bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: jak się relaksujecie?

02 lis 2017, 11:21

Ja najbardziej relaksuję się podczas podróży i na zakupach haha :) ale teraz można to połączyć w jedno ;p ostatnio byłam w Gdańsku na takim babskim wypadzie zakupowym. Dziewczyny rewelacja ;p Korzystałyśmy z serwisu visitgdansk - można tam znalezc sprawdzone hotele i restauracje ale polecam zajrzeć też do zakładki week ends in Gdańsk :) Sa tam opracowane plany pobytu według zapotrzebowań - jest też weekend zakupowy ;p nie muszę chyba dodawać, że było super i planujemy jeszcze nie raz to powtórzyć ;p

Ada996
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 10 cze 2015, 12:30

Re: jak się relaksujecie?

13 lis 2017, 12:25

Mnie najbardziej relaksuje wizyta u kosmetyczki :) ostatnio zafundowałam sobie lifting rzęs natural lashes. Efekty są świetne, jestem bardzo zadowolona

kasiakaska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 29 kwie 2017, 12:01

Re: jak się relaksujecie?

16 lis 2017, 19:10

MNie relaksuje pyszne jedzonko. Najlepiej podane pod nos hehe i z pysznym winem. No więc stawiam na restauracje. W Salto w Warszawie mają sommalierów, więc prezentacja wina jest ekstra. No i jedzenie dobre, a wystrój ciekawy. Więc tak, tam mogę się relaksować.

kopercia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 04 maja 2016, 11:22

Re: jak się relaksujecie?

04 sty 2018, 23:26

Mam kilka swoich sposobów, od jakiegoś czasu jest to relaks bardziej aktywny. Odkryłam, że męcząc się można genialnie odpoczywać :) dziwne ale prawdziwe. Odkąd piję Biovital mam więcej sił i energii i zwyczajnie szkoda mi życia na leżenie na kanapie i gapienie się w telewizor. Jak oglądam film to z rowerka stacjonarnego. Ostatnio też na nim czytałam książkę.

Wejherowo
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 08 lip 2015, 14:42

Re: jak się relaksujecie?

25 wrz 2018, 15:06

Ja jeżdżę do Wejherowa kiedy tylko mam wolną chwilę. Mnóstwo ciekawych atrakcji turystycznych, niedaleko do morza, ale przede wszystkim brak tłumów! Piękne stare miasto, urokliwy park i liczne rozrywki. Informacje znalazłam na tej stronie: www.turystyka.wejherowo.pl :-) :-)

Awatar użytkownika
lola15
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 16 paź 2018, 21:22

Re: jak się relaksujecie?

01 lis 2018, 12:03

http://alejak.pl/ogrod.html
Na hamaku w lesie z prasą lub książką oraz prace relaksacyjne na działce.

gorzkakostka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 56
Rejestracja: 26 lip 2018, 13:02

Re: jak się relaksujecie?

06 sty 2019, 22:56

Może to i paradoksalne,a le ja relaksuje się na strzelnicy :D Jak szukacie fajnej we wrocku, to polecam progun ;)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość