ZofiaBoska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 08 gru 2020, 12:42

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

17 sty 2021, 19:47

[quote="EwaB"]Ja też do nich trafiłam i kupiłam wersję bardziej ogólną "Drzewo rodowe naszej rodziny ". Do wspólnego uzupełniania idealne. Wykonanie mnie również zachwyciło, gruba okładka i ponad 120 stron do uzupełnienia ulubionymi zdjęciami i faktami z życia rodziny;-)[/quote]

To znaczy, że miłośników wspomnień jest tutaj nieco więcej niż myślałam;-) Ja uwielbiam zdjęcia, rodzinne opowieści i wspólnie spędzania czasu dlatego te prezenty tak mi przypadły do gustu;-)

EwaB
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2020, 17:22

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

19 sty 2021, 19:13

Ja się zakochałam w tych wydaniach ;-) i myślę, że zostawię u nich jeszcze trochę grosza. Ale chyba tego akurat nikt nie będzie mi miał za złe... poza mężem;-)

internautka
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 05 paź 2018, 10:31

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

05 lut 2021, 10:08

Ja chciałabym, żeby mój mąż, zabrał mnie w góry na narty do Włoch, https://www.narty-wlochy.pl/.

beja01
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 30 sty 2016, 20:45

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

10 lut 2021, 13:59

Też bym chiała, ale co z tymi kwarantannami? Lepiej poczekać takimi wyjazdami aż się to wszystko uspokoi. Wracając do tematu to ja będę bardziej przyziemna i powiem, że chciałabym dostać https://www.superwnetrze.pl/szybkowar-4 ... 81419.html może i spłeni się to moje marzenie na walentynki.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

23 lut 2021, 10:59

Ja dostałam świetną suszarkę do włosów. To model babyliss Hydro Fusion, ma jakąś specjalną technologię, która zmniejsza puszenie się i elektryzowanie włosów. Dla mnie super, mam ją od niedawna ale już widze, że to działa

Awatar użytkownika
zlotowlosaemi
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 29 sty 2021, 15:44

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

18 mar 2021, 01:54

Ja mojemu chłopu często mówię wprost co bym chciała dostać. Nie traktuję tego zobowiązująco, ale on często z tych moich sugestii korzysta, bo przynajmniej wie, co mnie najbardziej ucieszy ;-) A ja wolę wiedzieć co dostanę i cieszyć się z tego niż dostać nietrafioną niespodziankę. Ostatnio upatrzyłam sobie te kolczyki: https://www.bewooden.pl/rea-earrings-hexagon-P/ już się nie mogę doczekać, aby zobaczyć jak wyglądają w realu :P

saloema
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 22 lut 2020, 18:39

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

19 mar 2021, 14:10

[quote="rozena"]Ja dostałam świetną suszarkę do włosów. To model babyliss Hydro Fusion, ma jakąś specjalną technologię, która zmniejsza puszenie się i elektryzowanie włosów. Dla mnie super, mam ją od niedawna ale już widze, że to działa[/quote]
napiszesz cos więcej o tym sprzecie? Zaczęłam czytac o tej technologii, znalazłam że to technologia plazmowo-jonowa a w tym modelu jest podwójna jonizacja, bo są dwa generatory jonów. ciekawe czy przy moich włosach to by się sprawdziło

Awatar użytkownika
Hurkocz19
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 12 kwie 2021, 12:46

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

12 kwie 2021, 12:53

Mi by się przydał na pewno :D

Kucharka261
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 29
Rejestracja: 19 kwie 2021, 11:52

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

19 kwie 2021, 11:57

Mój na pewno byłby zadowolony

emgiem
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 14 gru 2020, 16:42

Re: Jakie prezenty chciałybyście otrzymać?

20 kwie 2021, 13:04

Ostatnio na dzień kobiet dostałam taki voucher https://wellmetime.com/wellgift na różne zabiegi pielęgnacyjne i relaksacyjne. Wszystko wykonywane z dojazdem do domu. Bardzo mi się prezent spodobał od razu go wykorzystałam :D

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość