Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

11 mar 2008, 16:59

Witam
Przyszla paczka z wozkiem jest super rewelka hehe lekki zwinny kosz duzy jutro smigam ze hohoh

Frydza dla Wiki za zeba :ico_oczko:
Kalina sliczna dziewczynka i za nowe umiejetnosci :):

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 mar 2008, 17:08

wpadlismy z lelkiem postawic pysznosci :ico_tort:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: kolejny miesiac za nami hehe
razem jest ich 8 :ico_brawa_01:



edyta bewu napisala ze pania mgr zostanie w srode hehe :ico_oczko:

kamila oczywiscie twoje rady sa absolutnie skuteczne hehe
ja ide swoim rytmem bo do tego trzeba miec jeszcze spokojny charakter
ja zwykle szybciej dzialam niz mysle. hehe
na szczescie u nas nie ma powazniejszych spiec ani jakichkolwiek mysli o rozstaniu.. to jest TEN FACET MOJEGO Zycia, hehe i papierek nie ma tu nic do rzeczy hehe

na szczescie u nas jest tak ze ja miewam czasem ochote powalic focha ale rzadko kiedy trwa to dluzej niz chwile hehe zreszta adas jest zawsze skory do zgody, czasem tylko ja go przetrzymuje zeby bylo ciekawiej :ico_puknij:
no i oczywiscie moj misiaczek do przytulania rownie chetny!!!! dlatego mu tego nie szczedze.. zreszta oboje takie pieszczoszki jestesmy hehe
generalne fajnie jest!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
zeby nie powiedziec WSAPNIALE :ico_brawa_01:

kurcze moj facet nie musial do nieczego dorastac hehe on byl i jest zawsze mocno zaangazowany, pracowity i taki pomocny hihi
czasem to mnie by sie przydaly jakies kopniaki hehe

lucy wydaje mi sie ze wstyd nazywania T chlopakiem czy potrezba papierka to nie sa zbyt mocne argumenty do slubu hehe ale to juz wasza sprawa
ja osobiscie nie widze nic ujmujacego w tym ze bezslubna para ma dziecko :ico_oczko:

frydza dla wiki za kolejnego zebolka :ico_brawa_01:
niech szybko wychodzi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-11, 16:19 ]
a ja czekam na druga drzemke leleka i bede smazyc nalesniki... wrrr czego nie lubie.
adasiowi lepsze wychodza. ale nie bede czekac na niego bo to troche schodzi hehe

dzisiaj mamy opozniony dzionek hehe

lelek zbudzil sie jak codzien o 7, i przewaznie po ok godzinie spi dalej
a dzis az do ok. 10.30 hehe zbudzil nas dopiero telefon od kolezanki

i tym sposobem wszystko przesunelo sie o 1-1,5 godz hehe

kolejny dzionek w domu.. hehe mama ma lenia :ico_szoking:
mialam spotkac sie z dzis z nowa kolezanka i jej corcia z tego samego dnia co lelus ale mala sara sie przeziebila i kuruja ja w domu hehe

za to jutro bez wzgledu na pogode musimy wczesnie rano z lelkiem smigac kawal do szkoly hihi
damy rade :ico_brawa_01:

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

11 mar 2008, 17:40

mam upatrzony fotelik
http://www.allegro.pl/show_item.php?ite ... %82any.jak wam się podoba
madziorka hihi pisze:edyta bewu napisala ze pania mgr zostanie w srode hehe
ale ślepota ze mnie :ico_puknij:
A u nas wszystko się poprzestawiało od 3 dni jak ładnie spała między 9-10 i 14-15 tak teraz zupełnie inaczej teraz zasneła ale zobaczymy na jak długo a już się cieszyłam że sobie unormowałyśmy dzionek a tak znów na nowo może to przez ten wyrzynający ząbek :ico_noniewiem:
Dla LEOSIA 100lat 100lat 100lat i wszystkigo naj naj naj:ico_tort: :ico_urodzinki:
Ostatnio zmieniony 11 mar 2008, 20:37 przez edyta29, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

11 mar 2008, 19:19

Wiki troszke lepiej :ico_oczko: MADZIORKA DLA LELUSIA Obrazek Obrazek Obrazek MADZIU to super ze jestes z zakupu wozka zadowolona :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: EDYTKO to chyba nasze Wiki sie zgadaly :ico_szoking: wszystko rozlegulowane i zabek w drodze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

11 mar 2008, 20:48

ufff 2 godziny stalam przy tych nalesnikach hehe ale sie udały, pyszne, zrobilam z serkiem i dzemem. na wierzchu bita smietania i truskawmi z jagodami:)
a lelek mi sie szwedal pod nogami, bo na chustawce i w krzeselku za dlugo nie posiedzi.. wszystko staje sie nudne po chwili :ico_szoking: on niby nie raczkuje a wszedzie za mna łazi.. i tak cudnie sie łasi i przytula
nigdy nie wczesniej tego nie robil\
zaczelo sie co?? zakochuje sie w moim synu coraz bardziej hehe

kurcze wlasnie sie okazuje ze w tym roku mamy 5 wesel :ico_szoking:
a nie spodziewalismy sie zadnego hehe
w dodatku w czerwcu dwa, jedno po drugim i to te na ktore musimy jechac. jedno u tutejszej kumpeli nad morzem, przy samej plazy.. cudnieee

a drugie u adama kumpla ze szkoly w Łodzi hehe takze do obydwu mamy kawalek i teraz musimy pomyslec jak to wszystko zalatwic.. hehe

czy leciec bezposrednio stad i tam znalezc kogos dla lelka. czy raczej zawiezc go najpierw do babci :ico_noniewiem:

cos sie wymysli..
najgorzej bo akurat na koniec czerwca mam przewidziane egzaminy w szkole..

ale sie porobilo hehe

a w lipcu kolejne weselicho na slowacji hehe u naszych znajomych slowakow w popradzie

i kolejne dwa juz na miejscu ufff

na razie postanowilismy ze jedziemy tylko na te dwa czerwcowe...

juz nie moge sie doczekac hehe

tylko odwieczne pytania.. w co ja sie ubiore?? :ico_noniewiem:

aaaa kamila zapomnialam wspomniec o tym podrzucaniu maluchow. no masz racje ze to niebezpieczne.. sama slyszalam o tym a jakos nie pomyslalam i sadzilam ze takie lekkie od czasu do czasu nie zaszkodza :ico_wstydzioch:
ale pewnie masz racje. i zaniecham takim zabaw z lelkiem
zreszta po raz kolejny okazalo sie ze moje dziecko jest madrym chlopcem. bo sam objawial niepokoj podczas podrzucania.. moze chcial mi w ten sposob dac do zrozumienia ze to zbyt niebezpieczne :ico_oczko:


aaaa jakbysmy jechali na wesele do kumpeli to pewnie polecielibysmy do szczecina.. to moze udaloby sie w biegu spotkac kamila co?
boze ja to bym chciala zlapac wszystkie sroki za ogon.. hehe

oo i z ania w łodzi tez moglabym sie zobaczyc.. hehe

adas pewnie zaraz mi postuka :ico_puknij:
bo wszedzie jedziemy tylko na czas wesela.
albo zaaprobuje bo tez czasem ma takie szalone pomysly hehe

takze laseczki.. nadjezdzamy 21-szczecin i 28-łodz czerwiec :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-11, 19:50 ]
druga wersja sie sprawdzila.. adas obmysla plan i napala sie na wszystkie spotkania..
hehehe

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

11 mar 2008, 21:06

Hejka!
Widzę, że nasz wątek znów ruszył hehe. Trochę napisałyście, a my z braciszkiem piwkujemy i nie wiem czy wszsytko pamiętam :ico_wstydzioch: No ale do rzeczy:
BeWu, witaj znowu! Gratuluję ukończenia pracy i myślę, że jeszcze do obrony wybaczymy Ci taką absencję na forum, ale później wracaj do nas! Czekamy na nowe fotki Kalinki!!! Zdjęcie z podpisu superaśne, jaka Kalinka duża :ico_szoking:
Dla Leosia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i życzenia z racji ukończenia 8 miesięcy!
Kamilko, dla Tomeczka z okazji 9 :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Wiem, ze spóźnione :ico_wstydzioch:
Za nasze Wikusie trzymam kciuki, niech zębole szybko wyłażą!
Lucy, ja też uważam, że to żaden wstyd jeśli ludzie nie mają ślubu a jest dziecko! Najważniejsze żeby być razem szczęśliwym! Nie piszę na temat mojego męża, bo trochę mi głupio .... choć w zasadzie powinnam się cieszyć, bo nie mam na co narzekać. Krzyś jest kochany, dojrzały, był gotowy do roli ojca jak tylko pojawiła się Helenka i ogólnie między nami jest super. Chociaż sprzeczki też się zgadzają, ale jeśli już, to raczej z powodu moich fochów :ico_wstydzioch: Jednak szybko je zażegnujemy :-)
Magda, gratuluję takich super efektów odchudzania i chylę czoła :ico_sorki: :ico_sorki: Ja mam w planie dietę a tymczasem właśnie raczymy się z bratem piwem i chipsami :ico_oczko: Ale chyba skuszę się na dietę kopenhaską, tylko najpierw muszę skończyć kurs na prawko (wyjeździłam już 20 z 30h). Wklej nam foty swojego wózeczka!
Madziorka, super że przylatujecie do Łodzi!!! W ten weekend na pewno będziemy w domku! Jeśli nie macie noclegu, to zapraszam do nas(no chyba, że przylecicie tylko na jedną noc - wesleną hehe)! Do Łodzi mamy jakieś 30-40min!!!! Spadam kąpać Helenkę i dalej piwkować z braciszkiem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 mar 2008, 00:23

Dla Leośka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
madziorka hihi pisze:to moze udaloby sie w biegu spotkac kamila co?

No BA!!!!
Jasne, ze tak!!!
A przez Szczecin to gdzie byście jechali bo nie skumałam :ico_noniewiem: ??

Narobiłas mi smaka na naleśniki. Jutro może zrobię.

Frydza no dobrze, ze to jednak ząbek a nie choróbsko.

Edyta fotelik wizualnie ładny, ale ja bym chyba nie zaufała takiemu fotelikowi za 100 zł. Wiem, ze kasa to kasa, ale jeśli chodzi o bezpieczeństwo mojego dziecka to wolę nie ryzykować. Ja podawałam kedyś fajną stronkę o fotelikach i tam są wyniki testów, którym poddawane sa foteliki. Spróbuje później poszukać jeszcze raz tej stronki to ci wkleję.

Basiu trzymam kciuki za obronę. Ucz się ucz, żebyś nie musiała się denerwować i zdała na 5!

Madziorka co do związków i zachowań to wszystko oczywiście zależy od charakterów.
Jeden facet, jak Krzysiu Ani, jest obowiązkowy i dojrzały a inny, jak mój Jarek to hulaj dusza piekła nie ma!!
Ja niby tez widziałam, że jesteśmy sobie przeznaczeni, ale jednak jesteśmy tacy podobni do siebie pod pewnymi względami, ze aż ciężko było sie siebie nauczyć.
Wyobraź sobie, ze Adaś ma taki charakterek jak Ty...
I co? Jak by było?
Już by nie chodził i cię nie przepraszał, tylko byście tygodniami mogli sie nie odzywać nie?
A my właśnie tacy uparci jesteśmy i nerwowi. I nieraz było nam ciężko sie dogadać. Ale na szczęście już się dotarliśmy i jest nam wreszcie dobrze.
Ale jest wiele zachowań i ustaleń, których inni ludzie nie rozumieją. Moja mama np nie może pojąć, że my potrafimy się bawić osobno.
Jarek często wychodzi z samymi kumplami (i zdarza się, ze wraca nad ranem).
Ja również mam babskie wypady.
Oczywiście wolimy razem, ale takie samotne wyjścia sa nam tez potrzebne.
Ech...wiele mogłabym napisać. Wiele rzeczy też nie nadaje się na forum także przemilczę.
Dlatego teraz mogę dzielić sie z innymi swoim doświadczeniem.
Cieszę się jak widze takie pary jak Ty z Adaśkiem, którym łatwo sie porozumieć. Natomiast fajnie jak ludzie potrafią walczyć o związek mimo przeciwności i jeszcze lepiej jak tą walkę uda im sie wygrać, tak jak mnie i mojemu mężowi.

[ Dodano: 2008-03-11, 23:28 ]
Edytko znalazłam stronkę. POczytaj sobie http://fotelik.info/
A tutaj masz wyniki testów:
http://fotelik.info/pl/testy/wszystkie/ ... index.html

[ Dodano: 2008-03-11, 23:33 ]
Znalazłam testy fotelików tej firmy Meggy. Tego akurat nie ma bo to jakiś nowy model, ale inne tej firmy nie maja najlepszych notowań:
http://fotelik.info/pl/testy/meggy/grup ... index.html
Oczywiście mamacia "dobra rada" doradza hehe. Ale decyzja nalezy do Ciebie.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

12 mar 2008, 00:39

kamila hehe co do zwiazkow hmmm to prawda... ze gdyby adas byl taki uparty i lekkoduszny jak ja to byloby niezle namieszane..
choc my tez jestesmy do siebie podobni i dlatego czesto sie spieramy hehe
i napewno nie jest tak ze adas lazi i przeprasza jak pantoflarz hehe on po prostu jest taki typ ktory szybko zapomina i nie lubi sie gniewac. i od razu zartuje ...
ja oczywiscie tez tak lubie ale zdarza sie ze uparcie jestem niedostepna
moze dlatego ze wiem iz trwa to dokad mi sie nie znudzi hehe gdyby adam byl nieustepliwy oj.. mialabym ciezkie zycie hehe
ja nie lubie ssie gniewac.. ale szybko wpadam w zlosc,, ot taka jestem hehe

ciesze sie ze jest miedzy nami jak jest... bo czuje ze zyje./. hehe i jestem szczesliwa na maxa hehe
takie slodkie i idealne zwiazki sa dla nie dla mnie - szybko moglabym sie znudzic hehe

i szczerze to ja tez np nie rozumiem par ktore lubia bawic sie osobno hehe nie wyobrazam sobie adama ktory wraca nad ranem.. hehe my zawsze bawilismy sie razem
czasem mu sie zdarzylo wyjsc z kumplami.. ale to nie to samo co razem nie? hehe

ciesze sie ze tak jest i juz hehe

ale jesli innym parom odpowiada ich styl zycia to nie widze w tym nic zlego hehe


kamila gdybys wiedziala jaka ja potrafilam byc przed slubem... jakie fochy, jakie akcje.. hehe jestem pel;na podziwu ze moj facet jest ze mna hehe
zawsze za nim szalalam ale moj charakter czesto wprawial go w watpliwosci hehe
ciesze sie ze udalo mi sie znormalniec przy adamie.. choc czasem odzywa sie ta dawna madziora niedobra hehe

dobra mialam juz nie pisac ale chcialam tylko do kamili..
ide spac
o 7 musze wstac i naginac do szkoly

aaa kamila to pierwsze wesele jest pod koszalinem.. planujmey leciec stad bezposrednio. najblizej mamy samolot do szczecina wlasnie. w pt 20 czerwca hehe

zobaczymy co z tego wyjdzie hehe

edyta kamila ma racje co do fotelika, on musi zagwarantowac dziecku bezpieczenstwo, wiec warto wybrac naprawde dobry


serio spadam

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

12 mar 2008, 01:02

Ach Madziorka ważne, żeby sie dogadać. A jest tyle charakterków na świecie, że każdy znajdzie cos dla siebie hehe.

madziorka hihi pisze:to pierwsze wesele jest pod koszalinem

Ooo to moje rodzinne strony. A gdzie dokładnie??

Dobra ja też spadam. Dobranoc.

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

12 mar 2008, 09:43

Cześć dziewczyny Indygo dzięki za stronkę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki :ico_brawa_01: i faktycznie napaliłam się na cenę ale jak zobaczyłam testy to szok macie rację dziewczyny poczekam jeszcze do roczku jest czas nie ma co wariować i się na cenę napalać terea jeździ w takim dla niemowlaków i widać że jej to przeszkadza nie wiem czy jazda tyłem do kierunku jazdy czy pozycja półleżąca sama nie wiem chce siedzieć .A Ja jestem za tym żeby facet się umawiał od czasu do czasu z kumplami na piwko nie za często ale czasami , bo po tem świruje on zabardzo nie chce tylko ze mną a jak ze mną to zawsze on pije a ja za kółko a jak ja chce pić to zawsze fochy robi i ustępuje .Nad ranem nigdy nie wrócił niech by tylko spróbował :ico_nienie: zabiłam bym
Frydzia no telepatia czy co :ico_haha_01:
A u mnie też wesele we wrześniu już się cieszę tylko małej nie będe miała gdzie zostawić ,nnnooo ale ty to Madziorka to masz imprezy wyszalejesz się żę chej ale tak troszku na wariata te w czerwcu jak jest to wszystko na raz a potem długo cisza przynajmniej tak u nas zawsze jest jak chce gdzieść iść to nie ma gdzie a potem nakoci się tego żę cho cho

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość