eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

09 paź 2007, 13:50

Hehe ja też zastanawiałam się nad leżaczkiem, karuzelke Aluś dostał od naszych przyjaciół na razie nie zwraca uwagi że cos mu sie nad główką obraca ale pozytywki słucha ba i nawet działa na niego uspokajająco :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 paź 2007, 13:57

eSKa, podtrzymuje Twoje pytanko: a co tu taka cisza???

wczoraj miałam problem z wejściem na tt wieczorkiem wiec nic nie napisałam, a dzisiaj od rana nie było u nas prądu i dopiero teraz włączyli.

Szymonek śpi po jedzonku, byliśmy już u mojej mamy. A ja zaliczyłam już dzisiaj wizyte u mechanika, bo niby odebrałam sprawny samochód, ale wczoraj jak jechałam z małym na rehabilitacje to znów i gasł :ico_zly: coś tam poprawili i niby powinno być ok,normalnie już mnie szlag trafia z tym samochodem, raz jest ok a raz normalnie gaśnie i stresa mi robi na środku drogi :ico_placzek: więc musze nim teraz często jeździć żeby go dokładnie sprawdzić czy już jest sprawny po tej naprawie bo jak nie to znów z reklamacją.

kurcze coś spać mi sie chce :ico_spanko: położyłabym sie zdrzemnąć, ale pewnie Szymulek zaraz wstanie na jedzonko i nie wiem czy mi sie opłaca :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-09, 14:00 ]
eSKa, jak przygotowujesz Alusiowi mleczko Nan1? tak jak na opakowaniu czy może jakieś inne proporcje dajesz??

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

09 paź 2007, 14:07

eve twoj Szymuś to sie raczej nie nudzi, co chwilkę gdzieś z nim śmigasz :-D
eve81 pisze:więc musze nim teraz często jeździć żeby go dokładnie sprawdzić czy już jest sprawny po tej naprawie bo jak nie to znów z reklamacją.

Normalnie cię podziwiam, ja to bym chyba dała mężowi do przetestowania, jestem cała chora jak mam jechać autem w którym coś jest nie tak :ico_haha_02:
A jak tam na rehabilitacji? mały płakał czy obeszło się bez płaczu?

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

09 paź 2007, 14:08

I ja tez dzien dobry,
Wczoraj nie moglam wejsc na TT, wyskakiwal komunikat ze cos nie halo z serwerem czy cos takiego.

Nell daje czadu w nocy tak, ze nie wiem jak sie nazywam. Chce ssac caly czas, i to nie smoczka, butle, chce cyca, a jak nie ma to tak sie drze ze niczym nie moge jej uspokoic. Nie wiem o co chodzi.... Jutro mam lekarza z nia to sie popytam, bo w dzien spi a w nocy galy :ico_szoking: i chce ssac, gdzie ona to miesci to ja nie wiem. Bo wyobrazcie sobie , ona ma 3 dni, a je jednego cyca, drugiego (obydwa wypelnione na maksa tak ze mam wrazenie ze mi pekna), a potem wladuje jeszcze 60 ml mleka8 np jak dzic w nocy mojego, ktore wczesniej odciagnelam). :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Skonczy, beknie i dalej szuka :ico_szoking:

JA ciagle mocno krwawie, kurcze chyba musze wiecej lezec bo ze 2 miechy tak bedzie ze mnie lecialo.

[ Dodano: 2007-10-09, 14:13 ]
Ja mam kombinezon roz. 68, i mysle ze wystarczy spokojnie, bo jest taki luzny. A w podpisie moj Czupurek :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

09 paź 2007, 14:25

Mamo Zuzi oszczędzaj się, oszczędzaj !!
mama_zuzi1980 pisze:je jednego cyca, drugiego (obydwa wypelnione na maksa tak ze mam wrazenie ze mi pekna), a potem wladuje jeszcze 60 ml mleka

:ico_szoking: :ico_szoking: Mamo Zuzi no to z Nell niezły głodomorek, już na zdjęciu widać że lubi sobie zjeść :ico_haha_02: , naprawdę kochany pączuszek, a jakie bystre oczka no i ta fryzurka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja też myślałam o tym rozmiarze tylko nie wiem ile mój bąbel urośnie do lutego czy marca ale chyba taki wielkolud z niego nie będzie :ico_noniewiem: :-D

[ Dodano: 2007-10-09, 14:26 ]

Dodałam kilka nowych fotek mojego synalka, jakby któraś chciała obejrzeć
www.bobasy.pl/eska

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 paź 2007, 14:31

eSKa, śliczny chłopak z Alusia :ico_brawa_01: i jaki już duży..normalnie rośnie w oczach :-D mam pytanko odnośnie mleczka Nan1 czy przygotowujesz go z przepisu na opakowaniu czy może dajesz jakieś inne proporcje?

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

09 paź 2007, 14:37

eve robię tak jak na opakowaniu, tylko zawsze robie najpierw 90ml tyle ile dla dzieci 1-2 tyg a potem dorabiam jak ma mało.

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

09 paź 2007, 14:42

eSKa, dzięki za odpowiedź, pytam na wszelki wypadek :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-09, 15:04 ]
Frydza pisze:KOCHANE zle wiesci od K@TK@ :ico_placzek: BYLAM NA USG,TETNO DZIDZIUSIA NIEWIDOCZNE PODEJRZEWAJA CIAZE OBUMARLA,ODECHCIALO MI SIE ZYC ,DRUGIEJ STRATY NIE PRZEZYJE DLACZEGO :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ????


czytałyście???? normalnie ryczeć sie chce i ciarki mnie przechodzą z bezradności :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

09 paź 2007, 15:42

Eh chciałam coś napisac ale jak przeczytałam ostatniego posta to mnie zamurowało!! :ico_szoking: i chce mi się :ico_placzek: :ico_placzek: może to jeszcze nie do końca przesądzone....!! Trzeba do końca miec nadzieje że wszytsko jest dobrze!!! Wierzę w to że tak będzie!! K@TK@!!

mama_zuzi1980, a ja już myślałam ze jestem sama z takim nocnym czadem. Ja mam kryzys o godzinie 23:30 wtedy Marcelina się budzi i potrafi jeść 2 godziny, ssie cycorka przysypia ja ja mik na ramie ona ładnie beka ja ją kładę a ona po 2 minutach się budzi i w ryk i tak najczęściej do 2:30 potem juz spokój i kolejne budzenie o 5:00.

Aj myślałam ze już wszystkie zapomniały o TT a tu uciekłyście gdzie indziej!! Smutno mi po tym co przeczytałam idę bo niswojo się czuję.

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

09 paź 2007, 15:48

Justyna_Bochnia pisze:może to jeszcze nie do końca przesądzone....!! Trzeba do końca miec nadzieje że wszytsko jest dobrze!!! Wierzę w to że tak będzie!!

Justyna ma rację, na razie tylko podejrzewają, w każdym bądź razie biedna K@tk@, co ona musi przeżywać :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-09, 16:11 ]
Moje dziecko śpi od 12.00 i jakoś nie zamierza się budzić :ico_szoking: , normalnie zaczyna mi sie nudzić :ico_haha_01: , a mleko juz cieknie mi po brzuchu. Zastanawiam się czy wasze dzieci też tak długo śpią???????? Chyba zaraz tak czy siak przystawie go do cyca.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość