Gruszka94
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 154
Rejestracja: 11 wrz 2015, 15:48

Re: Jaki telefon

24 lip 2016, 18:43

Fajne pomysły, podobają mi się. Ja sama planuję na jesień zakup telefonu, więc myślę, że skorzystam z Waszych rad. Z mojej strony mogę Wam powiedzieć, że koniecznie musicie zaopatrzyć się w dobre etui. Jeśli będziecie miały takie jak http://kraktrade.pl/212-pokrowce-etui-futeraly to na pewno nie będziecie musiały się obawiać o to, że telefon uszkodzi się Wam w torebce lub w innym miejscu i będziecie dużo spokojniejsze :)

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Jaki telefon

04 wrz 2016, 07:50

Udało mi się wyhaczyć fajnego Samsung na electro.pl, aczkolwiek nie wiem, co Tobie jest potrzebne. Wejdź tam i sama zdecyduj, bo to Ty będziesz tego telefonu używać.

Awatar użytkownika
nikka12
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 175
Rejestracja: 25 maja 2012, 09:06

Re: Jaki telefon

29 wrz 2016, 09:57

zajrzałam do tego sklepu, nawet jest tam ten telefon alcatel idol 4 który mam zamiar sobie kupić po wypłacie, ma dużo lepszą specyfikację od innych telefonów w tym przedziale cenowym no i więcej dodatków za darmo w zestawie, nie muszę ich potem za grubą kasę dokupować

Mitochondria
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 19 cze 2016, 20:29

Re: Jaki telefon

13 paź 2016, 17:05

Jak kupować nowy telefon, to najlepiej taki ze wzmocnioną obudową, żeby się nie rozpadł za chwilę.

Kita12
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 14 paź 2016, 10:51

Re: Jaki telefon

14 paź 2016, 10:56

zajrzałam do tego sklepu, nawet jest tam ten telefon alcatel idol 4 który mam zamiar sobie kupić po wypłacie, ma dużo lepszą specyfikację od innych telefonów w tym przedziale cenowym no i więcej dodatków za darmo w zestawie, nie muszę ich potem za grubą kasę dokupować
Niby jest to jakiś plus, ale pomyśl co będzie jeżeli Ci taki telefon spadnie? Zbite szkiełko, a co gorsza wyświetlacz to już naprawdę gruba kasa jak chodzi o wymianę. Te naklejane szkiełka w niczym Ci niestety nie pomogą... Zastanów się czy nie lepiej kupić czego ze wzmocnionym wyświetlaczem. Czasem nawet spory pęk kluczy w torebce może poważnie uszkodzić wyświetlacz
Jak kupować nowy telefon, to najlepiej taki ze wzmocnioną obudową, żeby się nie rozpadł za chwilę.
Też tak uważam. Sama ostatnio kupiłam taki telefon, bo większość moich nowych telefonów bardzo szybko ulegała awarią czy destrukcji. Nawet iPhone długo nie dał rady. Teraz mam telefon CATa i jestem zadowolona. Ty też posiadasz coś w tym stylu?

kasia987
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 51
Rejestracja: 28 sie 2012, 18:58

Re: Jaki telefon

22 paź 2016, 19:22

Smartfony nie są od tego, żeby wytrzymać trzęsienie ziemi, albo kolejną wojnę domową. Mam tego świadomość i dlatego staram się aby mój nie musiał pracować w jakiś niesłychanie ekstremalnych warunkach. Dlatego stawiam stawiam na design. Mam alcatel idol 4. Mało że wygląda (obudowa szkło + metal) to jeszcze ma ciekawe parametry. Robi fajne foty a dźwięk ma taki, że można z kapci wyskoczyć.

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: Jaki telefon

11 sty 2018, 15:22

Można też ciekawsze modele wrzucić w porównywarkę taką jak Komórkomat i dokładnie sprawdzić parametry. To na pewno pomoże w wyborze. Szczególnie, że modeli teraz jest masa a wybór wcale nie jest łatwy.

xmina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 26 mar 2018, 19:11

Re: Jaki telefon

26 mar 2018, 19:28

Ja mam City XL, był całkiem tani, a ma w porządku parametry.

xelise
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 02 wrz 2017, 17:52

Re: Jaki telefon

27 lip 2018, 10:13

Ja ostatnio zamówiłam sobie Prime 18x9 LTE, mam nadzieję, że będzie dobrze się sprawował. https://sklep.mptech.eu/sma001898.html

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: Jaki telefon

10 sie 2018, 15:53

Ja jeszcze się na żaden nie zdecydowałem. Porównywałem kilka modeli przez Komórkomat, ale chyba jednak udam sie do jakiegoś elektromarketu i może po testuję.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość