katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

10 cze 2007, 08:14

Pati85, czasami tak jest, ze jak sie bardzo chce to nie wychodzi, jakas blokada psychiczna-jesliby rzeczywiscie nie wyszlo to sie nie martw.Proponuje zebys spokojnie pojechala gdzies z mezem na urlop i sie wyluzowala.Jak oboje bedziecie zrelaksowani to juz na pewno sie uda.Wiele moich kolezanek wracalo z urlopu z fasolkami w brzuszkach.A mnie w ciazy brzuch pobolewal jak na okres-nawet tabletki przeciwbolowe bralam a @ jednak nie nadszedl.

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

15 cze 2007, 09:29

Kochane niestety dostalam, ale spodziewalam sie jej, juz zadne objawy mnie nie zrobia w balona. Przestalo juz mi zalezec, jak nie to nie, bedzie co ma byc,. teraz jedno dla mnie sie liczy wyjazd do polski juz odliczam dni i nie moge sie doczekac, acha noi postanowilam zrzucic 10 kg tyle co przytylam, bo nie moge na siebie patrzec, wiec teraz zajme sie tym.

Pozdrawiam Was kochane serdeczne

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

16 cze 2007, 00:10

Pati85, trzymaj sie dzielnie i wlasnie mysl, ze co ma byc to bedzie i juz,Zycze udanego urlopu w Polsce.10 kg do zrzucenia-chetnie zrucalabym z Toba ale na razie mi chyba nie wolno.Mam taka fajna diete, przez 10 dni tylko warzywa(za wyjatkiem ziemniekow i fasolowatych) i owoce(ale tylko jablka,cytryny i grejfruty) plus troszke gimnastyki i znowu sie bedziesz lubila przegladac w lustrze :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

18 cze 2007, 10:49

katrin, a top co za cod dieta :-) tez by mi sie przydala ale na 15 kilo :ico_wstydzioch: ,mam nadzieje ze Antonio sie dobrze chowa i zdrowiutki jest
buziaki i pozdrawiam :ico_haha_02:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

18 cze 2007, 20:43

Edyta K, -mnie ta dieta tez jest potrzebna, ale jak na razie karmie, wiec az tak drastycznie odchudzac sie nie moge.W sumie ta dieta karmiacej matki tez mi pozwala pozbyc sie kilogramow.Doszlam juz do wagi z przed ciazy, ale ta z przed ciazy juz byla 10 kg za wysoka :ico_wstydzioch:
Ta dieta owocowo-warzywna to jest oczyszczajaca organizm.Trzeba jesc tylko owoce i warzywa tjw.napisalam nie wszystkie.Mozna takie warzywne zupki gotowac, bigosiki jarskie.Ja schudlam kiedys na niej 10 kg, ale niestety nie na zawsze, postaralam sie w ciagu trzech lat nadrobic :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

23 cze 2007, 20:00

katrin, wlasnie zalozylam sobie diete :-D :-D zobaczymy co z tego wyjdzie i zaczelam znowu plywac chodzic narazie po raz w tygodniu a na nastepny ide troche na sport tez na raz wtygodniu ,wczoraj 36 razy przeplynelam ufff ale bylam z siebie dumna :-D

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

24 cze 2007, 01:21

Edyta K, gratuluje samozaparcia, ja basenu nie lubie, bo mimo zawansowanego wieku ciagle nie umiem plywac :ico_wstydzioch: Trzymam kciuki za wytrwanie w diecie-a wiem, ze to nie proste.Ja marze o czekoladzie i tez jej nie jem, ale dlatego, ze karmie, dla siebie to na pewno bym juz wymiekla.
P.S. A wiesz, ze ja chcialam Maksymilian albo Aleksander nazwac synka a maz upieral sie przy Krystianie i tak mamy Antosia.Widze, ze Twoj yn pogodzilby mnie i meza jesli chodzi o imie :ico_haha_01:.A jak bylo u Was z wymyslaniem imion?

Awatar użytkownika
Edyta K
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 308
Rejestracja: 12 mar 2007, 21:25

26 cze 2007, 21:06

katrin,
hahaha no sie usmiac mozna u nas bylo do wyboru albo Alexander albo Christian i tak jakos wzielismy obydwa ,i troszke wlasnie Alexander mial przewage,to jakos u nas bylo przez dziadkow meza bo zdecydowalismy sie przy Ani ze wezmiemy po babciach czyli Ani prababciach a ze jedna Anna a druga Lina sie nazywaly to przypadek :-) i nam sie spodobalo no i teraz przy chlopczyku tez tak wybralismy po pradziadkach :-D
Na Anie to tylko ja Ania wolam tak to wszyscy Ana :ico_haha_02:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

27 cze 2007, 11:22

Edyta K, fajny pomysl z imionami, ja chcialam nazwac tez po dziadku, bo byl przekochany, ale mezowi sie nie podobalo-Walenty.A potem jak juz mielismy Antosia to sie okazalo, ze to imie ojca dziadka :-)

maus_beni
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2007, 09:51

28 cze 2007, 09:57

Witam. Ja mieszkam w Niemczech od ponad dwoch lat. Mam 3 miesieczna coreczke. Jest tutaj ktos z okolic Solingen ? Pozdrawiam :-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość