Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

09 sie 2007, 15:37

heloł

Uleńko gratulacje i sto lat :509:

co do napojow to polozna mi mowila ze bawarka to mit, ale karmi podobno dziala laktacyjnie????? :ico_noniewiem:

co do chrztu to my chrzcimy 26 sierpnia ale o ubranku to ja jeszcze nie myslalam??

jesli mowa o spaniu to u nas doba wyglada tak:
Zosia spi od godz. 20/21 do ok 24/1 w nocy pozniej przewijanie i cyc potem sliczne spanko, nastepne karmienie to ok 4/5 z efektem takim ze juz mala nie spi, albi spi snem niespokojnym i tak mam juz caly dzien az do kapieli i godz 20/21

wiec w sumie krolewna pieknie spi w nocy a w dzien ani przy cycu ani w lozeczzku ani w naszym lozku ani na rekach ani w wozku
dzis przespala od 5 rano łacznie moze 2 godz.
wiec jest juz tak padnieta ze ledwo zyje

moze to pogoda???

a tak na marginesie to jak brzeczy to ja ja do cyca, a potem nie chce mi odbic i ulewa i tak w kołko cyc, ulewanie, cyc, ulewanie itp.......................
oszalec mozna :ico_olaboga:



i mam pytanko
MACIE moze jakies przepisy kulinarne co mozna jesc a czego nie jak sie karmi piersia,

bo mi w szpitalu nic nie dali i ja przez 1 tydzien popelanialam duzo beldow i jadlam np ciemne pieczywo, pilam zielona herbatke i jadlam kasze, a potem sie dziwilam czemu Mala ma prawie rozwolnienie :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-08-09, 15:40 ]
a ja na razie nie bede mojej ksiezniczki przestawiac z tym spaniem, bo ona jest mega wrazliwa
wczoraj byl 1 spacer , trwal 1 godz a Mala mi potem 2 godz ulewala i byla bardzo niespokojna, pomog dopiero cyc, zawiniecie w rozek,i ululanie na rekach

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

09 sie 2007, 15:47

sosim, a ja jem cały czas ciemne pieczywo i malej nic nie ma ........... Kasze też jem...... W ogole doszłam do wniosku że trzeba próbować wszystkiego..... A co wolno jest fajnie zapisane tu http://www.pieluszki.pl/index.php?view_article=65597
a tu jest w tabelce gotowy jadłospis http://www.resmedica.pl/zdart10017.html

[ Dodano: 2007-08-09, 15:54 ]
wszyscy się ulotnili to ja też zmykam

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

09 sie 2007, 16:42

Ja też powili wprowadzam jakieś nowe produkty. położna mi doradziła, żeby nowości wprowadzać raczej rano bo wtedy mamy oko na maleństwo.
A jeszcze co do laktacji to podobno nie tylko karmi jest dobre ale ogólnie piwo, ja pije sobie co 2/3dni pół szklaneczki po prostu tak dla smaku, a przy okazji jak działa też na mleczko to b.dobrze :ico_brawa_01:
Myślę, że dzieciaczki też są marudne bo im gorąco, dorosły to powie, że mu ciepło a takie maleństwo to wszystko przez płacz sygnalizuje, biedactwa :ico_olaboga:
Zaraz będę musiała uruchomić mleczarnie bo niunia coś się przeciąga, pochrząkuje. Obudzi się pewnie jak tatuś wróci z pracy, a niech jemu też troche popłacze :ico_oczko: Żeby tatuśko się nacieszył a nie tylko przez telefon słucha :ico_oczko:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

09 sie 2007, 19:35

moja dzis tez marudna i co chwile chce cyca, na spacerze bylysmy 5 minut bo zaczela plakac i deszcz padac na dodatek. Zmeczona jestem juz strasznie teraz lezy u tatusia i spokojna narazie :ico_noniewiem: .

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 sie 2007, 21:15

witajcie
po ciężkiej nocy kolejny wspaniały dzień, który Tadzio przespał
nawet zakupy go nie ruszały
i powiem wam, że przelazłam tyle sklepów, że nogi to mi wchodziły... a efekt mizerny - nie ma kompletnie niczego, znalazłam jedną rzecz, ale niestety rozmiar 86, nieco :ico_szoking: za duży
mam namiar na jeszcze jeden sklepik, ale do niego to już prawdziwa wyprawa, tam podobno mają dużo rzeczy do chrztu, no zobaczymy czy to prawda, mam nadzieję, że kobietka nie miała na mysli rzeczy z polarku

dziś śmialiśmy sie, że teraz zabawki to podwójne od razu trzeba będzie kupować, bo np. Wiki dostaje od dziadka samochodziki ferrari z Shella i jak pytaliśmy czy pożyczy Tadziowi, to stwierdziła, że jest jeszcze za mały i nie umie się bawić, a jak zapytaliśmy czy jak trochę urośnie to mu pożyczy, to powiedziała, że nie bo jej zepsuje :ico_haha_01:
choć kto wie moze Tadziu na odmianę laleczkami się będzie bawił

[ Dodano: 2007-08-09, 21:23 ]
a propos tej dietki i jadłospisu...
ja sobie nie wyobrazam kanapki z margaryną, a fe... tfu
zabawny był też ten sok pomarańczowy, albo grejpfrut - a przecież pisało o niejedzeniu cytrusowych rzeczy, dalej mamy żółty serek - ciężkostrawny i na koniec fasolka szparagowa - wzdymająca
ja tam wolę wszystkiego po troszku i wprowadzać powolutku

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

09 sie 2007, 21:29

Ha, ha Basiu - niewykluczone!

A ja mam na głowie nową fryzurkę! :ico_brawa_01: Wreszcie jak człowiek a nie kudłata małpka.

My też łaziliśmy z Jasiem i siostrą po mieście. 2 razy karmienie na Plantach zaliczyłam - z jednej strony zasłoniłam się wózkiem, z drugiej siostra siadła a mały cmokał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ludzi to niespecjalnie obchodziło i dobrze! Siostra mi mówiła że jakieś Angielki zaglądały jej do wózka i cmokały nad Jasiem :ico_brawa_01: . Chyba podobał im się ten mały Słowianin :-)


Już nie chce mi się narzekać na ośrodek zdrowia i na to ze wprowadzono terminy do szczepienia - Jaś dostał termin dopiero na 23 sierpnia, gdy będzie w 9. tygodniu a szczepić mam między 6 - 8 tyg.! No i nie wiem czy to robi różnicę kilka dni? :ico_noniewiem:

Basiu, nie strasz mnie nawet z tym ubrankiem, my jeszcze o tym nie myślimy - ale racja, w welurze może się ugotować :ico_olaboga: Daj znać jak coś upolujesz...

No i jutro Viola wychodzi ze śliczną Milenką, może zajrzy do nas?

Gratulacje dla świętujących, zwłaszcza dla młodej Uli! Niech się spełniają Twoje marzenia :ico_brawa_01:

Ja jak nie zapomnę to jutro poświętujemy moje zakończenie połogu i poooowooooolny powrót na łono normalności...

I dobrej nocy, ciekawe czy ktoś zajrzy, czy to ja znów gaszę światło?...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 sie 2007, 21:53

OK, to tym razem ja zgasze światełko
dobrej nocki dziewczyny, dobrej nocki maleństwa i dobrej nocki ostatnia nierozdwojona (a może jednak rozdwojona, kto wie?) mamusiu

serafinka
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 319
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:19

09 sie 2007, 23:50

dziewczyny pisałyście o diecie matki karmiącej ja myślałam że to przesada i pozwalałam sobie troszkei niestety mój Bronuś cierpiał strasznie przyszła pani doktor i dała mi wypis produktów które mogę jeść ( jest i ch naprawde niewiele niestety) ale synuś już tak nie cierpi naprawde widzę zasadniczą różnicę i w nocy przesypia ok 12 godz ( oczywiście ma przerwy na szybkie karmionko)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

10 sie 2007, 00:34

hej mamusie
maly dzis mial znow marudny dzien.. ale nie najgorszy hihi wstalismy po 10 hihi potem zasnac nie mogl ... jak sie uspokoil to ja wzielam nianie i czmych do lazienki pod prysznic.. a on w trakcie zaczal plakac.. i marudzic. az wreszcie zasnal sam.. a ja jak wyszlam to mialam takie wyrzuty i tak mi go bylo zal ze nie bylo mnie przy nim ze zaczelam go glaskac cmokac przez sen az go obudzilam..

zaskoczyla mnie dzis kolezanka. wpadla niespodziewanie z dwojka dzieci 6 miesiaczna michasia i 3 latnim adrianem.. ten maly to chyba z ADHD biegal po claym domu jak oszalaly.. malo do lozeczka leosiowi nie wskoczyl.. hihi masakra ...
no a potem w koncu udalo mi sie wybrac na spacer.. mialam wstapic jedynie do sklpeu po pieczywo i takie tam.. ale wracalm przez centrym co by choc powachac zakupkow hihi i maly sie rozdarl na maxa wiec biegiem do shopping center do baby room hihi nakarmic przewinac.. a skoro juz tam bylam to zajrzalam do paru sklepow ale zbytnio nie poszalalam hihi body i pieluszki hihi ale zawsze cos hihi

a wieczorem sasiedzi-para polakow wpadli na piwko.. pierwsy raz... takze wieczorme zapoznawczy.. bardzo fajna parka.. swietnie nam sie gawedzilo a leos tak 2 godiznki spal obok na kanapie na brzuszku wlasnie.. hihi ale ja siedzialam obok wiec ok.. slodko wygladal hihi odespal dzienne marudzenie
o 22 kapanko jedzonko i znow spi..
kurcze wydluzylismy mu dzien hihi ale nawet dobzre kapac go pozniej bo on i tak rzadko kiedy spi przed 23 hihi

co do diety to ja jem ciemne piezywo i ser zollty.. i jest ok.. bo w sumie co mozna jesc?? w ogole na wiele sobie pozwalam i malemu nie szkodzi///
a z napojow to pije wode mineralne i kubusia jabl-march-bannaowy
po wypiciu kilku szkl wody mam pelno mleka.. wiec cos w tym jest hihi

basiu wiesz moze angole maja taki zwyczaj zagladania do wozkow.. moja mama sie dziwila jak byla u mnie ( a mieszkam w uk) bo twoerdzi ze po.acy do nieznajomych wozkow tak nie zagladaja.. a tu na kazdym kroke .. wszedzie... kazdy oglada lesoia pyta jaki wiek imie i takie tam hihi
co do karmienia w terenie to tez sobie jakos radze.. w parku sie nie czaje .. karmie w jakims spokojnym miejscu hihi a w centrum na lawce mi sie nie zdarzylo... za to w shopping centrach notorycznie hihi i w przymierzalniach.. bo ja taki maniak sklepowy jestem i wlocze tam ze soba leosia hihi :ico_wstydzioch:

do0bra spadam bo posta walnelam .. pewnie mi sie dostanie hihi :ico_olaboga:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

10 sie 2007, 07:40

Witam pierwsza :-)

Wstałam wcześnie bo dziś gości mamy i trzeba chałupkę ogarnąć. A Jaś śpi i raz przez sen płacze, raz się uśmiecha. Gdy płacze na pewno śni mu się mamusia w dawnej fryzurze. Gdy się śmieje, to wiadomo co mu się śni...

A pogoda do bani a ja wieczorem włączyłam 2 serie prania. Nie wiem jak i gdzie to wysuszyć :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość