Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

05 sty 2013, 11:44

Witajcie!!

U nas szał z załatwianiem chrzcin. Sala, kościół, ciuszki dla małej są. Teraz musimy dokupić szatkę, świecę, ja sobię coś muszę kupić. Bo jak karmię to chyba najwygodniej będzie w jakiejś bluzce. Zobaczę, jak znajdę ładną sukienkę rozpinaną w przodzie to sobie kupię. Muszę odwiedzić lumpeks, na święta sobie kupiłam super sukienkę za 20 zł.

W następnym tygodniu się wybieram na szczepienie i chce ją zaszczepić dodatkowo na Rotawirusy i się tak zastanawiam nad pneumokokami :ico_noniewiem:
Na główce pojawiła się ciemieniucha i smaruje mu oliwką i zczesuję.
U nas też tak się pojawiław samym czasie co u Pawełka. Ja smarowałam porządnie główkę godzinę przed kąpaniem i zakładałam czapeczkę. Po kąpieli tez smarowałam i potem ścierałam. Kilka dni i było po problemie.
Ogólnie to jakiś on taki marudny, Szymon był dużo spokojniejszy.
Ja zawsze mówłam, że Bartek dał mi w kość, ale teraz stwierdzam, że Antosia jest dużo bardziej wymagająca. Stale marudzi, a najlepiej jej na rękach. Próbuję jej tego oduczyć. :ico_nienie:
Wczoraj byłam z Szymkiem na dłuższym spacerku.
Szymaonek wiedzę że tak samo żywotny jak Bartuś. Ja z nim miałam to samo. Teraz spacer u nas wygląda tak, że my idziemy a Bartek całą drogę leci. Jak przychodzimy do domu to jest mokry jak szczur :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

07 sty 2013, 13:06

Dzis Bartuś i Mężulec szli po dwutygodniowej przerwie do przedszkola i pracy i trzeba był wcześnie wstać. Ostatnio wstawaliśmy ok 110 a dziś o 6:40 :ico_placzek: ale nic straconego już jest posprzątane i pranie zrobione a tak zazwyczaj dopiero śniadanko było, ahh te święta. :ico_olaboga:

Antosia od wczoraj ma zielony katarek. Dziś dzwoniłam do naszej lekarki nie kazała nam przychodzić, bo szybko sie nabawimy zapalenia płuc. Przez telefon mi powiedziała jak zwalczać katar. Mam nadzieję że pomoże. Bo pod koniec tygodnia na szczepienie się wybieram.
Mala jest taka marudna że hej. Na dolnych dziąsełkach widać kreseczki , jakby jedynki. Stale rączki w buźce trzyma i je gorzej.

Mała już śpi 1,5h a ja się relaksuję przy kawce. Mykam zrgac zdjęcia, bo chce wywołac w rossmanie. Promocja jest.

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Jesienne dzieciczki 2012

07 sty 2013, 16:11

Hej dziewczyny:) wkońcu zajrzałam :) Pierwsza stronka super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Życzę Wam wszystkiego Dobrego W Nowym Roku 2013!!! :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

meggi_24 a robisz inhalację Antosi???

sylwiab0000 teraz taka pogoda na to przeziebienie,Maja miała gorączke w sylwestra i tak jej coś rzęziło w nosie jakby ale kataru nie miała i inhalacje pomogły oczywiscie na siłe i z płaczem ale nie było wyjścia... :ico_sorki:
Szymon tez taki buntownik był? Maja miała teraz taki miesiąc wszystko było na NIEEEE oszaleć mozna było może tez przez zęby nie wiem,dobrze ze juz wszystkie wyszły.... :ico_sorki: :-D

Kasia jest grzeczna coraz mniej spi i potrzebuje towarzystwa he :) dzis mi cała noc przespała:) :-) :-) jeżdzimy na rehabilitacje dalej bo strasznie lubi odkrecac głowke w lewa strone:) a jak u Was ? jak ze spaniem? ile Wasze dzieciaczki jedzą? juz nawet nie wiem ktora karmi persia a ktora butlą :-D

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Jesienne dzieciczki 2012

07 sty 2013, 16:14

Kasia :) zdjęcie robione po świetach:)

Obrazek

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Jesienne dzieciczki 2012

07 sty 2013, 16:16

Moje dziewczyny:)

Obrazek

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Jesienne dzieciczki 2012

07 sty 2013, 16:34

meggi_24 doczytałam ze pytalas o szczepienia tak pneumokoki i rotawirusa mam refundowane i na pneumokoki szczepie 29 stycznia :) ogolnie to ja dla dziewczyn biore te 3 w 1 płatne bo sa bezpieczniejsze Mai tez kupwałam i Kasi tez a Wy jakimi szczepicie???

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

07 sty 2013, 18:10



meggi_24 a robisz inhalację Antosi???
robilam jej ale chyba znowu zacznę robić. Rzeczywiście była poprawa.
Kasia jest grzeczna coraz mniej spi i potrzebuje towarzystwa he :) dzis mi cała noc przespała:) :-) :-) jeżdzimy na rehabilitacje dalej bo strasznie lubi odkrecac głowke w lewa strone:) a jak u Was ? jak ze spaniem? ile Wasze dzieciaczki jedzą? juz nawet nie wiem ktora karmi persia a ktora butlą :-D
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Brawa dla Kasi!!! Zuch dziewczynka. Antosia przesypiała już ladnie od 22 do 5 rano. Ale teraz taka marudna że trochę jej się to poprzestawiało.
Ja w dalszym ciągu karmię piersią. Juz nie mam ranek na brodawkach i jest to juz sama przyjemność. W dzień już też coraz lepiej sypia, dziś spała ok 3 godz. Teraz też taka marudna, pewno zaraz pójdzie spać.

Zdjęcie super. Mala ślicznotka :ico_brawa: :ico_brawa: Antosia przy Kasi jest taka wielka. Ile waży i jak jest długa. Antosia zaczyna wchodzić w 68 a m-c temu ważyła 5540g. W piątek wybieram się na szczepieni i się okaże ile waży i jaka dluga jest dokładnie.

Tosia też bardzo lubi jak się do niej mówi. A jak się uśmiecha to aż cała chodzi i się pręży z radości :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Moje dziewczyny:)
Szczęśliwe siostrzyczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
meggi_24 doczytałam ze pytalas o szczepienia tak pneumokoki i rotawirusa mam refundowane i na pneumokoki szczepie 29 stycznia :) ogolnie to ja dla dziewczyn biore te 3 w 1 płatne bo sa bezpieczniejsze Mai tez kupwałam i Kasi tez a Wy jakimi szczepicie???
Ja szczepię 2w1, Bartusa tez nimi szczepiłam i nic mu nie było :-) Też chce teraz szczepić na rotawirusy i pneumokoki.

Aneta11 fajnie że zajrzałaś. Pisz więcej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tak tu pustawo :ico_placzek:

Awatar użytkownika
aneta11
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 554
Rejestracja: 12 sie 2010, 10:57

Re: Jesienne dzieciczki 2012

08 sty 2013, 16:22

no mierzy 58cm jak w grudniu byliśmy i ważyła wtedy 4500g:) potem dogoni bo jakby nie było miesiąc za wczesnie sie urodziła.ale w zachowaniu to juz podgoniła bo i rączki składa i łapie zabawki już :)lekarz mówi ze jest bardzo dobrze rozwinięta emocjonalnie i ze z waga i cm jeszcze podgoni hehe:)

Własnie inhalacje sa bardzo dobre stosuj jej to może szybciej przejdzie i Antosi bedzie od razu lepiej:) :ico_sorki:

Jak Kasia sie robi marudna to albo pokrzyczy chwile i sama usnie albo mam taki leżaczek to chwile bujne i śpi :) no na rękach jej nie moge uczyc bo bym nic nie zrobiła ... :ico_sorki:
Ja butla karmie juz sie do tego przyzwyczaiłam bo z Mają było inaczej bo na piersi i wygodniej było:) :-D

:ico_brawa_01: za wage Antosi :-D :-)

teraz dziewczyny spia to mam chwile :) ale juz sobie ogarnelam w domu Kasia sie zabawkami bawiła a Maja tez albo bajki albo rysuje zawsze sie zabawi i mi łatwiej :ico_sorki:

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

09 sty 2013, 10:55

Witajcie!

Ja siedzę i popijam ciepłą herbatkę z cytrynką, bo chyba mnie coś dopada. Gardło mi zaczyna boleć. Muszę się przejść do apteki po coś na wzmocnienie dla karmiącej :ico_haha_01:

Antosia ostatnio jet tak marudna. A jak przychodzi pora karmienia. To chwile ssie a potem odwraca główkę i marudzi I tak w kółko. Próbuję odciągać mleko i jej dawać z butli to pluje, nie chce sztucznego smoka :ico_olaboga: Mówię Wam urwanie głowy. Do południe jeszcze fajnie pośpi, a popołudnie 10 minut i oczy jak pięć groszy i po spaniu. Nie wiem czy to dlatego że do południa jesteśmy same i jest spokojniej :ico_noniewiem: Jutro się wybieram z nią na szczepienie, może coś lekarka zaradzi :ico_sorki:
Jak Kasia sie robi marudna to albo pokrzyczy chwile i sama usnie albo mam taki leżaczek to chwile bujne i śpi :) no na rękach jej nie moge uczyc bo bym nic nie zrobiła ... :ico_sorki:
To masz kochane dziecko. Antosia tez ma taki bujaczek i posiedzi w nim maks 15 min i już beczy. Stale trzeba do niej mowić. A już mogę zapomnieć o tym że sama tam zaśnie.
no mierzy 58cm jak w grudniu byliśmy i ważyła wtedy 4500g:) potem dogoni bo jakby nie było miesiąc za wczesnie sie urodziła.ale w zachowaniu to juz podgoniła bo i rączki składa i łapie zabawki już :)lekarz mówi ze jest bardzo dobrze rozwinięta emocjonalnie i ze z waga i cm jeszcze podgoni hehe:)
Brawa dla Kasi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jakby nie było to podwoiła swoją wagę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Popołudniu się wybieramy na imprezkę urodzinową mojego dziadka. Mam nadzieję że mala będzie spokojna.

Awatar użytkownika
meggi_24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2194
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:24

Re: Jesienne dzieciczki 2012

09 sty 2013, 10:56

Ja butla karmie juz sie do tego przyzwyczaiłam bo z Mają było inaczej bo na piersi i wygodniej było:) :-D
Anetko a w ogóle próbowałaś piersią?? Czy przez pobyt małej w szpitalu zdecydowałaś się na mleko sztuczne?!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość