@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

08 mar 2011, 20:47

już poprawione :-)
Dziękuję ! :ico_sorki:
ale miał nosa :ico_brawa_01:
A no udało mu się

Dziewczyny czy wy też macie wrażenie ,że doba jest za krótka?? Kurczaczki pieczone z niczym się nie wyrabiam.Wiem ja choleryk jestem wszystko bym chciała zrobić ,czasem się nie da .Stefek przy cycu a ja mam "nerwa"bo kurze nie starte he he muszę się wyluzować i niestety pogodzić się z tym ,że jestem stworzona w wersji pojedyńczej :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

08 mar 2011, 22:51

Tynusz Mike jak na razie zakochany jest w Nell i oby tak mu zostalo :ico_sorki:
a co do czasu to no jakoś trzeba go sobie podzielic :-)

ja tez tak miałam , że wyjść z domu nie chciałam wszędzie szłam z z Michaelem :-)
Dziewczyny czy wy też macie wrażenie ,że doba jest za krótka??
czasem tak jest :-)
ale czasem tak jak dziś bywają dni , że mam dużo czasu :-)

ja dziś dostałam życzenia od kolegów smsem na dzień kobiet, potem jeszcze 2 kolegów odwiedziło mnie z kwiatkami , a po pracy przyszedł mąż z wielkim bukietem róż , pięknie pachnących :-D aż dzień piękniejszy :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 mar 2011, 22:53

ja trochę pracowałam nad 1 stronka, ale jeszcze nie skończyłam jej
jest super :-) :ico_brawa_01:
Pinko powiem ci , że Staś ci bardzo, bardzo ładnie śpi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
tylko pozazdrościć :ico_sorki: :ico_sorki:
o tak, mam przez to więcej czasu dla Uli :-)
Powiedzcie gdzie śpią Wasze pociechy
Staś właściwie cały czas w kołysce, na noc często wędruje do naszego łóżka :-)
@gniecha napisał/a:
zjada około 21h potem o 24h potem około 3h30 no i o 7h30

moja praktycznie w takich samych godzinach je tylko zamiast 7.30 to 6
to u nas jest tak, że Staś wciąga dwa cycusie na raty od 18:30 do 20, a potem zasypia i śpi do 2:30 w nocy, wtedy daję mu 1 cycusia i śpi do 7 rano :-)
my juz po bioderkach i jest wszystko ok :-) za 2 miesiace na kontrol :ico_sorki:
no to super wiadomość :ico_brawa_01:
ja jak o Mikiego się tyle starałam to właśnie miałam taka potrzebę by zawsze był przy mnie :ico_oczko:
ja z Ulą też tak miałam, a do tego ona po ciężkim starcie była, więc jak jeszcze leżała w inkubatorze, to jej obiecałam przytulanie non stop i dotrzymałam słowa :-)
Dziewczyny czy wy też macie wrażenie ,że doba jest za krótka??
o tak zdecydowanie czas przyspieszył od urodzenia Stasia...

No więc ja dzisiaj byłam u internisty z tą moją biegunką, bo od rana ciągle mnie męczyła, a nawet niczego nie jadłam. Trafiłam na świetną lekarkę, zleciła badania krwi i od razu mi ją pobrali na miejscu, obadała mnie i dała skierowanie do szpitala, gdyby coś się działo. Mojemu mężowi wypisała zwolnienie na mnie, więc w tym tygodniu nie musi iść już do pracy, na nocki :ico_sorki:
Jak wróciliśmy do domu, to po jakiejś godzinie zadzwoniła do mnie ta internista na telefon i powiedziała, że rozmawiała o mnie z innym lekarzem od chorób zakaźnych i doszły do wniosku,że przyczyną moich biegunek może być Clostridium difficile, która pojawia się podczas brania antybiotyku bez osłony i kazała mi jechać do szpitala. Pojechaliśmy więc, tam pobrano mi krew i wyszły kiepskie wyniki, lekarka tamtejsza chciała mnie zostawić, ale na razie zgodziła się na leczenie w domu. Kazała mi przyjechać w czwartek na kontrolę lub wcześniej gdyby coś się działo. Mam brać nifuroksazyd, enterol i trzymać dietę sucharkową.
Słaba jestem potwornie i nie mam sił się ruszać, najchętniej spałabym cały czas.
Jutro idę znów do internisty...
Mam nadzieję, że szybko mi to przejdzie, bo inaczej się wykończę, a nie chcę do szpitala, bo co z karmieniem Stasia... nie chcę stracić pokarmu a jego karmić butlą...

To tyle, uciekam się wykąpać i spać...

Do jutra laseczki.

[ Dodano: 2011-03-08, 21:57 ]
Jeszcze tylko się Wam chciałam pochwalić chustą jaką sobie dzisiaj przez allegro kupiłam: http://allegro.pl/nati-najwyzej-ocenian ... 03454.html
Zamówiłam sobie kolor "cypr"

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

08 mar 2011, 23:09

to u nas jest tak, że Staś wciąga dwa cycusie na raty od 18:30 do 20, a potem zasypia i śpi do 2:30 w nocy, wtedy daję mu 1 cycusia i śpi do 7 rano :-)
normalnie rewelacja :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mam nadzieję, że szybko mi to przejdzie, bo inaczej się wykończę, a nie chcę do szpitala, bo co z karmieniem Stasia... nie chcę stracić pokarmu a jego karmić butlą...
:ico_olaboga: to wykończyc się idzie
trzymam bardzo bardzo mocno kciuki byś nie musiała iść do szpitala :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Jeszcze tylko się Wam chciałam pochwalić chustą jaką sobie dzisiaj przez allegro kupiłam:
super chusta :ico_brawa_01: mi się bardzo podoba jak dziewczyny chodzą w takich chustach , ale dla mnie osobiście to za dużo wiązania i poza tym lubię wózki a jak nie wózek to własna rączka i bioderko :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 mar 2011, 10:13

Dzień Dobry :-)
Stawiam :ico_kawa:

Czuję się dzisiaj lepiej zdecydowanie i biegunka mnie nie męczy :ico_sorki:
Na 10:30 idziemy ze Stasiem do pediatry.

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

09 mar 2011, 10:51

Pinko, Staś je rewelacyjnie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , w nocy o mamusi myśli i daje wypocząć :-D Mam nadzieję, że już dobrze Cię zdiagnozowali, teraz tylko żeby szybko z tego wyjść :ico_sorki:
U nas Zuzanka co prawda je częściej w nocy, ale za to złote dzieciątko, bo je, grzecznie leży w kołysce i śpi :ico_haha_01:
A śpi w koszyczku Mojżesza, na razie przestawiliśmy z sypialni do salonu i nie ma w nocy problemu. Chociaż przyznam że jak spała parę razy z nami to miała dłuższe przerwy między karmieniami, no ale nie chce przesadzac, przy pierwszym dzieciatku mozna sobie na to pozwolic, ale przy dwojce to juz lepiej przyzwyczajac od poczatku, bo jednak starsza corcia tez potrzebuje czasu tylko z mama :ico_brawa_01:
Co do chusty to ja też mam Nati po Oliwce, teraz dokupiłam sobie jeszcze taką typu kołyska właśnie żeby szybko włożyć Zuzię bez potrzeby wiązania. Myślę, że przyda się zwłaszcza przy wyjściach do przedszkola :-D
ja tez tak miałam , że wyjść z domu nie chciałam wszędzie szłam z z Michaelem
No to identycznie jak ja z Oliwką, teraz też w sumie niechętnie zostawiam Zuzię :ico_oczko: wolę jak jest ze mną w domku, a jak wychodzę to też lubię mieć ją przy sobie, chociaż wiadomo, czasem lepiej jak zostanie (ale to tylko teraz, bo jak już teście wyjadą w sobotę to znów wszystkie wyprawy całorodzinkowe :-D :-D :-D )
Dziewczyny czy wy też macie wrażenie ,że doba jest za krótka??
Ja daję sobie na wstrzymanie, jak coś zrobię to zrobię, jak nie to zrobię to jutro :ico_brawa_01: chociaż generalnie się wyrabiam, bo mówię - Zuzia ładnie zjada, a potem dużo śpi albo sobie grzecznie leży. Muszę tylko patrzeć czy Oliwka za bardzo jej nie bawi :ico_oczko:
A i chyba się nie chwaliłam, ale wczoraj Zuzieńka otworzyła oczka i nie może się napatrzeć na świat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , nawet raz przy karmieniu tak ją pochłonęło rozglądanie, że zapomniała że miała jeść i karmienie przesunęło się pół godzinki. Jedyne co, to to odciąganie taką trochę stratą czasu jest, ale już jest coraz lepiej, coraz mniej muszę odciągać, trochę przykładam tą kapustą i bolą coraz mniej. A jeszcze przed karmieniem przykładam ciepły mokry gazik do brodawek i mniej boli w pierwszych chwilach przy karmieniu.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

09 mar 2011, 12:19

A jeszcze przed karmieniem przykładam ciepły mokry gazik do brodawek i mniej boli w pierwszych chwilach przy karmieniu.
to muszę wypróbować, bo u mnie masakra z brodawkami :ico_olaboga:
Dziewczyny czy wy też macie wrażenie ,że doba jest za krótka??
ja też tak myślę. Na razie jest mój mąż w domu do końca tygodnia, a potem to nie wiem jak się będę wyrabiać.. szczególnie rano jest sajgon, a jak dojdą zakupy i spacery (co teraz robi mój W.) to będzie urwanie głowy.
Mój mały dziś po pierwszym werandowaniu :ico_brawa_01: myślę żeby przez weekend już zabrać go na spacer.
Wczoraj była u nas położna pierwszy raz, pochwaliła że wszystko książkowo tylko te moje piersi :ico_placzek: na szczęście ten najgorszy nawał już za mną, chociaż jak mały śpi 4 godziny to moje cycki są jak bomby.
Wojtuś przez dzień ładnie śpi, nawet 4 godziny, a w nocy budzi się co 1,5 :ico_szoking: Położna powiedziała że te nocne karmienia są dla dziecka wartościowsze.
Pinko, szybkiego powrotu do sił i zdrowia :ico_sorki: :ico_sorki:
Też chcę kupić chustę, ale zastanawiam się czy kupić nati, czy jakąś tańszą. :ico_wstydzioch: bo widziałam też na allegro po 60 zł

[ Dodano: 2011-03-09, 11:21 ]
manenka, a pierwsza stronka piękna, dzięki :ico_buziaczki_big:
nawet ja, jako marcówka w sumie, mam tam swoje miejsce :ico_oczko:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 mar 2011, 12:42

pinko, zdrowiej kochana jeszcze Ci brakuje choroby jakiejs
Ty pisalas raz ze pijesz herbatke Hippa - smakuje Ci Ona ? bo mi juz bokiem wychodzi i za kazdym razem jak ja pije to wydaje mi sie ze zwymiotuje :/ chyba bede zamiast 4 lyzeczek wsypywac tylko 2 na te 200 ml - bo jest za slodka - blee
a chusta jest sper ;)
Mike jak na razie zakochany jest w Nell i oby tak mu zostalo :ico_sorki:
to super w sumie jakby nie bylo starszy brat :-)

z pracy mi zle wystawili PIT :ico_zly:
za bony wpisali mi 300 zl a dostalam 200 :/ wiec z jakiej paki mam odprowadzac podatek od czegos czego nie dostalam ? eh :ico_zly: ale ksiegowa mego rejonu dzwonila i mowila ze kazdemu tak popie-przyli te Pity :ico_puknij:
na szczescie wyslali mi nowe poprawione swiadectwo pracy :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-03-09, 11:44 ]
a dzewczynki ile u Was cukier kosztje? bo ja doznalam szoku :/ w jednym sklepie u nas w miescinie 4.90 a w drugim 5.10 :ico_szoking: do czego te nasze panstwo chce doprowadzic ludzi? chyba ich upodlic jeszcze gorzej :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

09 mar 2011, 13:40

hej dziewczyny. Wasze dzieciaczki to ANiołki, a mój, wisi tylko na cycku. Mało śpi, a mówią, że noworodek sypia prawie cały czas :ico_noniewiem: nie jest głodny, tylko ma bardzo silną potrzebę ssania i niestety nie zaspokajam w pełni jego potrzeb żywieniowych. raz dziennie musi dostać butlę, bo jest głodny :ico_placzek:
dziewczyny Matowi ropieje oczko, macie z tym doświadczenie???chyba jutro pojadę z nim do lekarza, bo mnie to martwi

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

09 mar 2011, 14:08

, macie z tym doświadczenie?
niestety nie mam z tym stycznosci wiec nic nie doradze- ale masz racje lec do lekarza

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość