Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 lut 2008, 16:03

No chyba trzeba drastycznie.Postawić miske z kaszą na stole i niech je, a jak nie chce to zje aż zgłodnieje:) najgorzej że mati nie chce np płatków czy kulek na mleku a kakako wypije kilka łyków...

[ Dodano: 2008-02-12, 19:27 ]
Kasiekk kusi mnie taka grzywka jak Ty masz:) ostatni raz mialam grzywke jakies 15 lat temu.niektorzy mi radza niektorzy odradzaja. w piatek mam fryzjera i nie wiem na co sie zdecyduje.a opowiedz upierdliwa to sprawa??

Nasz Mati to juz chyba na dobre nie bedzie spal w dzien. Albo tylko w wyjatkowych wypadkach.wczoraj pobil rekord. wstal o 7 i nie dal sie w dzien uspac. jego czuwanie trwalo 12 godzin!! to juz dorosly wymieka.

JESTESMY BEZ PAMPKA

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 lut 2008, 22:41

matikasia grzywka nie specjalnie,choc czasem mnie wkurza,podcinanie zwykle co 3-4 tygodnie,teraz nawet sama cos tam ciachnełam ale wybieram sie do fryzjera,a najlepsze że mam go naprzeciwko mojego domu haha i trudno dojść tam :ico_noniewiem: a susze ja na okragłej szczotce migusiem,w sumie to polecam nawet :ico_oczko: grzywkę

co do płatków czy kulek to mój też nie je z mlekiem ,on w ogóle mleka nie ruszy,kulki nesquika owszem zje ale same :ico_oczko: kakao też nie pije,bo nie chce,poza tym zjada serki jakieś np danio czy bakusie,jogurty je i pije te do picia dość dużo,ser żółty,w plasterkach i topiony też je,twarogu za to też nie ruszy,nawet racuchów z białym serem nie chciał jesć :ico_noniewiem: jedynie co, to zje go w ruskich pierogach a tak nie ma mowy :ico_noniewiem:

Kacper nie spał w dzień kilka razy,ale teraz jakoś znowu normalnie codzień śpi :ico_sorki: :ico_sorki: chwila wytchnienia dzieki temu
a buntuje sie strasznie ostatnio coraz bardziej,zwariować można i leń sie zrobił,woli w wózku jeździć,nie chce mu sie samemu po schodach wchodzić ,chce żeby go wnosić :ico_noniewiem:

wrócił apetyt chyba na dobre,dzis jadł wszystko od sniadania po kolacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale sie ciesze :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01:

chyba wam sie niechwaliłam :ico_noniewiem:
wczoraj Kacper pierwszy raz sam z siebie niespodziewanie powiedzial "ocham mama" i mocniuteńko sie przytulił :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: cudownie jest usłyszeć kocham od swojego dziecka :)

[ Dodano: 2008-02-12, 21:42 ]
aaa i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Matiego za brak pampka

Awatar użytkownika
Magda Sz.
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1430
Rejestracja: 23 sie 2007, 13:07

13 lut 2008, 01:05

Dora ale mialas przejscia wspolczuje i duzo zdrowka dla maluszka :-)
matikasia, gratulacje ze udalo wam sie pozbyc pampkow za dnia a z nockami moze to potrwac nawet kilka miesiecy wiec sie nie mart ciezko jest zapanowac nad siuskami w nocy :-)
kasiekk pisze:ale on nie zna butli ,mleka nie chciał wcale

moj juz tez,przestal pic z butli jak mial 1 i 5 mies i od tamtej pory nie bylo mowy o mleku teraz ewentualnie z platkami na sniadanie.
kasiekk pisze:a buntuje sie strasznie ostatnio coraz bardziej,zwariować można i leń sie zrobił,woli w wózku jeździć,nie chce mu sie samemu po schodach wchodzić ,chce żeby go wnosić

haha a u mnie na odwrot wszystko sam i piechotka woli kilometry robic niz siasc do wozka na sekunde :ico_olaboga: ciezko teraz zakupy mi robic :ico_noniewiem:
kasiekk pisze:cudownie jest usłyszeć kocham od swojego dziecka :)

masz racje to jest najpiekniejsza nagroda od naszych dzieci :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Dawidek nadaje jak wariat buduje zdania 4-wyrazowe i odmieniac probuje ale ile smiechu przy tym to szok :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

13 lut 2008, 06:01

Ello babeczki :-)

kasiekk pisze:chyba wam sie niechwaliłam
wczoraj Kacper pierwszy raz sam z siebie niespodziewanie powiedzial "ocham mama" i mocniuteńko sie przytulił cudownie jest usłyszeć kocham od swojego dziecka :)
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oj,cudownie :-) :-) :-)

Z racji tego,ze gabula znowu obudzila mnie o nieprzyzwoicie wcesnej porze zaraz chatke wysprzatam ,a potem bedziemy czekac na gosci :-) :-)
Imprezka dopiero 0 16.00 wiec bedemiec troche wolnego czasu :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Ps-co do platkow to Gabi uwielbia jesc na sucho,ale z mlekiem tez nawet calkiem chetnie zajada :-) Wogole wszystko lubi i chetnie je,a nawet potrafi sama wyciagnac cos z lodowki i zjesc ze smakiem,hehe

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

13 lut 2008, 09:36

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wszystkich dzieciaczków za nowe umiejętności :-)

Wszystkiego najlepszego dużo radości, zdrówka dla Gabi Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

13 lut 2008, 10:05

Prześliczna Gabrysiu
[size=150]
Idzie misio, idzie konik,
małpka, piesek no i słonik.
Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami.
Bo to dzień radosny wielce -
masz już jeden roczek więcej!
100lat buziaczki
zyczy Dora z rodzinką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
[/size]
Obrazek

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

13 lut 2008, 10:17

kasiekk Tobie również wszystkiego najlepszego spełnienia marzeń Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

13 lut 2008, 12:40

[center]ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek[/center]

Obrazek

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

13 lut 2008, 13:30

[glow=violet]
[size=200]Kochana Gabulko w Dniu 2 Urodzin życzymy Ci
Spełnienia marzeń pod puchową poduchą,
namnożenia się pieniążków ukrytych w porcelanowej świńce,
wielkiego kosza kwiatów z bijącym w głębi czerwonym serduchem,
komety Haleya z jasnym warkoczem i anielskich przyjaciół.
KAsia z Kacperkiem [/size]
[/glow]

Obrazek


Dziękuję Agnes :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Kacper ostatnio papuguje non stop,pytam go o cos to on zamiast odpowiedziec tak lub nie to mi mówi to samo co i ja i tak w kółko i dogadaj sie z takim hihi :-D

[ Dodano: 2008-02-13, 12:49 ]
my dwie 13 - stkowe dziewczyny jesteśmy :ico_oczko: ale wcale nie pechowe :-D
Ostatnio zmieniony 13 lut 2008, 13:48 przez kasiekk, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

13 lut 2008, 23:54

:-) :-) dolaczamy sie do zyczen dla Gabulki. Sa tak piekne ze chyba nic wiecej nie wymyslimy:)

Dzis Mati pobil swoju rekord ktory myslalam ze jest rekordem.Wstal 6.40 bo przyszedl glosny faks i juz nie usnal i nie spal w dzien.Usnal 19.20.szok normalnie,chyba wiec pozostaje mi myslec ze nadszedl sadny dzien konca spania.chyba ze z wiosna cos sie zmieni...

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość