Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 lip 2007, 14:23

astrid pisze:No i musze wam napisac ze Areczek konczy miesiac- jejku jak ten czas leci. Dokladnie miesiac temu rodzilam kiedy to bylo...

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
my mamy dzis dokladnie 4 tygodnie, a w srode miesiac skonczymy :-D

kamilka, swietnie, ze jestes, bo mam do ciebie pytanko: jak sprawuje sie twoja chusta, bo ty chyba masz carrycot infant? ja zakupilam i mala robi mi sceny jak do niej ja wkladam :ico_olaboga: ZARABISTA fryzurka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

astrid pisze:A ja dzisiaj sobie prezent zrobilam i poszlam do fryzjera scielam wlosy pofarbowalam i zrobilam pasemka

ja tez tak chce!!!! w sobote ide na wesele, to musze cos ze soba zrobic w piatek

ania1980, czy wy czasem nie macie takiego samego wozeczka jak my?
to zdjecie z 28 tc :-D
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
a teraz nowsze
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

[ Dodano: 2007-07-16, 14:28 ]
[center]nie mylilysmy sie z przenosinami na nowy watek , bo

[size=150]Karla urodzila Jacusia 12.07 w czwartek[/size]

[size=150]GRATULACJE!!![/center][/size]

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 lip 2007, 14:36

Noo wreszcie ktoś tu zawitał... :-D

Dominika Łucja wygląda super. Ale te nasze dzieciaczki rosną... Wiesz co? Widzę, że mała też ma ta troszkę krzywą łydkę... Mój Tomek jeszcze bardziej...Myslisz, że to się wyprostuje?
Co do chusty to co powiem, ze wcale jej nie używam. jakoś mi nie pasuje i nawet nie wiem jak mały by się w niej zachował. Może spróbuję jak już będzie siedział to tak na siedząco. na razie nie kręci mnie ta chusta.

Aaa te krostki na buzi wszystkie zniknęły. Więc to chyba jednak trądzik był. Trzeba bylo przeczekac i tyle. teraz buźka gładziutka. Noo prawie bo na czole jeszcze takie jakieś jakby strupki ma... ale też zchodzą (?? tak się pisze??) wiec luzik.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

16 lip 2007, 15:05

Witam ;)
Kamilko fajnie, ze jesteś cieszę się ze wyjazd miałaś udany :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Alez Tomuś jesy duzy :ico_szoking: czyzby ten czas tak leciał :ico_olaboga: Fryzurka CZAD ładnie Ci w niej ;) Ja tez myślę nad zmianą fryzury... ale nie wiem co musiałabym wykombinować zeby długość zostawić... jedynie mocne wycieniowanie wchodzi w grę chyba. Teraz urosły mi az za pas, a Karol się cieszy i nie wiem co mam zrobić :ico_oczko:
Aniu i Dominiko mamy chyba te same wózki tyle ze nasz pomarańczowy :ico_oczko: oglądając zdjęcie Helenki tez pomyślałam ze to taki sam :) ile płaciłyście? My 560 zł.
Obrazek
Zdjęcia dzieciaczków są super. Dominiko widze, ze wystrajasz powoli panne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja wciąz ubolewam bez fajnych zdjęć :ico_placzek:
Co do nózek, mi się tez wydaje, ze mała ma krzywe te łydki... ale gdyby miała jakąś wadę to pewno w szpitalu juz by wiedzieli i powiedzieli no nie??? Myślę, ze to przejdzie :ico_noniewiem:
Astrid równiez gratuluję zmian "na głowie" :-D zawsze to kobiecie nastrój poprawia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 lip 2007, 15:10

-indigo- pisze:Widzę, że mała też ma ta troszkę krzywą łydkę...

:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: nie kumam :ico_szoking: :ico_szoking: mi sie wydaje ze ma normalna

[ Dodano: 2007-07-16, 15:12 ]
Alineczq pisze:Aniu i Dominiko mamy chyba te same wózki tyle ze nasz pomarańczowy oglądając zdjęcie Helenki tez pomyślałam ze to taki sam :) ile płaciłyście? My 560 zł.

ja mam chyba troszke inny i placilam na allegro 460, a w sklepie u nas 710 kosztowal :ico_olaboga: :ico_olaboga: ladne marze sobie te sklepy narzucaja :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

16 lip 2007, 15:15

Dominika a jak złozysz obie nózki równo nie widzisz ze są trochę krzywe? Bo ja u swojej Skarbulinki widzę, ze mają takie nienaturalen trochę wygięcie w łydkach ...
Jutro będzie wreszcie połozna to się wypytam :-D

[ Dodano: 2007-07-16, 15:17 ]
Co do wózka to widać , ze myśl przewodnia jest ta sama tylko niektóre elementy inne :-D
Och muszę się dziś wybrać do administarcji po klucz od windy bo mała szybciej zacznie chodzić niz na spacerek pójdzie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 lip 2007, 15:38

Kurcze Dominika przepraszam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
Moze mi się tylko zdawało bo już się tak gapię na Tomka te koślawce, że mi w oczach coś się porobiło. A może to tylko tak zdjęcie wyszło.

No ale Alinka dobrze pisze. Jak złożycie nóżki maluchów to nie są one krzywe? To pytanie do wszystkich. Ja widzę, że one są takie od ułożenia łonowego. Bo jak ma ten odruch brania nóźek do góry to tak je składa jak puzzle jakieś hihi.
A tak w ogóle to nawet jeśli tak zostaną to wiem po kim hihi... po tatusiu... krzywe i chude. :-D

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 lip 2007, 15:58

Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

16 lip 2007, 16:02

Kamilko hahahaha po tatusiu :ico_smiechbig: jak coś nie halo od razu tatuś. Ja tez tak mówię :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
Frydza niezła róznica wzrostów :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: kiedyś marzyłam mieć faceta o tyle wyzszego, ale takich chyba nie ma na świecie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: Trafił mi się o 1 cm nizszy :-D Ale za to jaki kochany :-D :589:
Aha.. od tego wrazenia nie pochwaliłam dzidzi :ico_wstydzioch: słodka ta Wasza Wikusia fajne zdjęcie rodzinne :-D
Ostatnio zmieniony 16 lip 2007, 16:18 przez Alineczq, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 lip 2007, 16:06

Obrazek

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

16 lip 2007, 16:07

Kamilko widzę,ze Ty tez wykorzystujesz podkład poprodowy tak jak ja :) W szpitalu mi się nie przydały więc ścielę je na przewijak :-D :-D :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość