Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

31 maja 2018, 12:33

Ja miałam nagłą sytuację i potrzebowałam szybko pożyczki, zdecydowałam się na PTP bo maja przejrzystą umowę, wszystko zostało wyjaśnione, a samą pożyczkę szybko spłaciłam. Jak ktoś nie ma wiele czasu to polecam takie rozwiązanie, na pieniądze czeka się krótko.
Jaką kwote można u nich uzyskać?

Awatar użytkownika
obywatelno
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 15 cze 2018, 17:08

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

03 lip 2018, 16:27

Witam serdecznie. Ja szukam właśnie sprawdzone źródła szybkich pożyczek. Czy znacie coś w tym temacie i dalibyście radę coś polecić? Zastanawiam się, czy ratalne pozyczki w Chwilówkomat https://pozyczkowydoradca.pl/oferty-poz ... ilowkomat/ jest dobrym wyjściem... Mieliście z nimi może jakieś doświadczenie?

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

02 paź 2018, 22:27

Jeżeli ma być kredyt gotówkowy to zajrzyjcie do kredyt123 i zapoznajcie się z kredytem online i oferowanymi warunkami. Bo oferują wam nawet do 120 tyś, oprocentowanie już od 5 %. Wstępna decyzja w 5 min i dobre warunki a wiem to stąd że sama skorzystałam z niego.

Laluna86
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 04 paź 2018, 14:16

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

04 paź 2018, 14:21

Serio? 150 tyś zł w 5 min na koncie? Przez internet? I to ma budzić zaufanie? :ico_smiechbig:

No nie... to tak nie działa. Nawet chwilówki czy pożyczki przez internet trzeba brać z głową. Wszystko jest dla ludzi ale bez przesady!

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

04 paź 2018, 16:28

Ale serio są ludzie, którzy z takich nieprzemyślanych ofert korzystają, a potem spirala długów się nakręca.
Jak pożyczki to tylko z głową. Nawet te pozabankowe nie są złe, bo różne rzeczy sie zdarzają i czasami nie ma wyjścia, bo na kredyt w banku mogą liczyć nieliczni. A co do pożyczek to dobrze porównajcie oferty, czytajcie umowy i nic nie podpisujemy w ciemno!!! Z tego co się orientuję to hapi pożyczki dobrze wypadają, nawet powiedziałabym, ze warunki porównywalne do tych w bankach.

Robert
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 07 gru 2018, 16:49

Re: Gdzie po kredyt gotówkowy

12 gru 2018, 14:08

Jeżeli ma być kredyt gotówkowy to zajrzyjcie do kredyt123 i zapoznajcie się z kredytem online i oferowanymi warunkami. Bo oferują wam nawet do 120 tyś, oprocentowanie już od 5 %. Wstępna decyzja w 5 min i dobre warunki a wiem to stąd że sama skorzystałam z niego.
Wątpię, czy zrozumiałeś poprawnie. Nawet organizacje bankowe nie pracują według takich stawek. Kredyt123 nie jest organizacją bankową, a stawki są znacznie wyższe. Porównaj warunki pożyczek poza bankami, na przykład tutaj https://racoongo.com/pozyczki/. Czy powinienem wziąć taką pożyczkę pod RRSO 500-2000%?

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość