Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

18 paź 2011, 19:59

Jungle Rainforest z fisher
mam po Majce i polecam, fajna jest
o ta dokładnie

Obrazek

[ Dodano: 18-10-2011, 20:01 ]
młody już scene odwalił :ico_olaboga: histeria była, teraz zasypia przy cycu :ico_noniewiem: oby już nie wstał z płaczem :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 paź 2011, 20:03

Hej :-D

Hehe, u nas becikowe już wydane.
A tak serio to w ten dzień jak M. jechał złożyć wniosek to dostał pocztą zdjęcie z fotoradaru :ico_zly: 400 zł!!!
I cyknięte wtedy jak pojechał po Zu do babci i jechali do mnie do szpitala!
W końcu zapłacił 300 zł :ico_noniewiem:

Kinga_łódź, chyba Ty pisałaś, że Leoś ma te krostki trądzikowe też na piersi.
Mój też miał i na ramionkach, ale lekarka to widziała i powiedziała,że to trądzik i chyba tak było, bo schodzi, trochę na buzi zostało, ale już się nie czerwieni, tylko pod palcami czuć deczko. Także spokojnie :ico_oczko:

Kinga_łódź, sąsziedzi :ico_zly:

Inia cudne fotki :ico_brawa_01:
Moje Bobo też grzeczniutkie było, skrzywił się jak mu woda po łepku poleciała, ale nawet nie pisnął :ico_oczko:
Myśmy trochę oszukali, bo u nas chrzci się po mszy i myśmy poszli na koniec mszy :ico_wstydzioch:
W sumie były 4 chrzty i tylko jedno dziecko płakało, taka malusia dziewczyneczka. Zastanawiam się, czy nie z zimna, bo miała sukieneczkę i żakardowe rajstopki :ico_szoking:

Moje Baki śpią (raczej :ico_oczko: ), a to sukces, bo sama jestem :-)

inia1985, oj, nie zazdroszczę tego palenia! Pamiętam z domu :ico_noniewiem:
Jedyny plus mieszkania w bloku to właśnie taki,że jest ciepło bez palenia :-D

Awatar użytkownika
izabelllla123
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2091
Rejestracja: 15 sty 2011, 16:54

18 paź 2011, 20:11

My juz po kapaniu :-D Oliwka jak zawsze szalala w wanience, nie lubi jednak się kąpać :-D ale wynagradzam jej masażem ciala, smaruje oliwka i delikatnie masuje wg. schematu ze szpitala i sie uspakaja.

Nic ide do łózka, czas zjeść surowke z marchewki i jabłka, cos mi smakowac strasznie zaczęla :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 paź 2011, 20:37

Oliwka jak zawsze szalala w wanience, nie lubi jednak się kąpać
hehe, przejdzie jej :-D
Maćkowi przeszło, nawet jak jest nie w humorku, a ja go zaczynam rozbierać to sie uspokaja, a w wanience taki rozanielony :-)

szkieletorek planuję upiec bułeczki na sobotnie śniadanko i się zastanawiam, czy można by to ciasto przygotować wieczorem? Czy to za długo na rośnięcie, cała noc? Jak myślisz?
Mielibyśmy cieplutkie bułeczki na śniadanie.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 paź 2011, 20:42

Leoś śpi w łóżeczku zasnął bez jedzenia ale On tak robi, naje się przed kąpielą, teraz śpi twardo
obudzi sie jak zgłodnieje :ico_oczko:
Teraz Elize muszę wyszorować i ululać i będę wolna :ico_sorki:

Izuś o właśnie tą mate mam na oku :ico_oczko: strasznie mi się podoba i cena też
kusząca :-D
A może to nie kolki :ico_noniewiem: mój też takie histerie robił kilka dni ale mu minęło.

Kocura no to ładny mandat mężuś dostał :ico_olaboga:
Co do krosteczek to ja narazie obserwuję :ico_sorki:
Fajnie, że Maciuś taki spokojny był :ico_brawa_01:

Izabela większość dzieci nie lubi kąpania na początku :ico_sorki: więc się nie
przejmuj
Mój nadal płakusia po wyjęciu z kąpieli, ale wiem że to minie bo Eliza też tak miała :ico_oczko:

Lece myć gwiazdę puki Leoś śpi :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

18 paź 2011, 20:46

Leoś śpi w łóżeczku zasnął bez jedzenia ale On tak robi, naje się przed kąpielą,
u mnie tak samo. Ale pamiętam,że Zu jeszcze ciumkała przed spaniem. Ale Maciuś niezainteresowany :ico_oczko: Chociaż czasem tak sobie myślę,że jakby tak zjadł jeszcze po kąpniu to by spał pewno do 2 :-D bo po kapaniu to wypada jego najdłuższe spanko. No, ale nic na siłę.
Od dwóch nocy budzi się co 3 godzinki, plus minus 10 minut, ale śmieszne to, bo sa to równe godziny, 23, 2, 5 :ico_haha_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

18 paź 2011, 21:27

inia dobrze ze opanowałaś sytuację z piecem:)
my dopiero 2 razy grzalismy i to jak już wszyscy wstali bo my z tych co chłodek wolą

mój synuś też na początku kąpieli nie lubił a teraz uwielbia, jak tylko szykujmę wszystko to już cisza jest:)
dzis szybciej wszyscy do kąpania poszli bo raniutko wstają- o 3, bo lot na 8 mają to najpóźniej o 6 muszą byc na lotnisku. eh nie lubię jak ktoś wyjeźdża bo mi smutno:(

szkieletorek dobrze że pierdzi Lilcia, znak Ze brzuszek pracuje i nie tworzą się bąbelki z powietrzem i kolek nie będzie, a to że pokasłuje nie oznacza choroby, może jeszcze się oczyszczać organizm. nie przejmuj się na zapas.

Kochane a te płacze dzięci bez powodu to może być skok rozwojowy, maluszki też go mają co jakis czas:)

Kinga_łódź, no to super sąsiedzi a tych co paczki przywożą to opiernicz jakim prawem daja innym

też mam matę z tej serii tylko Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

i od jutra już mały pod nią zacznie świat poznawać:)

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 paź 2011, 21:33

No jestem już wolna, Leoś śpi zjadł zanim Elize wykąpałam i niuni baje przeczytałam zaraz
zaśnie pewnie :ico_oczko:

Kocura u mnie było podobnie Eliza jadła i przed kąpielą i po, a Leoś zjada przed, po
kąpieli ucina sobie drzemkę i dopiero po jakiejś godzince domaga się cyca.
No i co najfajniejsze, w ciągu dnia zjada i domaga się dopiero po jakiś 2-3godzinkach co
przy Elizie było niemożliwe.
A teraz się chichra przez sen :-D słodziak.

A wasze maluszki też próbują się śmiać w głos???
Bo mój od kilku dni próbuje przy uśmieszku wydać z siebie jakiś odgłos :-D

[ Dodano: 2011-10-18, 21:37 ]
Elibell ja też nie lubię pożegnań :ico_noniewiem:
Co do grzania to u nas od kilku dni włączamy grzejniki na godzinkę dwie góra :ico_sorki:
Ja jestem z tych co chłodek wolą ale mój mąż niestety zmarzlak straszny :ico_olaboga:
No i taki kompromis :ico_oczko:
Też oglądałam tą mate ale jakoś tamta bardziej mi się spodobała :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2011-10-18, 21:41 ]
A co do tych paczek to czasem my im odbieramy i zostawiamy na schodach, czasem oni nam
ale chyba się to skończy :ico_nienie:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

19 paź 2011, 09:34

hej dziewczyny :ico_kawa:

młodziutki wczoraj jeszcze sie obudził ale usnoł u Przemka na klacie :ico_haha_01:
bąki puszcza okropne, kupki robi normalne na szczęscie :ico_sorki:
Kochane a te płacze dzięci bez powodu to może być skok rozwojowy, maluszki też go mają co jakis czas:)
Maja przechodziła te skoki okropnie :ico_olaboga: płaczliwa była bardzo
moze i Konrada jakiś skok dopadł?
nie pamietam, musze poczytać znowu które to tygodnie i miesiace sa :ico_sorki:

na razie histeria była w niedziele od 20.00-23.00
w poniedziałek jako tako bo popłakiwał od 18.00 ale sie uspokoił i o 20.00 spał, za to od 20.30 sie obudził i znów wojował pare minut tylko
wtorek to samo od 18.30 płacz histeryczny jakby go ze skóry obdzierał ktoś
spał koło 20.00 i znów sie obudził po 20.30 i wył chwilkę tylko :ico_olaboga:
wypurtał sie i był spokój :ico_sorki:
zobaczymy dziś :ico_sorki:
Od dwóch nocy budzi się co 3 godzinki, plus minus 10 minut, ale śmieszne to, bo sa to równe godziny, 23, 2, 5 :ico_haha_01:
dzieci mają chyba jakiś budzik
mój wstał na cyca dziś 00.31, 03.33, 05.35 :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
i dopiero o 9.00 ślepka otworzył :ico_sorki:

ide dzis po pesel :ico_sorki: i jutro mam do załatwienia trzy sprawy w opiece
rodzinne na Konrada, becikowe i dotacje do czynszu :ico_sorki:
no i do sądu musze zanieść w przyszłym tygodniu sprawozdanie ze sprawowania opieki nad Natalią :ico_noniewiem: nie mam pojęcia jak im to napisać :ico_noniewiem: mam umieścic krótko jak sie uczy, czy sprawia problemy i jaki jest jej stan zdrowia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

19 paź 2011, 09:50

Mój dał mi dziś w kość od 4 do 7 nie spał :ico_olaboga: przysypiała na chwilkę i się
wybudzał :ico_olaboga: masakra jakaś.
O 4 musiałam mu daś butle bo się tak szarpał przy cyckach, ani jednego ani drugiego
ani na leżąco ani na siedząco ani na stojąco nie chciał złapać, w końcu się poddałam
i zrobiłam butle, o 7 zasnął na 30min. i wstał z uśmiechem zjadł cycka i teraz zasnął :ico_sorki:
W nocy też mnie rozbrajał ja mu smoka do buzi a on uchichrany na całego wariat mój :-D

Mąż też miał przeżycia bo gume złapał w nocy jak wracał z pracy i klucz mu się złamał i
jeszcze akumulator padł :ico_olaboga: w domu był o 1 a normalnie jest 23.
Dobrze, że mu kolega z pracy pomógł :ico_sorki:
Lece się ogarnąć puki młody lula :ico_sorki:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość