TakaJakaJa
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 595
Rejestracja: 21 lis 2012, 15:16

Re: Operacje plastyczne

21 gru 2015, 13:26

Tak myśli chyba większość kobiet w tym kraju :-) Niestety niektórych defektów warto nie lekceważyć i nie zostawiać na później. Zwłaszcza, że ceny są coraz bardziej przystępne i można sobie pozwolić np. na poprawę nosa.
Moja znajoma robiła niedawno plastykę nosa u dr Olender i jest bardzo zadowolona z efektów. Pani doktor jest specjalistką w swojej dziedzinie. Oddając się w jej ręce koleżanka czuła się bezpiecznie. Zerknijcie na jej ofertę - jest w czym wybierać. Prawda?

mycha87
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 75
Rejestracja: 25 wrz 2015, 14:09

Re: Operacje plastyczne

01 lut 2016, 17:29

A ja uważam, że to jest kwestia indywidualnego wyboru :) Byle by wybrać się do sprawdzonej Kliniki, mogę polecić Sferę, http://www.klinikasfera.pl, żeby trafić do profesjonalisty, doświadczonego lekarza.
Zgadzam się, każdy decyduje o sobie! A Sfera faktycznie godna polecenia :)

matkapolka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 cze 2016, 15:12

Re: Operacje plastyczne

20 cze 2016, 15:27

Ja bym się chyba nigdy nie poddała operacji plastycznej, ale uważam, że jeśli komuś ma to pomóc siebie zaakceptować to warto.

uwodzicielka1
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 635
Rejestracja: 27 lip 2015, 13:14

Re: Operacje plastyczne

26 lip 2016, 12:38

Dla niektórych operacja plastyczna, to jedyny sposób na normalne życie i pozbycie się kompleksów spowodowanych określonymi defektami. Takie operacje to nie tylko powiększanie piersi czy usta ale także korekty poważnych wad. Gabinet dr Olender świadczy pełen zakres usług w zakresie poprawy urody i pozwala pozbyć się wszelkich mankamentów urody. Dowodem na to, są załączone zdjęcia:

http://drolender.pl/wp-content/uploads/ ... i-nosa.jpg

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: Operacje plastyczne

24 gru 2017, 13:15

Myślałam o operacji plastycznej, ale nie odważyłam się. Zrobiłam jedynie lifting powiek, ale był to tylko zabieg wykonywany w salonie Kosmetyka ID. Jestem z niego bardzo zadowolona - różnica w wyglądzie twarzy jest bardzo widoczna, wyglądam młodziej i pogodniej. Polecam ten zabieg, bo nie jest aż tak inwazyjny jak operacja plastyczna, a rezultaty są bardzo zadowalające.

bloom
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 107
Rejestracja: 28 kwie 2017, 12:29

Re: Operacje plastyczne

08 sie 2018, 12:01

operacji plastycznych jeszcze nie robiłam i wydaje mi się, że tak inwazyjne zabiegi się raczej nie zdecyduję. Ale zabiegi związane z medycyną estetyczną bardzo lubię :) Regularnie chodze na nie do wrocławskiego salonu COCO-TIME. Na jesieni wybieram się np na modelowanie i powiększanie ust :)

Awatar użytkownika
Frashe
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 wrz 2018, 12:53

Re: Operacje plastyczne

27 wrz 2018, 12:57

Operacja plastyczna niesie za sobą ryzyko i powikłania. Musi być wykonywana w sprawdzonej klinice, podobnie jak wszystkie inne zabiegi. Chcąc zadbać o piękny biust, warto stosować preparaty ujędrniające go, najlepiej z naturalnych składników, na przykład Frashe, tak aby nie szkodzić delikatnej i wrażliwej skórze. Warto również ćwiczyć, wykonywać masaże i domowe zabiegi: takie jak peelingi i naprzemienne zimne i ciepłe prysznice, które poprawią ukrwienie.

dancerka28
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 29 maja 2018, 11:40

Re: Operacje plastyczne

10 paź 2018, 22:58

Obecnie wydaje mi sie, ze operacje plastyczne sa na porzadku dziennym. Nie jestem specjalnie fanką ingerowania w swoj wyglad, ale czesto wymagają tego kwestie zdrowotne albo zwyczajnie kompleksy, które nas meczą. Moja siostra zoperowala sobie piersi, bo miala bardzo asymetryczne. I teraz wyglada super, operacja przebiegla bezproblemowo :-) W duzej mierze jest to tez zasluga implantow mentor, na ktore sie zdecydowala.

malwinkamala
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 11 paź 2018, 19:04

Re: Operacje plastyczne

11 paź 2018, 19:20

Ja bym sobie chciała zmarszczkę wygładzić, na razie jedną, ale głęboką :(

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Operacje plastyczne

23 lis 2018, 16:59

Ja jestem fanką operacji plastycznych, miałam robioną już korektę nosa i teraz przygotowuję się do powiększenia piersi. Podnosi mi to samoocenę, także polecam każdemu. Dr Żukowska którą wybrałam na mojego chirurga robi to tak dobrze że nie poszła bym do nikogo innego.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość