EwelaB
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 53
Rejestracja: 24 wrz 2018, 21:09

Re: Prezent dla męża

15 wrz 2019, 22:00

a ja w tym roku postawiłam na prezent trochę z innej kategorii. Zamówiłam dla męża myjkę ciśnieniową- od jakiegoś czasu chciał sobie taką kupić więc wiedziałam, że to będzie trafiony prezent. Za poleceniem znajomego zamówiłam sprzęt z kruzera. Mąż zadowolony a patio oraz kostka przed domem w końcu są czyste;)

Awatar użytkownika
wmartaszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2017, 16:27

Re: Prezent dla męża

11 gru 2019, 20:38

Ja mężowi chyba na pewno kupię jakiś fajny trymer pod choinkę. Jego stary już nie działa bez ciągłego ładowania, co nie jest wygodne. Właśnie, jakie modele/mark polecacie. Szukam czegoś, co nie zepsuje się po pół roku.

impresja_switu
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 65
Rejestracja: 16 lut 2009, 19:08

Re: Prezent dla męża

06 sty 2020, 22:48

może kamerka samochodowa albo gogle vr jeśli mąż lubi takie gadżety? :) zawsze też można postawić na dobrej jakości smartwatch. Zerknij sobie na stronę producenta takiej elektorniki Garett. Sporo tam tego u nich. My mamy od nich kilka rzeczy i są bardzo spoko jakościowo

Awatar użytkownika
zwinka055
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 16 lis 2019, 13:30

Re: Prezent dla męża

09 sty 2020, 19:53

kilka propozycji padło na smartwatche, polecam :) ja na święta też kupiłam mężowi, jak któraś z Was ma kłopot w wyborze (no bo kobiety nie zawsze dobrze czują się w takiej elektronice" to ja akurat czytałam kilka poradników zanim kupiłam, wybrałam taki zegarek [img]https://trafionyzakup.pl/wp-content/upl ... nix-5S.jpg[/img] powodzenia :)

handerso
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 27 maja 2019, 16:03

Re: Prezent dla męża

18 lip 2020, 19:43

Myślę, że ze sklepu https://edibazzar.pl/ wam coś wpadnie w oko i kupicie dla swoich bliskich. Ja mam z tej strony sporo rzeczy i są one naprawdę super.

ZofiaBoska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 08 gru 2020, 12:42

Re: Prezent dla męża

08 gru 2020, 12:50

A może jakiś zapach którego kiedyś używał, dobrze kojarzy a nie ma czasu na poszukiwania? Ja tak zrobiłam i wzbudziłam niezłe wspomnienia ;-)

EwaB
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2020, 17:22

Re: Prezent dla męża

19 gru 2020, 17:31

[quote="ZofiaBoska"]A może jakiś zapach którego kiedyś używał, dobrze kojarzy a nie ma czasu na poszukiwania? Ja tak zrobiłam i wzbudziłam niezłe wspomnienia ;-)[/quote]
No ja też myślę, że pomysł niezły. U mnie było podobnie, a zapach który pamiętam z pierwszej randki był fajnym wspomnieniem dla nas obojga ;-) Kupiłam przy okazji black friday na notino i prezent mikołajkowy był trafiony na 100 %.

ZofiaBoska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 08 gru 2020, 12:42

Re: Prezent dla męża

19 gru 2020, 18:22

[quote="EwaB"][quote="ZofiaBoska"]A może jakiś zapach którego kiedyś używał, dobrze kojarzy a nie ma czasu na poszukiwania? Ja tak zrobiłam i wzbudziłam niezłe wspomnienia ;-)[/quote]
No ja też myślę, że pomysł niezły. U mnie było podobnie, a zapach który pamiętam z pierwszej randki był fajnym wspomnieniem dla nas obojga ;-) Kupiłam przy okazji black friday na notino i prezent mikołajkowy był trafiony na 100 %.[/quote]

A dokładnie co kupiłaś? Bo jak zwykle jestem ciekawa ;-)
Ja poszłam w Azzaro Pour Homme https://www.notino.pl/azzaro/azzaro-pou ... pelnialny/ kupiłam na notino w fajnej promocji więc zostało kasy i na mały flakonik dla mnie;-)

EwaB
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 19 gru 2020, 17:22

Re: Prezent dla męża

27 gru 2020, 17:39

Jasne, że się pochwalę. U mnie padło na Armani Acqua di Giò Pour Homme. Cały czas na mnie działa tak samo ;-)

ZofiaBoska
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 08 gru 2020, 12:42

Re: Prezent dla męża

03 sty 2021, 14:03

Oooo no niezły wybór. Swego czasu to był mój ulubiony męski zapach. Widze, że na notino mają teraz promocję, ale niestety po świętach trzeba zacisnąć pasa. Ale walentynki już niedługo więc kolejny prezent już mi chodzi po głowie;-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość