Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: tabletki na uspokojenie

09 wrz 2015, 14:02

Nie ufam lekarzom. Sama musze okielznac problemy w domu.
Bez farmakologii najlepiej :) Czasem trzeba wyluzować, spróbować gdzieś wyjechać, coś... Zwolnić po prostu ;)

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: tabletki na uspokojenie

10 wrz 2015, 08:45

Ja wolę jednak uspokoić się sama, np. uprawiając sport.

Awatar użytkownika
matylda007
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2014, 14:38

Re: tabletki na uspokojenie

10 wrz 2015, 14:25

Albo dobry film obejrzeć. Pójść samemu do kina, spontanicznie na coś pozytywnego - lepsze niż wszystkie tabletki świata :)

TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: tabletki na uspokojenie

10 wrz 2015, 15:42

To prawda. Zwłaszcza, że od takich tabletek łatwo się uzależnić.

Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Re: tabletki na uspokojenie

19 wrz 2015, 19:53

Albo dobry film obejrzeć. Pójść samemu do kina, spontanicznie na coś pozytywnego - lepsze niż wszystkie tabletki świata :)
Szczególnie, że ostatnio widziałam plakaty filmu Król Życia, pełne kolorów i z uśmiechniętym Więckiewiczem :)
Film jest lepszy niż prochy. Nie niszczy organizmu, co najwyżej opróżnia portfel, bo przecież bilet do kina i popcorn trzeba kupić.

Awatar użytkownika
szpilunia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 316
Rejestracja: 20 sty 2012, 15:57

Re: tabletki na uspokojenie

23 wrz 2015, 13:55

Albo dobry film obejrzeć. Pójść samemu do kina, spontanicznie na coś pozytywnego - lepsze niż wszystkie tabletki świata :)
Szczególnie, że ostatnio widziałam plakaty filmu Król Życia, pełne kolorów i z uśmiechniętym Więckiewiczem :)
Film jest lepszy niż prochy. Nie niszczy organizmu, co najwyżej opróżnia portfel, bo przecież bilet do kina i popcorn trzeba kupić.
Najlepiej! Akurat ten film to w dziesiątkę trafione, bo jak czytam to nie tlyko wyjdziesz w lepszym nastroju ale może też przemyślisz swoje życie. ;)

Awatar użytkownika
sigrunna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 29 sie 2014, 00:40

Re: tabletki na uspokojenie

28 wrz 2015, 18:54

Wiecie co, nie chcę być tutaj patetyczna... Ale do mnie Król Życia przemówił. Jestem po seansie. Owszem, pośmiałam się, ale zdałam sobie sprawę z tego, że podobnie jak główny bohater, za mocno rzuciłam się w wir zajęć...
Sam film jak najbardziej warto zobaczyć - jest lekko i zabawnie :)

mozecoswiem
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 17 wrz 2015, 23:22

Re: tabletki na uspokojenie

05 paź 2015, 23:11

Po co od razu tabletki? Nie lepiej poradzić sobie ze stresem bardziej naturalnymi sposobami? Ja bardzo polecam melisę przykładowo (w linku możesz poczytać o wielu ciekawych właściwościach dodatkowych, które leki nie koniecznie dadzą). Zdrowe, a potrafi zdziałać cuda. Często robię sobie wieczorami napary z melisy. Nie dość, że redukuje stres, to przy tym pomoże w zasypianiu. Ma też kilka innych "gratisowych" właściwości pomocnych dla samego zdrowia. Nie ma sensu od razu szukać tabletek i tym podobnych ;) To żadne wyjście zwłaszcza, że większość podstawę ma właśnie na melisie, czy innych ziołach, ale niestety dodatkowo ma też trochę mniej potrzebnych dodatków.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: tabletki na uspokojenie

07 paź 2015, 12:50

Właśnie miałam pisać o Nervomixie,który ponoć jest bardzo skuteczny na stres i nerwy,więc może warto spróbować jeżeli koniecznie mają to być tabletki. Poza tym mi osobiście na skołatane nerwy pomaga ruch,sport na świeżym powietrzu,polecam przetestować.

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: tabletki na uspokojenie

15 lis 2015, 22:41

Ja nie łykam tabletek nawet gdy coś mnie boli. Nie chcę się faszerować chemią. Widzę po mojej mamie jak sie uzależniła od leków przeciwbólowych. Jak się czyms stresuję to wolę sobie zaparzyć melisę lub jakąś inną herbatę. Warto odwiedzic zielarnię np ta https://zielarzpolski.pl/ i kupić jakieś zioła na uspokojenie i nie tylko. naprawdę medycyna naturalna jest skuteczna i mniej inwazyjna.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość