Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 paź 2008, 11:34

Witajcie

mmarta witaj kochana na nowym watku, coreczka jest sliczniutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja sie poddaje, nie mam juz sily z tym moim synkiem, wiszczy przy cycu jak je, wypluwa za chwilke znow wyje bo szuka cyca, nie mam juz sily, dzis cala noc spal z nami w lozkiu to moglam sie troche zdrzemnac ale i tak jestem niewyspana, wydaje mi sie ze brzsuszek go boli, bo sie prezy przy jedzeniu i robi sie czerwony ale nie jestem pewna. Jadlby co godzine, moje brodawki znow bola a juz nie mam cierpliwosci :ico_placzek: :ico_placzek:

Maz pojechal do gina po recepte na odciagac pokarmu, bede odciagala swoj pokarm i bede dawala mu z butelki trudno sie mowi, ja juz nie mam sily sie z nim uzerac co pol godziny, bo je i spi i dlatego sie nie najada. Mam nadzieje, ze to cos pomoze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 paź 2008, 11:58

Maz pojechal do gina po recepte na odciagac pokarmu, bede odciagala swoj pokarm i bede dawala mu z butelki trudno sie mowi, ja juz nie mam sily sie z nim uzerac co pol godziny, bo je i spi i dlatego sie nie najada. Mam nadzieje, ze to cos pomoze
Oj to tak jak moja,spala zamiast jesc.Wczoraj wieczorem bolal ja brzuszek i mialam godzinny koncert,niestety mysle ze to koleczki.A rano tez jakas taka byla niespokojna ,pozniej zrobila kupke po pachy,taka wielka i rzadka, az sie wystraszylam czy jakiejs biegunki nie ma.Ale od razu po tej kupie zasnela .Jednak brzuszek :ico_placzek: Ja dalej walcze z karmieniem cycem,staram sie ja przegladzac przez 3 godziny,zeby tak na tym cycu nie wisiala,nawet niezle mi idzie.W nocy tez z zegarkiem w reku co 3 godziny sie budzi.Tak by moglo byc juz zawsze,bo mam wtedy czas i na spanie i dla siebie w ciagu dnia :ico_sorki:
wydaje mi sie ze brzsuszek go boli
A probowalas podac mu Infacol przed jedzeniem?To by go odgazowalo,moze bylby spokojniejszy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

04 paź 2008, 12:01

A probowalas podac mu Infacol przed jedzeniem?To by go odgazowalo,moze bylby spokojniejszy :ico_sorki:
ja nawet nie mam nic od kolek, a czy ja tutaj w Niemczech go dostane????? Ja podaje witamine D i tam pisze zeby nic innego nie podawac bo moze dojsc do zatrzymania serca wiec ja sie boje :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 paź 2008, 12:06

ja nawet nie mam nic od kolek, a czy ja tutaj w Niemczech go dostane????? Ja podaje witamine D i tam pisze zeby nic innego nie podawac bo moze dojsc do zatrzymania serca wiec ja sie boje
Jej Patuniu,ja nie wiem sama co Ci poradzic!Mysle ,ze to jest wszedzie,wiesz,bo to jest preparat na kolki u niemowlat.Ale jezeli na tej witamince tak pisza to moze sprobuj mu nie podawac przez 2 dni a potem daj mu Infacol jezeli znajdziesz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 paź 2008, 12:09

wiecia co ja dzisisj w nocy schiza ze Iga chora :ico_noniewiem: nakarmilam ja o 11 30 kupe zrobila wczesniej i spanko spi spi-(wiecie ona spi a ja co 30 minut na rowne nogi czy jej nic nie jest) no i spi spi wiec o 3 budze ja na karmienie bo mowie kurde co jest-5 minut cyca ponyplala i spi-i tak 3 razy :ico_noniewiem: jezu ona taka zamulona w tym brzuchu byla i teraz tez :ico_olaboga: wiec nic nie zjadla :ico_noniewiem: caly czas spala o 9 ja zaczelam przebierac ze spiocha i myc dupke to sie orzywila i ja normalnie nakarmilam i spi :ico_sorki: to chyba nie jest chora :ico_noniewiem:
juz sama nie wiem :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-10-04, 12:11 ]
Miszkaa ty malej witamine d podajesz???

[ Dodano: 2008-10-04, 12:11 ]
a czym smarujecie dzieciakam ciaklo???? bo ja kurde nazie tylko dupke sudocremem :ico_noniewiem: i dalej nie smarowalam jeszcze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 paź 2008, 12:41

to chyba nie jest chora
nic jej nie jest,Martus ,dzieci przez pierwsze dni po porodzie potrafia przesypiac 22 godziny na dobe :-D Tylko sie cieszyc i modlic zeby tak zostalo :ico_sorki:
Miszkaa ty malej witamine d podajesz???
nie podaje bo nie mam,ale mama za tydzien przywiezie i zaczne podawac,zeby uchronic mala przed krzywica.Tym bardziej ze urodzilysmy przed zima,dzien coraz krotszy,slonca zero,wiec nie ma wyjscia :ico_noniewiem:
a czym smarujecie dzieciakam ciaklo????
ja tm balsamikiem ale tylko raczki i nozki miedzy kapielami,bo kapie 2 razy w tygodniu w Oilatum wiec jest natluszczona wystarczajaco :ico_noniewiem:
bo ja kurde nazie tylko dupke sudocremem
no i dobrze,jak skorka wylada zdrowo to nie trzeba.Ja pytalam poloznej czym smarowac,powiedziala,ze zdecydowanie lepiej balsamikiem niz oliwka,tak tez robie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

04 paź 2008, 13:11

pierwsze dni po porodzie potrafia przesypiac 22 godziny
:ico_sorki: no to dobrze :ico_sorki:
za tydzien przywiezie i zaczne podawac,
a to sie podaja jakos od tygodnia od dwuch tygodni zycia dziecka i ile mam jej tego dawac???Bo mam ale kurde nie pisze ile tych kropelek :ico_placzek:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

04 paź 2008, 13:15

a to sie podaja jakos od tygodnia od dwuch tygodni zycia dziecka i ile mam jej tego dawac???
Musimy poszperac w internecie,bo nie mam pojecia!Ja nie mam wyjscia zaczne podawac za tydzien bo mama przyjezdza w przyszla sobote :ico_noniewiem:
Ja bym bez tego internetu chyba dziecka nie wychowala,z kazda watpliwoscia lece do komputera.Boze ja nie wiem jak sobie ludzie radzili kiedy nie bylo internetu :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

04 paź 2008, 13:38

witam dziewczyny! mój Nicolas tez dziś jakiś nie spokojny,chyba sie nacieszyłam że tylko śpi i je!!! :ico_noniewiem: a co do tej wit.D to ja jednak nie podaje,w szpitalu położna powiedziała mi że tylko mleko matki-tam wszystko jest,i jeszcze wczoraj słuchałam w "dzień dobry TVN" o przdawkowaniu tej witaminy że jest niebezpieczna i że łatwo ją właśnie przedwakować więc tym bardziej jej nie daje,a poza tym sama biore witaminy dla karmiących więc tam tez jest,ja wole nie ryzykować,skoro w szpitalu mi tak powiedziała położna,to tak zrobie!!!
a co do smarowania po kąpieli to ja jednak używam oliwki w żelu,i do wody też leję troche oliwki ale takiej zwykłej lejacej,raz wysmarowałam go balsamem to wyskoczyły mu jakieś plamki,a po oliwce nie,więc wróciłam do oliwci,a do pupci używam puderku,a sudocrem mam na wrazie gdyby była potrzeba, bo to na odparzenia .

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

04 paź 2008, 13:52

Hej ja tez nocka z głowy maly prężył sie pierdzial jak zasnol to bardzo nie spokojnie i tylko na półtorej godziny co chwile cyca i jak przysypial to kladlam go do łóżeczka a to mu nie pasowalo i zaczynal marudzic :ico_placzek: padnieta jestem spalam moze z dwie godziny, daje mu te kropelki co ty miszka ale sama nie wiem czy mu to pomaga :ico_noniewiem: w nocy jak zasnol to puscil takie dwa głóśne bąki jak stary chlop :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale kupki to tylko popuscil dopieronad ranem zrobil kupke jedna i druga wogle zaóważyłam,ze teraz wiecej siusia to chyba dobrze :ico_noniewiem: ja sama nic nie wiem, dobrze ze mama jest ze mna bo bym zgineła :ico_olaboga: :ico_olaboga: , w poniedzialek ide z malym do lekarza na pierwsza wizyte wiec powiem o tym brzuszku bo to raczej to nic innego chyba

Ja malemu smaruje dupke bepthanem bo zrobilo mu sie male odparzonko i super pomoglo po dwoch dniach juz prawie nic nie ma :ico_sorki: :ico_sorki: a sudokrem nic mu nie pomogl, ja kapie malego codziennie w olinatum :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: to za czesto bo sama nie wiem :ico_noniewiem: i w zalamaniach pod paszkami szyjka wogle cale cialko delikatnie smaruje mu oliwka bambino, ma skorke mieciutka i pachnaca :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość