veryAnka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 537
Rejestracja: 14 lut 2013, 16:40

Re: Pomysł na babski weekend

15 wrz 2016, 04:29

E tam... jak się bawić to na całego! Ja bym postawiła na jakiś city break i konkretny shopping. :D Itaka ma fajne oferty do stolic europejskich, a czyż jest lepsze miejsce na takie szaleństwo, niż Londyn, Paryż czy Rzym? :D

barbs
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 71
Rejestracja: 24 lip 2014, 15:15

Re: Pomysł na babski weekend

15 wrz 2016, 18:49

na taki babski weekend cieżko sobie pozwolić, ale czasami się spotykam z przyjaciólkami na kawce :), trzeba sobie robić takie drobne przyjemnosci od czasu do czasu, namierzyłysmy promocję na rekomenduj.to do tchibo i zrobiłyśmy sobie wypad na kawę prawie za darmo bo za symboliczną złotówkę, nagadałysmy się za wszystkie czasu i prz okazji też sobe fajny bidon kupiłam :)

domi99
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 04 paź 2014, 14:32

Re: Pomysł na babski weekend

10 sty 2017, 16:18

Dziewczyny! Super sprawa jest wyjazd, wiadomo moze trzeba troszke pieniazka wydac,ale od czasu do czasu warto! Ja ostatnio z kolezannkami zorganizowalam taki wypad do Ustki do SPA w hotelu Lubicz. Przyjaciolka wypatrzyla, ze maja takie fajne pakiety i calkiem fajnie cenowo to wypadlo, wiec zaszalalysmy :) Dobre towarzystwo, odrobina luksusu i relaksu i wszystkie bylysmy zadowolne tak, ze juz planujemy kolejny tego typu wypad :D

menin
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 maja 2018, 11:13

Re: Pomysł na babski weekend

24 maja 2018, 11:16

Najlepszy pomysł to wyjazd zagraniczny, np. na Korfu - polecam ;) A jeśli nie, to chociaż w Polsce, wynajęcie jakiegoś domku i szaleństwo do rana :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: Pomysł na babski weekend

19 cze 2018, 09:40

Fajnym miejscem na weekendowy wypad jest miejscowość Wejherowo. Miasto nie jest duże, można więc odpocząć i zapomnieć o domowych obowiązkach. Jeżeli jesteście zainteresowane to wejdźcie na www.turystyka.wejherowo.pl tam mają wyszczególnione konkretne atrakcje znajdujące się w mieście.

MISSbutterfly
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 15 wrz 2009, 19:56

Re: Pomysł na babski weekend

09 lip 2018, 14:12

My się początkiem sierpnia wybieramy do Białki Tatrzańskiej na weekend, bo jest wtedy Festyn Białczański ( https://festynbialczanski.pl ). Imprezy pod gołym niebem są fajne, a w górach to mi się szczególnie podoba, bo tam jednak jest wyjątkowy klimat i nawet piwo lepiej smakuje. Poza tym zapowiada się moc atrakcji z koncertami włącznie.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: Pomysł na babski weekend

01 sie 2018, 09:52

A byliście tutaj: http://www.ranchopodbocianem.pl/domek-weekendowy? Raptem parę kilometrów za Warszawą, a atrakcji i miejsca do wypoczynku jest bardzo dużo.

koralina
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 05 paź 2016, 19:40

Re: Pomysł na babski weekend

20 sie 2018, 01:18

myśmy sobie na panieński pozamawiały najpierw takie same zestawy ciuchów a później w tango nad wodę w naszym województwo, fajne kąpielisko..ale to musi być w lecie. i drogo nie wyszło, bo zamówiłyśmy sobie wszystkie ubrania z https://www.modi4moda.com/ więc tam są fajne rzecyz po 15 złotych, no to poszalałyśmy trochę.. było i na dyskotekę i nad wodę i na dzień i bieganie po barach :D

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: Pomysł na babski weekend

29 sie 2018, 09:53

Na babski weekend polecam wypad do Wejherowa. Można odpocząć, poszaleć, pozwiedzać morze blisko. Fajny klimat na mieście. Dobre jedzenie. Rynek bardzo ładny, żyje całą dobę. Na tej stronie można znaleźć atrakcje: www.turystyka.wejherowo.pl

EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Pomysł na babski weekend

24 wrz 2018, 21:20

Może wypad do SPA? Każda kobieta od czasu do czasu powinna sie porozpieszczać;) Od siebie mogę polecić spa na Zamku w Janowie Podlaskim, nowoczesne, oferujące szeroki wybór zabiegów. Sama niedawno od nich wróciłam i to bardzo zadowolona!

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość