Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

30 lis 2010, 21:25

CleoShe, - no..ja zaproponowałam - bo mam termin na 31.07- 01.08 sierpnia i jest nas 4 ty 5 why? - so ....
Witaj ! :ico_haha_01: i gratulacje! na kiedy masz termin?

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

01 gru 2010, 00:31

Wyliczyłam, że na początek sierpnia, koło 4-5. Ale równie dobrze mogę zostać i lipcówką jak z moją pierwszą ciążą :ico_haha_01: Miałam termin na 5 stycznia a Norbert urodził się 22 grudnia :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-12-01, 12:11 ]
Mam nadzieję, że dojdą tu jeszcze jakieś ciężaróweczki co by takiej ciszy tu nie było :ico_haha_01:

Dziewczyny to może wypadałoby się zapoznać.. nie wiem Wy sie może już poznałyście, ja dopiero doszłam i nie znam Was, Wy mnie.. ;-)

Napiszę coś o sobie.. hmm..
Mam na imię Claudia, mam 26 lat i pochodzę z Warszawy. Z moim Rafałem mamy synka Norberta co widać :ico_haha_01: Od 5 lat mieszkamy w Londynie. To by było na tyle :-D Chyba, że macie jakieś pytania ;-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 gru 2010, 12:45

Wiatm i ja. Właśnie przed chwilka robiłam test i wyszło, że jestem w ciąży. U lekarza jeszcze nie byłam bo miesiączki miałam nieregularne więc myślałam, że to po prostu kolejne przeciągnięcie, ale jedząc mało zaczęłam sie trochę rozrastac w barach :ico_oczko: Wg moich obliczen termin będę miec na 29 lipiec. Tak więc dołanczam do was. Dodam, że jestem marcóweczką 2008r i też mam synka Kubusia.

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

02 gru 2010, 13:21

Zirafka- witamy w naszym gronie. No i nadal same podwójne z nas mamusie i samych chłopaczków mamy. Tak więc przydałby się teraz żeby nam się w lipcu i sierpniu zaróżowiło trochę :-)

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 gru 2010, 13:35

Tak więc przydałby się teraz żeby nam się w lipcu i sierpniu zaróżowiło trochę

nooo fajnie by było...ale co przyniesie los to sie okarze :-D

[ Dodano: 2010-12-02, 12:40 ]
Tosia widze, że jestes w podobnej sytuacji jak ja. Tez pracuje w firmie w sumie zaleznej od Urzędu Miasta i nie za bardzo wiem jak powiedziec o mojej ciąży, ale co tam jakos przez to przebrnę. U mnie jest taka sytuacja, że pracuje z koleżanką która może iśc na emeryture ale jeszcze nie idzie bo po co ?! :ico_puknij: I jak ktos czasmi mi mówił a przydałoby sie drugie dziecko to ona tak odpowiadał: A niech tylko spróbuje, ja nie będę tu sama siedziec. No więc taka mam sytuacje. Na szczęscie w kadrach pracuja panie na które zawsze mogę liczyć i sa bardzo koleżeńskie.
Z Kubusiem chodziłam do kona stycznia do pracy a urodziłam 17 marca tak więc półtora miesiąca przed porodem zaprzestałam chodzic. A wróciłam do pracy jak kuba miał 8 miesięcy bo myśłałam ze przed świętami cos może dostanę ale niestety nic nie dostałam bo nie było mnie prawie cały rok. tak więc teraz juz nie mam i nie bede miała skrupułów. no to upisałam posta , że ho ho :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tosia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3342
Rejestracja: 07 maja 2008, 08:51

02 gru 2010, 14:26

tak więc teraz juz nie mam i nie bede miała skrupułów
no to od kiedy chciałabyś iść na L4? masz już jakis plan?
Dziewczyny- a jak Wasze samopoczucie? U mnie masakra. mam mega mdłości i jestem okropnie senna. Z Kubusiem tez tak miałam z tym, że chyba zmniejszym nasileniem

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

02 gru 2010, 14:40

no to od kiedy chciałabyś iść na L4? masz już jakis plan?

na razie planu nie mam bo dopiero próbuje oswoić sie z myślą, że będę miała dzidziusia ale myslę , że od maja fajnie byłoby posiedziec sobie w domu i poodpoczywać póki bedzie jeszcze czas.
Dziewczyny- a jak Wasze samopoczucie?

u mnie na razie nic szczególnego sie nie dzieje, ale odczuwam taki dyskomfort w brzuchu bo cały czas mam tak jabym była wzdęta i nagazowana no i spac spać spac....

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

02 gru 2010, 17:07

Gratulacje zirafka :ico_brawa_01:

Rzeczywiście my to same podwójne mamuśki :ico_oczko: Może coś się jeszcze zmieni. Też życzyłabym sobie dziewczynki tym razem, ale wiadomo co będzie to będzie aby było zdrowe :ico_sorki:

U mnie typowe dolegliwości, znaczy się jak u zirafki - mam wzdęcia, czuję się jakbym była mega obżarta przez co mdli mnie troszkę.
Z Norbim miałam jedynie lekkie mdłości i odruch wymiotny przy płukaniu ust po myciu zębów, zero za przeproszeniem rzygania :ico_haha_01: Mam nadzieję, że i tym razem tak będzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

02 gru 2010, 18:18

heja zirafka, witam również :-D terminy mamy zbliżone :-D
co do samopoczucia - to ja troche miałam mdłosci , troche senna - ale najwazniejsze humor i sampoczucie mam super - z Hubertem - stany depresyjno - maniakalne :ico_oczko:
aa i cos może o mnie - Gosia - lat 33 i z Warszawy jak CleoShe, ( mieszkam targówek/Bródno) , generalnie to ja z Olsztyna jestem o :-D i syn Hubert . Również marzy mi sie dziewczynka

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

02 gru 2010, 19:35

Gosia, to niedaleko "ode mnie" mieszkasz :ico_haha_01: ja Praga Północ (ul.11 Listopada zaraz koło Targowej ;-) ). Ale raz do roku bywam w Polsce.. teraz byłam 5 tygodni od września do października.

A Hubert mieliśmy dać naszemu synowi, ale ja postawiłam na Norberta :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-12-02, 18:44 ]
Jak mi się spać chce :ico_spanko:

W ogóle byłam dzisiaj w przychodni i zapisałam się do lekarza. W środę będę szła.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość