Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

10 mar 2007, 15:26

dzięki Lemonii :ico_oczko:

Maua musisz kupić świecę i krzyżmo (to taka biała szatka którą ksiądz nakłada podczas chrztu). Tzn niby świecę powinien kupić chrzestny a krzyżmo chrzestna ale ja to akurat kupiłam sama.

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

10 mar 2007, 15:56

No właśnie dzisiaj dostałam SMSa od chrzestnej, że ona kupi albo uszyje - i nie bardzo wiedziałam w czym rzecz. Ale już mi wyjaśniła.
Matko święta - ja w życiu na chrzcie katolickim nie byłam :ico_wstydzioch: i nie wiedziałam, że jakieś takie wynalazki potrzebne :ico_olaboga: Tzn. o świecy to akurat słyszałam, ale że krzyżmo potrzebne to pierwszy raz w życiu.
Co prawda rzuciło mi się w oczy ostatnio na Allegro, jak oglądałam rzeczy do chrztu - ale myślałam, że to bardziej tak jak np. z albą do komunii - albo normalny ciuszek albo ta szatka właśnie :ico_haha_01: :ico_puknij: hyhyhy

Człowiek to ma jednak problemy, :ico_smiechbig:

Może trzeba by jednak w ewangelickim chrzcić? Tam dużo prostsze wszystko :ico_brawa_01: :-D


Lemonii - i jak tam po tym Cepanie? Faktycznie dużo lepiej z rozstępami? Bo ja właśnie dzisiaj sobie w końcu kupiłam i będę testować. Chociaż muszę Wam powiedzieć, że po 4 miesiącach stosowania Pharmaceris M (nie licząc całej ciąży, w czasie której od 4 miesiąca przetestowałam wszelki możliwe antyrozstępowe specyfiki) moje rozstępy wyglądają dużo lepiej niż wcześnie - a jestem zsypana od kolan po cycki - bleee ...

Może ten Cepan mnie całkowicie wybieli? :ico_smiechbig: Oby :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

10 mar 2007, 20:19

Maua ja posmarowałam się nim pare razy i spasowałam bo nie dość ze brzydka byłam to jeszcze śmierdząca miałam być o nie haha!
i teraz codziennie pod prysznicem zdzieram sobie mnaskórek szorstką rękawicą a potem wfcieram oliwke, jest o niebo lepeij jak zaraz po porodzie ale do perfekcji jeszcze mi dużo brakuje niestety,
Maua to mówisz ze nic nie przytyłaś ja przestałąś tą diete karmiacych stosować? kurcze szczęsciara jesteś;)

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

10 mar 2007, 21:04

hey kobitki,nie mialam czasu disi do was wpasc bo jakos tak caly dzien mialam wypelniony,rano to nie bylo szans na to aby usiasc chociarz na chwile bo mala nie schodzila mi z rak,pozniej wpadly kolezanki na :ico_kawa: a pozniej Olcia dostala palemki i tak marudzila ze malo co mi glowa nie pekla no ale juz ja wykapalam i w koncu zasnela. :ico_sorki: bogu dziek!!!a jak wam minal dzionek??

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

10 mar 2007, 21:37

Witajcie babeczki :ico_haha_02: Ja kurcze tez dzis zalatana, musialam wkoncu zajrzec na uczelnie :-? ale nie zaluje odchamilam troche. Maluszek wlasnie usnal po karmieniu jak mu sie odbilo to ulal i tak sie wystraszyl ze zaczal plakac, zaznacze ze od dobrego miesiaca juz mu sie to nie zdarzylo. Mielismy dzis z R do kina jechac a on jak na zlosc sie rozchorowal :ico_placzek: I wiecie co szajba mu odbila bo z pralni zrobil sobie warsztat, gdzie klei jakis sprzet do akwarium, syf tylko robi i nic wiecej :ico_puknij:
Maua u nas szate kupila chrzestna , a chrzestny swiece.
A co do rostepow to uzywam od 1,5 misiaca krem z Evelin czy jakos tam :ico_oczko: i powiem ze jest poprawa i to duza :-D Teraz sobie dokupilam jeszcze z tej samej firmy krem gleboko wyszczuplajacy :ico_smiechbig: zobaczymy czy pomoze, chociaz bez diety sie napewno nie obejdzie.
Lemoni,a Ty nie narzekaj bo juz Ci pisalam, ze fajna z Ciebie nonono i sru z rostepami :ico_haha_02:
Milego wieczorka :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

10 mar 2007, 22:16

HAHA no Gosiaczku dzięki:)
a ja padam dzisiajh też co prawda mój skarbek był wyjatkowo grzeczny ale tak z nijm przebywać 24 na dobe i nie mieć ani sek dla siebie to jest wykańczające bo odpada kładzenie go i zajmowanie się sobą, trzeba się z księciem bawić haha nosić go , gadać i tp ojoj i jak prtzychodzi 20 i kłade go spać to normalnie BŁOGOSTAN mnie ogarnia haha i tyle bym rzeczy dla siebie chciała zrobnić no ale zmęczenie bierze góre, pisze pare postów na tt i ide kimać no i tak codzień haha

Awatar użytkownika
kasiula 84
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

10 mar 2007, 22:31

LEMONII doskonale cie rozumiem,ja tez jestem 24h na dobe sama z mala i jak tylko przyjdzie jakas kolezanka i ja wezmie troche ponosi to czuje taka ulge ze szok.Naj gorsze jest to ze z nia nawet usiasc nie moge,nie kumam jej bo przeciez jak siedze to tez ja trzymam na rekach, ale nie to sie ksiezniczce nie podoba i musze z nia chodzic nawet jak stane na chwile w jednym miejscu to sie wkurza :ico_zly: boshh co za dziecko

[ Dodano: 2007-03-10 ]
ide zmyc tapete i spadam do wyrka bo ledwo na oczy widze,milej i przespanej nocki wam zycze pa,pa.

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

11 mar 2007, 08:36

Witajcie z ranka :-D
no ja w końcu odespałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , mały zasnął o 21.00 a obudził się dopiero o 6.30 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ale inne świństwo mnie dopadło, macie jakiś dobry sposób na hemoroidy :ico_wstydzioch: , kurcze przez całą ciążę nie miałąm problemów a po ciąży mi sie pojawiły i nie mogę sobie z nimi dać rady, a do chirurga to mnie siłą nawet nikt nie zaciągnie :ico_nienie: .

A zmieniając temat, to ja czuję sie śledzona na tym forum, hehehe , krąże po różnych tematach a tu w postach np. "miłego dnia maja" "uśmiechnij się maja", tzn to bardzo miłe ale na początku to byłam w szoku :ico_szoking: .

Dzisiaj ma być u nas pięknie więc pewnie wpadnę tu dopiero wieczorem, papa i miłego dnia życzę :-D

[ Dodano: 2007-03-11 ]
Lemonii Gosiaczek ma rację, laseczka z ciebie więc rozstępami się nie przejmuj bo sa w miejscu gdzie łatwo je ukryć a dla faceta który cię dobrze pozna i pokocha z wzajemnością z pewnością nie będa miały znaczenia :ico_oczko:

maua
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 162
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:11

11 mar 2007, 09:39

Gosiaczek - no ja się jeszcze przy karmieniu boję stosować kremów z kofeiną i innymi wynalazkami, więc musiałam póki co stosować kremy dla ciężarnych.
Ale już niebawem się wezmę porządnie za te moje rozstępy!!! :ico_brawa_01:

Lemonii - a no jakoś mi się udało nie przytyć z powrotem. I mam nadzieję, że już tak zostanie. Bo te 57-58 to właśnie waga ze studiów - z taką się czuję najlepiej. Potem, gdy rzuciłam palenie to tak nadgoniłam do tych 66 i wcale mi z tym dobrze nie było, ale też i tragedii jakiejś nie odczuwałam. Jedynie kolana i kręgosłup czuły te nadmiarowe kg :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Dzisiaj moja Mama znowu przyjeżdża - będzie wracać z sanatorium w Krynicy, więc zakotwiczy u nas znowu na tydzień.
Fajnie, będę mogła się ruszyć na trochę z domu - mam do pozałatwiania kilka spraw - m.in. muszę się w końcu wybrać do mojej firmy i pogadać o wychowawczym, bo oni jeszcze nie wiedzą, do kiedy ja dokładnie chcę jeszcze nie pracować. Mają chyba nadzieję, że wrócę w wakacje. A to przecież bez sensu. Lato mam tracić? Hehehe.
Wrócę od października, o!
Najchętniej na pierwsze kilka miesięcy wróciłabym na pół etatu, żeby stopniowo Sabcię przyzwyczajać do mojej nieobecności, ale nie wiem czy to będzie możliwe. Muszę wszystko szczegółowo obgadać właśnie :-)

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

11 mar 2007, 12:54

dziewczyny a jaka jest róznica między wychowawchym a kuroniówką?? bo wychowawczy to chyba bezpłatny tak? ja tam bym chciała za ok mies do pracy się udać, nie dla mnie siedzenie w domu...
Maua Twoja Sabinka wygląda przesłodko w tym misiaczkiem!!
dziewczyny ja tam facetam się nie przejmuje ich mozna łatwo zbajertować haha ale rozstępy przeszkadzają mnie samej i dla własego dobrego samopoczucia musze się ich pozbyć bo co jak co ale brzuch zawsze miałam perfekcyjny ( w przeciwnieństwie do ud haha) i chce żeby tak było dalej!! takze do boju LEMONII HAHA!!
a tak wogóle to chętnie bym zobaczyła jak to jest u Was bo mi sie wydaje ż emam cąły brzuch w tym, moge zamieścić fotke jak chcecie się posmiać to mi powiecie czy są jakieś szanse na pozbycie się tego no i czy m,acie takie same, większe czy mniejessze ... a moze któraś też się modważy pokazać??

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość