syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

21 kwie 2008, 19:54

bananowo czyli uśmiech na buziach tak mi się zdaje
nos cały tylko siniaczek wychodzi ani na chwile jej nie moge zostawic bo i tak te upadki nic ją nie nauczyły dalej wchodzi na wyżki
DZIWECZYNKI I CHŁOPCY KURUJCIE SIĘ

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

21 kwie 2008, 20:41

syla75, no tak, przecież z teściową sie dogadujecie i rozumiecie doskonale :-D Że też mi to do głowy nie przyszło :ico_puknij: Ja znając talent Mróweczki do malowania się myślałam o jakiejś nowej dekoracji na twarzy :ico_puknij: :-D :-D
A dla Martynki buziaki

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

21 kwie 2008, 21:38

hej laseczki
już drugi dzień niemogłam tu sie dostać i ciągle jakieś errory, juz sie zla robiłam na te nasze tt

z tym baranowen chodzi o znak zodiaku, przecież nasze dzieciaczki to barany, i mróweczce chodzilo chyba o to.

Wreszcie wiosna przyszla, dzisiaj było cudnie, do poludnia bylismy na dworku, a po obiedzie poszliśmy do kolegi kamilka na jego imieninki.

wlkeje wam troszke zdjec bo dawno wam sie nie pokazywałam

oto ja i moje kochanie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a to ulubiona poza do ogladania bajek
Obrazek

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

22 kwie 2008, 08:45

to baranowo czy bananowo????????????????????????????/
KOLKA ja doskonale sie dogaduje z teściową po prostu z nia nie rozmawiam :-D

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

22 kwie 2008, 09:55

syla75 pisze:KOLKA ja doskonale sie dogaduje z teściową po prostu z nia nie rozmawiam
bo tak jest najlepiej :-D
U nas druga nocka nie przespana, no nieco mniej niż ostatnia, ale :ico_spanko: Atrakcji mamy multum :ico_olaboga: :ico_placzek:

A dziś mężulek mnie zaskoczył- z samego rana ubrał małą, bawił się z nią a ja się obudziłam zdziwiona sama w pokoju, a potem wyskoczył z kwiatkami, ja jeszcze nie rozbudzona byłam w szoku, że bez okazji, i o rany co się stało :-D a to druga rocznica ślubu nam dziś mija :-)
Jejku, znowu mi mały zasmarkaniec płacze.... Bidulka moja :ico_placzek:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 kwie 2008, 11:54

Kolka to składam Wam najszczersze życzeni szczęscia zdrowia i pomyślności!
No widzisz, nieraz te chłopy mają miłe zaskoki :-) :-)

Hektorka Kamilek coraz przystojniejszy :ico_oczko: :-)

a ja dalej nic nie rozumiem z tym bananowcem :ico_noniewiem:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

22 kwie 2008, 12:44

KOLKA wszystkiego najlepszego z okazji 2 rocznicy no to mężulek cię zaskoczył.Kuruj Julkę i trzymajcie się

[ Dodano: 2008-04-22, 12:45 ]
HEKTORKA Kamilek fajniusi i śliczniusi i fajnie wyszliście na tym pierwszym zdjęciu

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

22 kwie 2008, 13:30

ha ha ha to sie usmiałam...

Po 1-dziewczyny niewiecie co to znaczy miec banana na twarzy...tzn usmiech od ucha do ucha...
Syla zrozumiała to kolka napisala ze sie ze mna tzn z tesciowa (śmiem tak sądzic bo ja tesciowa Martynki) dobrze dogaduje a syla pisze ze ze swoja tesciowa niegada-miło hehe...a tu nagle hektorka o baranach wyskakuje hehe

no niemoge... :-D :-D :-D :-D :-D

Kurujcie sie dzieciaki....

a dzis niebyło banana tylko zła znowu latam...tragedia...znowu sie o wszyskto wkurzam wrrrrrrrr

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

22 kwie 2008, 14:19

Hej
chyba cosik zle przeczytałam z tym bananowem, juz doczytałam, i się sama z siebie smieje hi,hi a wdodotku jakaś jestem ostatnio zakrecona.


Kolka, dal cibie i twojego męza zyczonka.
Abyście dalej szli przez życie,
trzymając się mocno za ręce,
Zawsze uśmiechnięci,
zawsze razem,
zawsze pewni swoich uczuć.
Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie
:ico_brawa_01: dla męzulka że nie zapomniał, i duzo zdrowka dla Juleczki

caro, nasi malutcy facesi to sami przystojniaki, a dzisiaj sie wkurzylam i obciełam mu wloski bo miał takie straki i teraz to jest przystojniak

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

22 kwie 2008, 14:52

Mróweczka pisze:Syla zrozumiała to kolka napisala ze sie ze mna tzn z tesciowa (śmiem tak sądzic bo ja tesciowa Martynki) dobrze dogaduje a syla pisze ze ze swoja tesciowa niegada-miło hehe...a tu nagle hektorka o baranach wyskakuje hehe
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: no ja miałam na myśli Ciebie, ale zrozumiałam też o co chodziło Syli, ale już nie miałam czasu tłumaczyć :-D
To niezły kołowrotek powstał, ale o te barany to już hektorki nie pytałam, bo myślałam, że coś przeoczyłam i głupio mi było się dopytywać :-D :-D :-D :ico_puknij:

a ja lecę do Julki, udumała sobie teraz zasypiać w wózeczku i nie chce pasów, ani tej barierki to muszę ją pilnować bo się kręci.
Papap

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość