Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

24 sty 2008, 22:51

babe_boom, to Maja pięknie mówi :ico_brawa_01: . Moja Oliwka łączy tylko podstawowe sylaby: tata, mama, baba, da-da, dam, daj, mniam-mniam (ciągle w nocy), dzisiaj wyszło jej coś jakby dziadzia, jak zobaczyła dziadka na zdjęciu. Za to rano jak na nią nakrzyczałam, płacząc wykrzyczała mi jakby pełne zdanie tylko było to w języku mi nie znanym. Chyba mały pyskol mi rośnie.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

25 sty 2008, 23:20

babe_boom dla Majeczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za mowienie

moja jakos sie zaciela w mowieniu od czasu do czsu mowi tatatata...

niewiem czy Wam pisalam Gabi wazy 8400 a mirzy 75 cm mam metlik przez chorobe dzieci ze nie pamietam :ico_olaboga:

ja bylam z Gabi u ortopedy no i potwierdzily sie moje obawy ma cos ze stopka lewa i najprawdopodobniej dochodza sprawy neurologiczne przykurcza noge a stawy biodrowe ma zdrowe ,dal skierowanie na przeswietlenie stopki i wtedy zadecyduje co dalej
a wizyte u ortopedy dopiero 29 lutego tyle czasu ta niepewnosc mnie zezre
dlatego ona jeszcze nie chodzi ten przykurcz jej nie daje :ico_placzek: :ico_placzek:
wielkie brawa dla dzieciaczkow robiacych postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
akerl
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 732
Rejestracja: 16 mar 2007, 19:27

26 sty 2008, 10:52

magda75, współczuję, czy to jest do wyleczenia?może jakies masaże? trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze :-)
Filip nic nie chce mówić,i chyba w najbliższym czasie nie zanosi się,zeby zaczął.
Ostanio uśmialiśmy się z niego :-) .Na kota,czy psa mówi Kiiiii,a kilka dni temu mąż leżał na łożku bez koszuli,Filip podszeł i zaczął głaskać go po włosach na klatce mowiąc kiiiii :-D
Badzo dużo rozumie:przynieś ,podaj,rozróżnia,kapcie,piłkę,skarpetki,książęczkę.....A dziś rano mąż dał mu papierek mówiąc-zanieś do śmieci-i uwierzycie,że zaniósł? :ico_brawa_01:
:-D

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

26 sty 2008, 13:08

no no chwile mnie nie bylo a tu takie postepy!!! :ico_brawa_01: Mat jeszcze sam nie chodzi...ale probuje sie puszczac i sam stac ale woli raczkowac-asekurant :ico_oczko: co do mowienia-mama za chiny ludowe nie powie:/mowi miau i to nie tylko na kota ale na wszystkie zwierzeta,mowi czxasem baba,am,bam,ma(czyli nie ma),idż(tego sie nauczyl jako pierwsze slowo bo ciagle na psy tak mowimy;)),robi brawo,papa,pokazuje jaki jest duzy i gdzie jest lampa,albo gdzie mama/baba/kot itp:)robi postepy....szczepeinie mielismy jak Mat mial prawie 13 mcy.nastepne w kwietniu.ja sie nie znam co i kiedy.ide jak mi wyznacza:]

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

27 sty 2008, 10:59

magda75, na pewno wszystko się dobrze skończy! Już nie raz się martwiłaś a potem okazywało się, że wszystko ok. Pewnie i tym razem tak będzie. Trzymamy kciuki, mocno, mocno, mocno. Najgorsze to czekanie, ale pomyśl, że to tylko miesiąc i przy dwójce dzieci pewnie szybko zleci.
akerl, wierzę, wierzę. Moja mała wszystko zanosi - babcia ją nauczyła. Jak się jej nie da zużytej pieluszki do wyniesienia to jest awantura. Tak to jest, że dzieci bardzo dużo rozumieją i czasem nas swoją wiedzą szokują, ale w końcu miały cały rok żeby to wszystko pojąć. Pewnie jeszcze nie raz nas zaskoczą a co to będzie jak zaczną gadać.

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

27 sty 2008, 15:40

dziewczyny dziekuje :ico_sorki:
to prawda jest co robic przy dwojce ja nie mam czasu dla siebie :-D
miesiac to wiecznosc ta niepewnosc :ico_placzek: ale musze byc dobrej mysli :ico_oczko:

wielkie brawa dla maluszkow :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

01 lut 2008, 12:28

magda75, będzie dobrze... tak się zastanawiam dlaczego dzieci muszą tak cierpieć... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

07 lut 2008, 13:00

a my dostaliśmy wczoraj skierowanie do neurologa bo Maja bardzo podkurcza paluszki i stóp co lekarza martwi
z dnia na dzień ten mój maluszek mówi coraz więcej

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

07 lut 2008, 17:51

a ja mam dziwna lekarke-jak ja jej czegos nie powiem to sama mnie nie skieruje.na szczescie Mat w miare dobrze sie rozwija.chyba.nie chodzi sam.tzn ja wiem ze umie bo czasem potrafi zrobic kilka krokow ale wciaz sie boi.z mowieniem i pokazywaniem jest coraz lepiej ale i tak nie chce mowic mama :ico_oczko:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Grudzien 2006

11 lut 2008, 02:02

akerl pisze:LISTA ROCZNIAKOW :ico_haha_02: :ico_brawa_01: :

[shadow=darkred]2Grudnia[/shadow] Oliwka córeczka MamyOliwki
[shadow=darkred]4 Grudnia[/shadow] Mikołajek synek agami7
[shadow=darkred][glow=orange]6 Grudnia [/glow][/shadow]Filipek synek akerl
[shadow=darkred]8 Grudnia[/shadow] Dominika i Paulinka córeczki sejany
[shadow=darkred]15 Grudnia[/shadow] Mateuszek synek dorotaczekolada
[shadow=darkred]17 Grudnia[/shadow] Gabrysia córeczka magdy75
[shadow=darkred]18 Grudnia[/shadow] Maja córeczka babe_boom
[shadow=darkred]18 Grudnia[/shadow] Mikołaj synek scoiattolo84
[shadow=darkred]19 Grudnia[/shadow] Raoulek synek moumou
[shadow=darkred]25 Grudnia[/shadow]Oliwia córeczka Żaby
[shadow=darkred]31 Grudnia[/shadow] Paulinka córeczka ania24

KOGO POMINELAM,SZYBKO PISAC :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość