Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

12 lis 2008, 02:01

ramonka, ja juz tutaj mieszkam 10 lat. Przyjechalam kiedys na wakacje i tak juz zostalam. Poznalam tutaj meza no i sie bardzo zaklimatyzowalam. Lubie tutaj mieszkac, sama nie wiem czy po tylu latach bym sie odnalazla w Polsce. Narazie jestesmy tutaj, ale nigdy nic nie wiadomo co bedzie w przyszlosci. Jedynie co to tesknota za rodzina doskwiera.

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

12 lis 2008, 09:36

No i ja sie melduje, przepraszam że tak rzadko zaglądam ale cały czas jestem strasznie śpiąca że nie mam ochoty na nic, robi tylko to co muszę. Cały czas rozmyślam o tym jak to będzie z dwójka dzieciaków w domu, no i z kaska mój małżonek cały czas mnie uspokaja że będzie wszystko ok. Najbardziej martwię sie tym że mieszkamy z moimi rodzicami, mama jest niepełnosprawna a tata cały czas wyjeżdża na delegacje za granice, chciałabym mieszkać osobno ale nie stać nas. :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-11-12, 08:39 ]
gosiula207j tez poroniłam 7 lat temu i lekarz nie przypisał mi żadnych leków ani teraz ani przy Dominice.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

12 lis 2008, 12:35

Ilka79 pisze:Jedynie co to tesknota za rodzina doskwiera.
czyli przez te 10 lat nie bylas w PL?

myszka_f pisze:przepraszam że tak rzadko zaglądam ale cały czas jestem strasznie śpiąca że nie mam ochoty na nic, robi tylko to co muszę
ja tez nie mam siły i ochoty na nic... ale jak tylko moge zagladam na TT, bo czuje sie uzalezniona :-) Mam tylko nadzieje ze ta niemoc niedługo nam minie :ico_sorki: :ico_sorki:
myszka_f pisze:Cały czas rozmyślam o tym jak to będzie z dwójka dzieciaków w domu, no i z kaska mój małżonek cały czas mnie uspokaja że będzie wszystko ok.
rozumiem, ze cie to martwi, ale ciagle zadreczanie sie i tak nic nie da, najwyzej bedzie miało zły wpływ na was oboje :ico_nienie: Jakos na pewno sobie poradzicie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

12 lis 2008, 12:52

ramonka pisze:zły wpływ na was oboje :ico_nienie:

Wiem że to nie dobrze że tak sie zamartwiam, ale już jest troszkę lepiej niż trzy tygodnie temu jak się dowiedziałam że jestem :ico_ciezarowka: :ico_haha_01: :-D , wiem że za jakiś czas mi przejdzie jak hormony sie uspokoją :ico_haha_01: :-D

Dzisiaj postanowiłam że od poniedziałku zacznę się starać o mieszkanie z urzędu miasta, czyli że zacznę chodzić do zbk i może końcu sie coś trafi. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

12 lis 2008, 14:09

myszka_f pisze:Dzisiaj postanowiłam że od poniedziałku zacznę się starać o mieszkanie z urzędu miasta, czyli że zacznę chodzić do zbk i może końcu sie coś trafi.
no i to mi sie podoba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

13 lis 2008, 00:22

ramonka pisze:czyli przez te 10 lat nie bylas w PL?


Nie jest to tak za bardzo tanie, zeby ciagle Polske odwiedzac, ale w wiekszosci to do nas ktos przyjezdza. Ale wiadomo nie widzimy sie za czesto, najgorzej to sie odczuwa przy Swietach, ale mamy sporo fajnych znajomych, wiec zawsze sie coz milego zoorganizuje.

myszka_f, nie ma sie co zamartwiac, wszystko bedzie dobrze, tak wogole to mi sie podoba, ze twoje dzieci nie beda mialy duzego przedzialu wiekowego miedzy soba. Ja tez chcialam miec zaraz drugie dziecko, ale niestety bylam dosyc chora jak moj syn mial rok i drugie dziecko zeszlo na drugi plan. Ja wogole jestem przeciwna rodzenia dziecka duzo po 30-stce, wiec stwierdzilam ze odrazu musimy sie zabrac, bo ja nie chce za 6 lat jak bede miec 35 lat myslec o dziecku, Pewnie wtedy to bysmy zostali tylko przy jednym. I tak widze, po sobie, ze pierwsza ciaze przechodzilam lepiej, teraz jakos dopiero sa poczatki a juz mi jest ciezko, wiecej nudnosci, wiecej zmeczenia itp.
A tak wogole to twoj maz widze, ze jest duzym optymista, pociesza Cie bardzo, ze sobie poradzicie, ja tez tak sadze, za jakis czas spojrzysz na to inaczej i bedziesz sie cieszyc, ze masz dwojke bobaskow. Trzymam kciuki, zeby sie starania udaly w poszukiwaniu mieszkania.

Dziewczyny ja Wam powiem, ze nudnosci mi sie juz skonczyly, meczyly mnie caly pazdziernik, a ostatnio tak jakos sie uspokoily, ale za to zmeczenie mnie wykancza, zero energii, na wszystko jestem obojetna czy jest obiad czy go nie ma, czy jest w domu posprzatane. No i tak juz przytylam 2kg, przeraza mnie ta wizja tycia, chyba na diete musze przejsc, chociaz nie wydaje mi sie zebym tak duzo jadla. Pamietam, ze z synem tez w 3 pierwszych miesiacach przytylam okolo 3kg, ale za to pod koniec potrafilam tylko przytyc okolo 0,5 na miesiac. No jeszcze mi zapowiedzieli, ze bede miec duze dziecko, a to dlatego ze pierwsze bylo duze (4,5 kg). No i jeszcze mam tendencje do zbierania duzo wod, kurcze bede gruba...

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 lis 2008, 11:35

Ilka79 pisze: za to zmeczenie mnie wykancza, zero energii, na wszystko jestem obojetna czy jest obiad czy go nie ma, czy jest w domu posprzatane
tak mamy wszystkie chyba :-)
Ilka79 pisze:No jeszcze mi zapowiedzieli, ze bede miec duze dziecko, a to dlatego ze pierwsze bylo duze (4,5 kg).
rodziłas naturalnie? faktycznie duzy Twoj synek był... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

13 lis 2008, 13:09

Ilka79, dzięki za wsparcie. Twój synek w porównaniu z Dominiką to gigant :ico_haha_01: Moja córeczka jak sie urodziła ważyła 2740g i miała 51cm więc kruszynka. W czasie ciąży z nią przytyłam tylko 7kg :ico_szoking: ciekawe jak będzie teraz.

Ilka79 pisze:zmeczenie mnie wykancza, zero energii, na wszystko jestem obojetna czy jest obiad czy go nie ma, czy jest w domu posprzatane

U mnie dzisiaj o wiele lepiej czuje się jakoś tak szczęsliwie zaczynam wieżyc że wszystko się ułoży. Nawet już zrobiłam sos do spaghetti jak mężczyźni wrócą z pracy to tylko ugotuje makaron i gotowe. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-11-13, 12:10 ]
Ciekawe czy dołączy jeszcze jakaś czerwcówka bo jak narazie to jest nas troszkę mało :ico_olaboga: :ico_noniewiem:

Wioluś
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 13 lis 2008, 17:56

13 lis 2008, 18:06

Witam! Również jestem czercówką, a dokładnie mam termin na 20.
Dowiedziałam się o forum od kumpeli i muszę przyznać, że bardzo w porządku stronka. :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

13 lis 2008, 20:33

Wioluś pisze:Również jestem czercówką, a dokładnie mam termin na 20.
Dowiedziałam się o forum od kumpeli i muszę przyznać, że bardzo w porządku stronka
czesc :-D gratuluje :ico_brawa_01: i ciesze sie ze coraz wiecej nas jest :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość