Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

04 maja 2015, 10:29

Na pewno maski białkowe to ciekawy pomysł na odbudowę struktury włosów,ale polecam do tego dołożyć dobry szampon i odżywki,np pasta jajeczna,która jest chwalona przez wiele osób,tutaj również na pewno pomoże.

CosmoCenter
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 15 kwie 2015, 11:28

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

14 maja 2015, 01:46

Nawet najlepsze kosmetyki niewiele dadzą, jeśli włosy będą zniszczone. Własnie zniszczenia sprawiają, że większość kobiet nie jest w stanie osiągnąć żadnymi sposobami efektu lśniących włosów. Aby pozbyć się tego problemu zalecamy wizytę u trychologa, który zdiagnozuje problemy włosów i zaproponuje skuteczną kurację. Zapraszamy do nas: http://cosmocenter.pl/

Lanlia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 14 maja 2015, 12:42

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

14 maja 2015, 13:24

Na zniszczone włosy bardzo dobre jest olejowanie;) ja używam olejku rycynowego z żółtkiem jajka i cytryną, ale dobry też jest olejek arganowy;) w necie jest dużo przepisów na maseczki z olejkami, efekty są widoczne bardzo szybko;)

iwona345
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 10 lis 2014, 12:21

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

15 maja 2015, 15:28

olejek rycynowy stosowany przez dłuższy czas wysusza :( arganowy dużo lepszy, z resztą na skórę też jest super.
ogólnie to polecam bloga Anwen (nie wiem czy są tu jakieś włosomaniaczki), tam są opisane różne kosmetyczne hity, ale i też buble. jak ktoś dopiero zaczyna dbać o włosy to jest to super kopalnia wiedzy

samrew
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 16 maja 2015, 21:38

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

16 maja 2015, 21:57

.

.
.
.



Zapraszam do polubienia fanpage na fb

Przedłużanie włosów
Profil stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się doświadczeniem z zabiegiem przedłużania włosów.
Opinie, sugestie i porady.

Czekamy na wasze opinie :)

https://www.facebook.com/pages/Przed%C5 ... 6111585042

Sprawdź koniecznie!

Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

Awatar użytkownika
mama_muminka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 18 lut 2010, 21:01

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

17 maja 2015, 22:32

A ja może trochę z innej beczki, ale dla zdrowych włosów ważniejsza jest dieta, niż kosmetyki. Jeśli jemy źle, to od razu to widać po włosach, co można zauważyć przy zmianie diety, np. jak się odchudzamy, albo jak ktoś przechodzi na wegetarianizm i nie do końca wie jeszcze co jeść. Takim osobom szczególnie, ale także dziewczynom, które mają po prostu zniszczone włosy polecam suplementy. Ja łykałam Bio silicę max, która przyniosła zaskakujące efekty, muszę przyznać. Moim problemem były suche, łamliwe i wypadające włosy, problem został zażegnany, także wychodzę z założenia, że właśnie porządnego odżywienia od środka brakowało moim włosom.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

20 maja 2015, 10:23

Proszę, cała kolekcja - http://www.sprzet-fryzjerski.pl/group/p ... yzjerskich
Wiele zależy od waszego budżetu, ale generalnie przy takich tematach to już najlepiej kosmetyki pod profesjonalne zastosowania.

Czeresniak
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 maja 2015, 23:10

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

20 maja 2015, 23:22

Na moje poniszczone włosy- oczywiście zaraz po drastycznym podcięciu ( :( ) zbawienna była maska :) Sprawdza się ona z resztą nadal- L'Oreal intensive repair- ja kupuję ją za jakieś 30 zł przez drogerię trena.pl, ale w stacjonarnych drogeriach też jest oczywiście dostępna ale chyba trochę drożej..Grunt to odpowiednia dieta też ;)

braaap
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 180
Rejestracja: 05 gru 2014, 15:47

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

21 maja 2015, 13:07

Niedawno odkryłam super szampon z odżywką w sklepie Internetowym: http://www.ezebra.pl/product-pol-11987- ... YWKA-.html włosy po paru tygodniach wyglądają prawie jak z reklamy :D

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Kosmetyki do zniszczonych włosów.

25 maja 2015, 13:33

Brzmi to bardzo obiecująco :)

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość