lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

02 sty 2008, 20:42

Aginka pisze:nic mi nie przyjmuje narazie .... wiesz - ja pracuję .... i bycie na TT mam ograniczone ... ale damy radę ....


achaaaaa

ja bylam tak strasznie glodna nawet po tym obiedzie :ico_noniewiem: :ico_zly: i zjadlam oscypka... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_zly: :ico_zly:
niezle jak na pierwszy dzien..juz nawalilam... ale to wina seby bo byl w gorach i nawiozl pysznosci :ico_placzek: :ico_placzek:
echhhhhhhhhh
od jutra juz nie bede wpisywala zadnych wpadek bo takich nie bedzie :-)

lepiej ci ze pracujesz..ja siedze w domu z dzieckiem i mysle o..same wiecie o czym :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-01-02, 19:43 ]
Aginka, a jak sie nie wstydzisz to napisz ile wazysz i jaki masz wzrost :-)

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

03 sty 2008, 20:47

lidziasc pisze:Aginka, a jak sie nie wstydzisz to napisz ile wazysz i jaki masz wzrost


:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: wstydzę się ogromnie .... oj wstydzę :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: mam 170 cm i jak tak dalej będę tyła to niedługo sięgnę stówy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale nieststy sama jestem sobie winna ... słodycze to moja słabość ... Nigdy też nie byłam szczupła - chyba w "dorosłym" życiu nigdy nie ważyłam mniej niż 70 kg

Dziś zaliczyłam drugi dzień i powiedzcie ze dam radę .... :ico_sorki:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

03 sty 2008, 22:01

Aginka, ja mam 174 i tez do 100 mam blizej niz do 50 :ico_oczko:
ja w dobrych czasach wazylam 60 kg ale wystarczy jak spadne do 70 :ico_noniewiem:

dzis 2 dzien ..oszukiwalam troszke :ico_noniewiem:
ach jestem do bani :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 sty 2008, 18:36

ja laseczki zaczynam od niedzieli na dobre i mam nadzieje ze pojdzie dobrze...

jeju te pokusy sa najgorsze wlasnie...o nie sie boje najbardziej, o te wpadki tez ale postaram sie tym razem byc silna (heh łatwo mowic)... juz nawet 4 kg zaspokoiloby mnie baardzo :ico_haha_01:
bo kazdy kg idzie mi okropnbie ociezale....

Agi8nka dasz rade...
Lidzia nie oszukujemy :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_haha_01: bo nie ebdzie efektow... dasz rade wierze w ciebie... i wcale nie ejstes beznadziejna :ico_zly: nie wolno ci tak mowic :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: oby to byl ostatni raz

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

04 sty 2008, 19:51

Natashka pisze:Lidzia nie oszukujemy bo nie ebdzie efektow...


i tak oszukuje troszke...na przyklad dzis oblizalam lyzeczke z monte jak karmilam pominike,taki odruch :ico_noniewiem:

jutro stane rano na wage bo nie wytrzymam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

04 sty 2008, 21:39

i tak ci sie dziwie ze wytrzymalas, bo ja to psycholka stawalabym co pare godzin :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: no moze przesadzam ale jakbym rano i wieczorme nie stanela to bym chyab z ciekawoscie padla, ale teraz sobie obiecalam ze na wage stane wpolowie kuracji a potem dopiero na koniec :ico_haha_01:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

05 sty 2008, 09:14

hej

ja sobie ustalilam ze stane na wage w dni 1,5,10 i 13 :)
zalozylam sobie zeszycik i tam wypisuje moje grzechy :ico_noniewiem: i wage i miare wyjsciowa :-)

stanelam dzis na tej mojej wadze i...
waze 1.80 mniej to chyba niezle jak na 3 dni i to z oszukaniem :ico_oczko:

czuje sie spoko z tym ze jestem rozdrazniona bardziej,bo marzy mi sie swiezutki chlebek<bo chleb jest na codzien moim podstawowym daniem :ico_puknij: >
moze jak zaczne cwiczyc to poleca mi bardziej kiloski :-D

Aginka, a jak u ciebie??wazylas sie juz??

dzis mam dzien diety z ryba..bleee nie lubie ryb a zwlaszcza gotowanych...dlatego postanowilam zmienic troche i znowu zgrzeszyc-zjem pange smarzona na spolke z moja corcia :ico_oczko:

wiem ze przez takie zmianki dieta nie bedzie w 100% efektywna ale i tak lepsze to niz moje dotychczasowe zywienie.i szok wogole ze nie podjadlam jeszcze nic slodkiego hehe :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 sty 2008, 15:31

no ładnie Lidzia juz prawie 2 kg to super :ico_brawa_01: ... ja nie mam wagi elektrycznej wiec az taka dokladna nie bede...no ale mysle ze cos tam spadnie i tak, marzy mi sie chociaz 4 kg :ico_haha_01:
jutro zaczynam wiec juz chodze nastawiona na to jedzonko.. brrr...
a rybke bede sobie w folii w piekarniku robic i miesko tez... :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-05, 14:33 ]
aaa i od jutra Lidzia zaczyamy 6-teczke W :-D

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

05 sty 2008, 16:06

Natashka pisze:aaa i od jutra Lidzia zaczyamy 6-teczke W


wieem i wcale mi sie nie chce :ico_oczko: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

05 sty 2008, 16:15

ja jakos jeszcze poki nei zaczelam mam wielki zapal zarowno do diety jak i cwiczen hehe zobaczymy co bedzie jak juz to rozpoczne
zapewne ulotni sie on tak samo predko jak przyszedl :ico_haha_01:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość