kropeczkowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2011, 12:54

02 mar 2011, 15:26

ale macie stereotypowe myślenie. aż dziw mnie bierze.serio
jak solarium to laska w białych bucikach, jak sie wkurzy to facet a jak obrazi kobiety w ciąży to na bank na bezrobociu

lilo

02 mar 2011, 15:31

ale macie stereotypowe myślenie. aż dziw mnie bierze.serio
kropeczkowo, ale ty tak samo dziewczynom piszesz - jak wolą unikać solarium w ciąży to od razu zaniedbane dresiary...

Tak czy inaczej jako moderator prosiłabym nie odbiegać od tematu i nie obrażać się nawzajem.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

02 mar 2011, 15:32

Jezu jak ja nie cierpię bab w ciąży
rozchwiane emocjonalnie, nie dbajace o siebie matrony:)pelne goryczy i złości bóg wie o co i na kogo:)blade, nieumalowane, tłustowłose babiska w dresach:)z plamami na biuscie od wyciekającego mleka:)jezu niedobrze mi na samą mysl:)
jejku jakie ty masz stereotypowe myslenie...serio...aż dziw bierze... :ico_noniewiem:

kropeczkowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2011, 12:54

02 mar 2011, 15:34

a to akurat z doświadczenia wiem. Jestem teraz w drugiej ciąży:)miałam już "przyjemność"z kobietami w ciąży:)

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

02 mar 2011, 15:35

a to akurat z doświadczenia wiem. Jestem teraz w drugiej ciąży:)miałam już "przyjemność"z kobietami w ciąży:)
hahahahahaha!!!!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D

kropeczkowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2011, 12:54

02 mar 2011, 15:41

no dokładnie
hahaha:)

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

02 mar 2011, 15:44

a jaki mam styl pisania?:)))
to faceci na bezrobociu maja jakis konkretny im przypisywany styl?:)

[ Dodano: 2011-03-02, 14:16 ]
A ja jestem 30-to letnią wykształconą na Uniwerystecie Jagiellońskim kobietą z Krakowa:)

miejmy nadzieję, że nikt z profesorów którzy dali ci dyplom tego nie czyta i nie jest świadom, że wykształcił taką osobę jak Ty?
Hańba dla Uniwersytetu Jagiellońskiego, choć zdrowy przykład (o ile to prawda) że w dzisiejszych czasach nawet Te Uniwerki z Renomą wypuszczają na świat ludzi mało inteligentnych, że wykształcenie to jednak nie tylko ocena na papierku ze zdjęciem.
Kobieto jeżeli masz 30 lat i jesteś w ciąży i pytasz inne kobiety o wpływ solarium na ciążę toś pozjadała rozumy i naprawdę potrzebujesz dobrego Psychiatry, już nie tylko Psychologa, i jak będziesz dokonywać wyboru tegoż lekarza patrz by tylko nie miał ukończonego Tego samego Uniwerku co Ty, bo spotkasz jeszcze kogoś równie inteligentnego jak Ty.


A tak a propos adminki powinny się Tobą zająć, za Twoją inteligencję ubliżjącą całej reszcie kobiet na tym forum, prowokację by pisać to wszystko co piszemy i powinny Cię zbanować byś więcej nie zaśmiecała swoją wyrafinowaną obłudą i kretynizmem naszych stron, bo nie hormony ciażowe przez nas przemawiają tylko reakcja na Twoją głupotę i totalną bezmyślność.

Chcesz odpowiedzi na swoje pytanie, poszukaj forum medycznego, bo ponoć umiesz obsługiwać komputer i wyszukiwać tematy w google, choć tego nauczyli cię na Uniwerku Jagiellońskim!!!!! Wujek google jest świetny w swojej prostocie:)

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

02 mar 2011, 15:46

[ Dodano: 2011-03-02, 14:16 ]
A ja jestem 30-to letnią wykształconą na Uniwerystecie Jagiellońskim kobietą z Krakowa:)
zadbaną, wiedzącą wszystko na temat ciąży i dojrzewającego w moim łonie dziecka:)

[/quote]
to po co zadajesz takie bzdetne pytania jak bys wiedziała wszystko o ciązy to byś nie zadawała tak głupiego pytania Pani Magister ;/

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

02 mar 2011, 15:52

Co wejdę to lepsze teksty :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Widać, że dziecko musiało sobie pomyśleć zanim tu weszło :ico_sorki:

Wczoraj nie wiedziałaś nic o symptomach zbliżającego się porodu a dziś już to Twoja
druga ciąża :ico_puknij:
Sama sobie przeczysz :-D

Pani magister od solarium :ico_brawa_01:

kropeczkowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 01 mar 2011, 12:54

02 mar 2011, 15:54

elibell a ty mi wyglądasz na taką co to skończyła jakąś prywatną szkółkę, za którą się płaci i dlatego się ją kończy. kompleksy masz na punkcie renomowanych uczelni

powtórze pytanie bo chyba gdzies zaginęło w tej marnej dyskusji
czy solarium szkodzi nienarodzonemu dziecku
prosze nie piszcie tylko ze sie dziecko opali bo tego nie zniose:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość