Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

05 lut 2008, 18:23

dziewczyny dajcie na wątku 'PILNE" zapytanko o koszty chrztu, na pewno mamy, które już chrzciły odpowiedzą!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

05 lut 2008, 20:11

Moje dziecko o dziwo śpi-takiego spokojnego dnia to jeszcze chyba nie miałam przy Gabrielu-zobaczymy co będzie w nocy :ico_oczko:
A propos smoczka, to ja też używam doraźnie, chociaż się zarzekałam, że nawet nie kupię... ale czasami się przydaje nawet żeby małemu ulżyć w płaczu, bo on wielu czynności nie lubi, chociażby zmiany pieluchy, a po co ma płakać jak można go choć troszkę udobruchać... no i jak nie śpi tylko się rozgląda i wiadomo, że zaraz będzie syrena, to też się smok przydaje... ale nie nadużywamy-tak mi się przynajmniej wydaje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

05 lut 2008, 22:58

Hey!
Sorki ze tak długo mnie nie było ale niestety zapalenie piersi mnie dopadło - gorączka 39 stopni, straszny ból w piersi, okrutne dreszcze - brrrrr - ogólnie kiepska nocka i cały dzień dzisiaj.

byłam u lekarza i oczywiscie nie obeszło sie bez antybiotyku.

z malutkim tez byłam na kontroli z tym sutkiem - wszystko juz ok.
uciekam do spania musze odespac tamta nocke!!!



żona pisze:dziewczyny dajcie na wątku 'PILNE" zapytanko o koszty chrztu, na pewno mamy, które już chrzciły odpowiedzą!


ja Wam powiem! przeciez ja juz po imprezie jestem. my zapłacilismy stówe i mysle ze to wystarczajaco dużo. mój brat za swojego synka chrzest to nawet 50 zł tylko płacił.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

05 lut 2008, 23:24

Hej Hej :ico_haha_02:

U nas dzisiaj w miarę spokojny dzień,zobaczymy jak nocka,aż się boj pomyślec :ico_olaboga:
Co do kupek to mój niunias też od wczoraj nie robi i też się martwię,ale jeszcze poczekam,cały czas masuję mu brzuszek i nic nie pomaga :ico_noniewiem:,ja dokarmiam troszk sztucznym i myślałam,że dlatego tak często nie robi.
Mariolkazgadza się urodziłam 15.01 o godz 6:40 :ico_brawa_01:

Co do diety to ja nie jem nabiału,czekolady i wszystkiego co wzdyma,a tak to staram się jesc normalnie,a najbardziej mam ochotę na małe piwko z soczkiem,ale tego to chyba nam nie wolno hihi :ico_oczko:
marcia_pod pisze:niestety zapalenie piersi mnie dopadło - gorączka 39 stopni, straszny ból w piersi, okrutne dreszcze

Ja na szczęście nie mam temperaturu,ale w nocy budze sie z dreszczami i piersi takie gorąco,a ciałko zimne okropne uczucie.

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

06 lut 2008, 12:19

monia26 pisze:Co do diety to ja nie jem nabiału,czekolady i wszystkiego co wzdyma,a tak to staram się jesc normalnie,a najbardziej mam ochotę na małe piwko z soczkiem,ale tego to chyba nam nie wolno hihi
marcia


moja polożna twierdzi,ze wolno jak się kobicie chce, to nie jest czassamych wyrzeczeń, nie jestesmy robotami do karmienia tylko wciaż kobitkami :ico_oczko: Oczywiscie trzeba rozsądnie...odciągnąć pokarm tak,zeby był zapas na kilka godzin. machnąć browarka z koleżanką i odczekac jakis czas...podobno jedno małe piwko szybko sie przetrawia i juz nie trafia do mleka. Niestety nie pamietam ile to godzin... musiałabys zapytac położnej :ico_noniewiem: No i pewnie najlepiej poczekac az dzidzius bedzie spał jak najdłuzej w nocy...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 lut 2008, 12:34

Ja jem prawie wszystko optocz kapust.Moja mala wczoraj wieczorem dwie godziny z przerwami ciogla cyca i tak mi sie naprodukowala ze teraz spi a mnie juz tak bola ze szok.Tak to pila regularnie i wypijala a teraz mam jedna piers cala twarda tak jak na samym poczatku w szpitalu jak mialam nawal.

[ Dodano: 2008-02-06, 11:36 ]
No to Amelka jest mlodsza od Igorka bo urodziła sie 15 stycznia o 22:28

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

06 lut 2008, 12:57

Cześć dziewczyny.

U nas w domu rewolucja, potzreba troche czasu zeby Patryk sie przyzwyczaił.
Mała jest grzeczna, mam nadzieje ze to jej zostanie.
Wkleje Wam fotki i uciekam.

Obrazek
a tutaj ziewam sobie :-)
Obrazek

i mój łobuz z poobijaną i podrapaną twarzą :-)
Obrazek

Awatar użytkownika
żona
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1511
Rejestracja: 01 maja 2007, 17:03

06 lut 2008, 13:02

madziarka81, oj chyba cóa do Ciebie podobna, co ? Chociaz w sumie nie wiem jak twój mąż wygląda :ico_oczko:

Śliczna jest! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

06 lut 2008, 14:16

Nom hej ładna corka.Moja Amelka narazie tez spokojna ale juz ja rozpieszczamy co tylko zakweknie to na rece jakos sie o nia boje chyba bardziej panikuje niz przy Julci

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

06 lut 2008, 14:31

Oj dziewczyny pilnujcie cycuszków. jak przewieje to masakra. jaki ból :ico_olaboga:
dbajcie o siebie i ubierajcie ciepło. nikomu nie życze tego bólu. jeszcze troche cierpie ale już lepiej.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość