Awatar użytkownika
DioDio
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 28
Rejestracja: 26 lip 2019, 13:26

Re: Powiększanie piersi

16 paź 2019, 14:31

A mozna w sumie zmniejszyć biust na NFZ jeżeli ma się rozmiar J? :( Już mam przepukliny i na prawdę nie mam już siły tego nosić.

Awatar użytkownika
scorpionetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 03 wrz 2019, 15:21

Re: Powiększanie piersi

17 paź 2019, 08:10

Słyszałam albo czytałam w sumie o takich przypadkach i raczej jest to możliwe

njkjtka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 18 paź 2018, 10:59

Re: Powiększanie piersi

21 lis 2019, 11:59

Ja powikłań takiego zabiegu nie bałam się wcale ale miało to też związek z tym, ze zdecydowałam się na wspomniane już wcześniej implanty Mentor. To był strzał w 10! Nie dość, ze sam zabieg i cały okres rekonwalescencji przebiegł błyskawicznie i bez problemów to jeszcze wygląd piersi jest teraz bardzo naturalny :)

antonina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 57
Rejestracja: 15 sie 2016, 12:57

Re: Powiększanie piersi

10 kwie 2020, 10:41

Mysle, ze teraz calkiem sporo kobiet decyduje sie na operację biustu. Jest to powszechnie dostępna i sprawdzona metoda. Poza tym czasem operacja jest podyktowana wzgledami estetycznymi w postaci asymetrii piersi. Obecnie chyba najlepszą marka implantów (o najniższym odsetku powikłań) jest Mentor. Widzialam metamorfozy z wykorzystaniem tych implantów, robią wrażenie :-)

elacara
Papla
Papla
Posty: 756
Rejestracja: 07 sty 2019, 10:57

Re: Powiększanie piersi

09 lip 2021, 13:22

Jeśli jesteś mocno nakręcona na operacje to oczywiście można się zdecydować i efekty na pewno będą widoczne, natomiast ja osobiście spróbowała bym na początek czegoś bez skalpela. Są takie opcje jak suplementy Bust Up Line, które mogą wpłynąć na powiększenie biustu, poprawę jego wyglądu, a wtedy masz gwarancje, że stosujesz produkt, który jest w pełni naturalny.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość