Kateczka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2017, 19:07

Re: nietypowe ściany w salonie

15 sty 2017, 22:32

Hejka. Jeśli masz zamiar kupować fotoobraz to poważnie się zastanów nad wyborem sklepu. Niektóre sklepy mają skomplikowany i często trudno dostępny edytor fotoobrazu. Ja mogę ci polecić www.sweethomedecor.pl ze względu na prostą w obsłudze i intuicyjną aplikacje do projektowania fotoobrazów.

nataliaa873
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 10 cze 2016, 14:23

Re: nietypowe ściany w salonie

08 mar 2017, 11:54

Moim zdaniem do większości wnętrz lepiej od fototapet nadają się fotoobrazy (zdjęcia na płótnie) - są od nich bardziej gustowne i pasują niemal do każdego wnętrza, zarówno urządzonego klasycznie, jak i nowocześnie (w tym przypadku radzę wybrać fotoobraz z zadrukowanymi rogami, taki bez ram, wygląda bardziej nowocześnie). Na https://www.galeriadruku.com.pl wykonują takie fotoobrazy - można przesłać im własne zdjęcia, ale nie mając zdolności fotograficznych lepiej skorzystać z profesjonalnych zdjęć.

pulchna
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 22 lut 2016, 10:16

Re: nietypowe ściany w salonie

13 mar 2017, 12:02

Na ścianach to fajne są fototapety. Taka fototapeta na zamówienie to fajny pomysł na ozdobienie ścian. Można zrobić sobie z jakiegoś fajnego zdjęcia lub coś. ogólnie w sklepie fototapetka.eu jest fajny wybór tego typu rzeczy.

uncitipo
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 19 paź 2016, 15:21

Re: nietypowe ściany w salonie

15 mar 2017, 13:58

A mi podoba się, kiedy w domu jest jedna betonowa ściana!

kasiazaleta
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 30 kwie 2017, 22:38

Re: nietypowe ściany w salonie

30 kwie 2017, 23:01

a ja mam taką propozycję
Obrazek
Dopasujesz taki wzorek dosłownie do wszystkiego :)

Helenkaarch
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 lip 2017, 10:53

Re: nietypowe ściany w salonie

21 lip 2017, 11:19

Beton architektoniczny jest super! Mnie też bardzo się podoba. Teraz na rynku mamy naprawdę spory wybór struktur i kolorów betonu. Planuję właśnie zakup bardzo nietypowego wzoru lava, akurat jest w promocji. Znalazłam w Luxum w Krakowie, mają showroom, więc można podjechać i zobaczyć płyty betonowe na żywo.

HayleyNash
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 04 sie 2017, 11:57

Re: nietypowe ściany w salonie

04 sie 2017, 13:14

Czytałam gdzieś, że dla sypialni bardzo dobrze nadaje się kolor niebieski. Nasza sypialnia ma trzy kolory - ciemny niebieski, niebieski i biały. Długo wybieraliśmy właściwe meble, ale okazało się bardzo ładnie. Ponadto, są to uniwersalne kolory. Wątpię, że mojemu mężowi byłoby wygodnie w różowej sypialni.
Obrazek

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: nietypowe ściany w salonie

08 sie 2017, 10:37

A może iść bardziej w takim kierunku - https://tapetuj.pl/category/fototapety-do-kuchni ?
Nie sądzicie, że tak będzie dużo lepiej? Ogólnie moim zdaniem fototapety mocno odmieniają pomieszczenie i sprawiają, że ono całe w sobie wygląda imponująco. Kwestia stylu.

Awatar użytkownika
betty
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 50
Rejestracja: 14 sie 2013, 10:24

Re: nietypowe ściany w salonie

14 gru 2017, 15:11

Może warto rozważyć zakup fototapety na zamówienie? Można mieć dowolny wzór, np. ze zdjęcia i dopasować sobie wymiar, taką możliwość znajdziemy na: http://www.fototapetka.eu/pl/upload . Przyłączam się do zdania, że fototapety są całkiem fajnym rozwiązaniem.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość