zawsze znieczula hihi) i chcesz, zebyście byli szczęśliwi. A jak zacznie sie unosić to go przytul i powiedz, żebysie uspokoił i powiedział ci co mu sie nie podoba a ty mu powiesz co o tym myślisz.
Kurcze ale terapeutka ze mnie hehe. Ale ja naprawdę mam za sobą duże zmiany i wiem czemu to zawdzięczam.

magda26 pisze:Kamilko powiedz mi jak tam twoja kolezanka ...zaproponowalas dietke ??


Madziu zaproponowałam owszem, ale już sie wyjaśniło dlaczego ona tak nagle przytyła. Zrobiła sobie badania hormonalne i okazało się, ze ma progesteron jak u kobiety przy menopauzie :ico_szoking: . Dostała lekarstwo na zbicie i lekarz powiedział, że za trzy miesiące powinna wrócić do swojej wagi no i poprawi jej sie nastrój bo miała wisielczy przez ten hormon.
bardzo sie cieszę, ze wreszcie znalazła sie przyczyna. Ona dojrzała jakąś nadzieję i od razu wszystkim lepiej. Teraz trzymam kciuki za nią.
A Tobie Madziu gratuluję wytrwałości w dążeniu do celu. Mówisz, ze na wakacje trzeba odkurzyć bikini?? Jak wyskoczysz na plaże to hoho.... :-D

Frydza biedna Wikusia. Opiekuj się nią to szybciej przejdzie.

Ide się szykować na spacerek bo znów słonko świeci a zapowiadają później deszcz.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 mar 2008, 12:09

IDZIE IDZIE 3 zabek u gory!! :ico_oczko:

BeWu
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 541
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:17

11 mar 2008, 13:22

WITAM KOLEŻANKI!!!!!! :ico_buziaczki_big:
cholera i znowu muszę sie tłumaczyć z nieobecności.... hie hie a tak na serio to naprwdę przepraszam że tak Was ostatnioo zaniedbuję, ale melduje że praca magisterska juz napisana :ico_brawa_01: :509: , jutro jade ją złożyc w dziekanacie, a za tydzień w środe mam obronę :ico_noniewiem: i powinnam juz częściej przesiadywać w moim ulubionym gronie heheeh

Kalinka rośnie na pociechę, mamy w końcu dwi dolne jedynki :ico_brawa_01: no i zaczęło się raczkowanie hehehee :ico_brawa_01: poza tym córcia przejawia duże zamiłowanie do muzyki, jak tylko słyszy jakąs fajna melodie zaraz się uśmiecha i kołysze na boki - mówię wam jakie to słodkie :ico_brawa_01:

co jeszcze....Tomuś od świąt nie pracuje i pomału dostaje szału :ico_olaboga: opiekuje się kalinka jak należy, gotuje mi obiadki i w ogóle świetnie sobie radzi jako gopsposia /chyba nawet lepiej niz ja :ico_wstydzioch: /ale same wiecie że to nie jest zajęcie dla mężczyzny.... coś sie pochrzaniło w tych Niemczech - nie ma narazie pracy, ale jak to mówią - nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło - może w końcu nie będziemy w roizjazdach tylko razem, jeżeli nic się nie zmieni to po świętach wielkanocnych będzie szukać pracy na miejscu.

Z pobieżnie przeczytanych postów: :ico_wstydzioch:

Frydza gratulujemy 3-go ząbala! :ico_brawa_01:

lucy , alinko w związkach juz tak jest : raz lepiej , raz gorzej - inaczej byłoby nudno ... jak w moim heheheeheh

kamilko nasza pani "dobra rada" - Ty to zawsze cos madrego doradzisz, cieszę sie że Cie tu mamy :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

11 mar 2008, 14:27

Kamilku Twoja rada rewelacja,napewno skorzystam,ze tez sama na to nie wpadlam :ico_oczko: to napewno zadziala,bo T to taki pieszczoch :-D

Frydza tak tez myslalam...wyjasnila sie przyczyna :-D

Madziu napisz jak mieszkanko,bo rzeczywiscie super okazja...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 mar 2008, 16:09

Pospalysmy z Wiki godzinke :-D od razu lepiej :-D KAMILKA dobra rada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzeba tulic i tulic te nasze 2 dziecko czyli facetow hihihi BEWU witaj Obrazek to zdolna KALINKA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i gratuluje napisania pracy teraz musisz do nas czesciej zagladac :-D

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

11 mar 2008, 16:41

Witam my już po obiadku i spacerku , witaj Bewu no i gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: moge już mówić pani magister ???prosze pochwalić się Kalinką
Frydzia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 3 zębola

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości