liluśka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 127
Rejestracja: 21 paź 2011, 15:41

Re: Sala weselna

04 wrz 2018, 23:20

W lubuskim polecam salę w Ośrodku Wczasowym nad Borkiem w Kosarzynie, ok. 60km od Zielonej Góry tak orientacyjnie. To jedno z miejsc w których jestem zakochana, przyciąga i ma klimat. Wesela i inne imprezy na jakich tam miałam okazję być zawsze udane, wyrobili sobie dobrą opinię i się jej trzymają. Jedzenie i obsługa na medal, zaangażowanie personelu w organizację też godne podziwu. Myślę, że w tej okolicy lepiej trafić nie można :)

serenada
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 21 cze 2017, 11:17

Re: Sala weselna

22 paź 2018, 14:43

Świetne i sprawdzone miejsce - dom weselny Acapulco nieopodal Nowego Sącza. Jeśli szukacie miejsca z klasą, eleganckiego i z pysznym jedzeniem, to właśnie polecam Acapulco. Jest i parking dla gości, plac zabaw dla dzieci, możliwość wynajęcia pokoi dla gości czy Młodej Pary. Ale już wszystkie szczegóły ustalicie bezpośrednio z Nimi. Warto!

Domerka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 66
Rejestracja: 08 lis 2018, 19:29

Re: Sala weselna

09 lis 2018, 21:34

Bardzo ciekawym i urokliwym miejscem jest Kameliowy Zakątek w Bielsku Białej.Miałam tam swój śłub i bardzo miło wspominam sam ślub jak i samą rezerwację miejsca. Tak miłych osób jeszcze nie spotkałam. Wszystko zrobiono pod nas tak jak chcieliśmy. Na dodatek jeszcze polecono nam fotografa i zespół. Piękne sale tam mają. I bardzo smaczne jedzenie. Jak kiedyś będe organizować jeszcze jakieś przyjęcie to tylko tam.

dott
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 152
Rejestracja: 09 gru 2012, 20:35

Re: Sala weselna

12 lis 2018, 16:19

Najładniejsza sala w fajnej okolicy jaką znam to Albizja w Lemanach koło Szczytna, organizują tam też takie imprezy jak Andrzejki czy Sylwester i wybieramy się tam bo ceny są całkiem przystępne :ico_urodzinki: :mikolaj: :gitara:

Pola23
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 60
Rejestracja: 15 paź 2018, 11:49

Re: Sala weselna

17 lis 2018, 18:12

Piękną salę weselną mają też na Zamku w Janowie Podlaskim, duża, przestronna, elegancka i nowoczesna a do tego mogą się pochwalić bardzo dobrym jedzeniem.

marzena90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 33
Rejestracja: 22 paź 2016, 23:54

Re: Sala weselna

18 lis 2018, 13:46

To pod Warszawą Hotel Groman też ma świetne sale weselna, aż 3 do wyboru. Miejsce rewelacyjne, do tego genialny wystrój sal już w cenie i jak się pospieszycie i zrobicie wesele w piątek to macie 10 procent zniżki na całe wesele, a wierzcie mi opłaca się, bo Groman to totalny luksus

Monikapa93
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 26 lip 2018, 00:11

Re: Sala weselna

21 lis 2018, 22:59

ja z mężem cieszymy się, że postawiliśmy na rancho Colorado w Trzcielu. Wszyscy byli zadowoleni z pysznego jedzenia, sala i dekoracje w naszym stylu, wszystko perfekcyjnie, fachowa obsługa, na pokoje hotelowe też nikt nie narzekał, wkoło świetne otoczenie, lasy, jeziora- przyjemna okolica. Wesele jak najbardziej udane.

zielonakredka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 04 gru 2018, 19:01

Re: Sala weselna

16 gru 2018, 22:45

polecam sale weselna Tango niedaleko stolicy, swietnie miejsce na organizacje wesela, ja byłam zachwycona, wszystko dograne idealnie i tak jak chcialam. obsluha spisala sie elegancko, sala ładna, elegancka, wszystko wpasowane w nasze gusta, goscie tez zadowoleni wiec czego chciec wiecej!

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Sala weselna

19 gru 2018, 23:57

Podpisuję się pod Zamkiem biskupim. Sala przestronna, nowoczesna i elegancka, mnie się tam bardzo podobało;)

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: Sala weselna

23 gru 2018, 12:30

jeśli chodzi o woj. lubelskie to zdecydowanie Sala Imprez Okolicznościowych w Zamościu. ja się tam wybawiłam jak nigdzie, obsługa naprawdę świetna, bardzo dobrze to zorganizowali :) byłam tam na weselu brata ;)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość