Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 lis 2008, 18:18

A z tym porodem to tak bywa, ja pamiętam, że 19 rano wtsłam jak zawsze, potem jakoś tak zadzowniłam do mojej pani dr i mówię, że mi brzuch twardnieje co chwila, nie sądziłam, że to już, zresztą miałam jeszcze dwa tygodnie. Ale Wiki miała plany już wyjść i tyle :-D Chociaż jak wylądowlaiśmy w szpitalu o 10 to trzeba było prosić by wyszła i w końcu o 21:30 się pojawiła :-D
Zazdroszczę Ci Kasiu tego, to najpiękniejsza chwila jak jużw końcu widzisz to swoje dzieciątko, łzy same płyną

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 lis 2008, 19:15

Chciałam dokończyć moje spotkanie z policją :-) otóż, jechałam 72 na h, co jest wolno bo zwalniałam akurat, powoli :-D bo jeżdżę bardzo odpowiedzialnie i bezpiecznie - wierzcie mi, niemal zawsze wożę dzieci moje :-) - a polisman był starawy, wyglądał jak Wąski z Kilera i urzekło chyba go to, że on mi tu: spirant sratatata a ja, odpowiedziałam swoim nazwiskiem i... "miło mi" dodałam :-D i zapytałam co mam mówić bo nigdy nie miałam przyjemności :-D heheh Generalnie - piratem nie jestem przysięgam...

Chloe - tez tak myślałam, ale Lila miała to tydzień temu i zero zęba, Rozi nawet dziąsła podpuchniętego nie ma...

Zobaczymy jutro idę do lekarza, bo tak ma pupę odparzoną od kup, że nic nie pomaga, i jak siusia to strasznie płacze, siadać nie chce, bo ją boli - no tragedia...
Miałyście podobne doświadczenia?? czym smarować?? Mam Linomag, Triderm (z antybiotykiem, kiedyś mi wypisali), Sudokrem, mąka ziemniaczana...

Kasiulka - sex, schody & rock'n'roll :-D i jak to ostatnie dziecko?? a synowa dla mojego syna?? :-P

idę, potem się odezwę kochane

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 lis 2008, 20:10

Maritta - ja pupe zawsze smarowałam sudocremem ale cipcie ostatnio posmarowałam Nikoli clotrimazolem bo miała strasznie czerwoną i wlaśnie płakała jak siusiała i pomogło choć clotrimazol jest na zapalenia grzybicze ale ja już nie wiedziałam czym jej posmarować bo płakała. Napewno wietrzenie pomaga przy obszczypanej pisiulce więc może poza smarowaniem, pozwól Rózi pobiegac z goła cipcią. Ten triderm powinien poskutkowac bo ma działanie przeciwswiądowe, przeciwzapalne. Napewno mycie i pupci i cipci w rumianku lub korze dębu powinno przynieść ulgę i pomóc. Kiedyś przy biegunkach Nikci myłam i rumianek rewelacyjnie pomagał. Ucałuj :ico_buziaczki_big: Różyczkę - bidulcia mała musi się nacierpieć :ico_noniewiem:

Tu się zgadzam że sex działa bo sprawdziłam :ico_wstydzioch:
:-D

[ Dodano: 2008-11-16, 19:13 ]
Fakt że nie natychmiastowo ja urodziłam po 9 godzinach, tyle ze jak juz pojechałam do szpitala to wszystko rozegrało sie w 30 min. :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 lis 2008, 21:09

Jak boli przy siusianiu to infekcja dróg moczowych, tak mi powiedziała pani dr, Wiki też czasem ma strasznie czerowną, przechodzi po sudocremie, albo triderm, ale pomaga tez kąpiel w emulsji emolium. W każdym razie dziewczynki dużo zdrówka życzę, oby wszystkie wstrętne dolegliwości odeszły precz!!!

Ja odkąd zaszłam w ciąże nie prowadziłam auta, może raz i to tylko mały odcinek, raz że nie znosze wrocławskich ulic, a dwa jestem leniwa i wolę jak mi pupę wożą :-D

Dopiero co wróciliśmy od sąsiadów, Wiki się wybawiła z kumpelą, jest młodsza o 8 m-cy od Wiki ale fajnie się bawią razem, a my z koleżanką wypiłyśmy po drinku i coś czuję że pojdę spac z Wiki :ico_oczko:

Sex przed porodem, dziewczyny ja przestałam się seksić w 5 m-c a zaczeliśmy jak Wiki skończyła 8 m-cy, normalnie prawie zapomnieliśmy jak to jest, ale spoko nadrabiamy :-P

A wasze dzieciaczki mają już wszystkie ząbki? U nas już komplecik :-)

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

16 lis 2008, 22:03

Marittka na nonono polecam tormentiolObrazek u nas się sprawdza rewelcayjnie, kiedyś Jaś miał taką nonono, że aż mmiał takię bąbelki i na dr kazała to kupić i normalnie do dzisiaj używamy jak coś się dzieje, tylko jeden minus brązowa ta maść i brudzi wszystko, ale jak w pieluchę nonono wsadzisz to będzie git

co do jasia to ostatnio mówi sama :-D chyba winą jest to, że same baby go otaczają

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 lis 2008, 22:25

Dzięki kochane - mam Clotrimazol jeszcze jak coś, teraz śpi - bo wczoraj to pół nocy się kokosiła, rozbudziła się i pojękiwała :-/

Asia, ona ma takie odparzenia, że siku ją piecze...

Jutro tak czy siak idę do lekarza...

A Riterko za tę maść dzięki - bo Rozi ma podobne, aż takie krochy-bąble - to jutro na bank ją kupię...

Asiu, ja do sąsiadów to kuźwa sama widziałaś, daleko jak pierun, wkurza mnie to czasem... no, nie wymieniam Daniela i Izy :-D fajnie masz...

Edulitka - wiedziałam, że mam coś kupić - RUMIANEK, zapomniałam :-(

Lila mówi - Róża przyszedł :-D czasami... a męskie odmienia jak damskie ;-) norma, gubi się słonko bo ją ciągle poprawiam ;-) lubię jak podchodzi do lodówki (tam mam magnesy m.in. z Krecika) i śmiejąc się gada: nie drap krecika królisiu :-D słodkie są jak miód mówię Wam, czasem wiadomo, i gorsze dni są ale podsumowując - git... ;-)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

16 lis 2008, 22:31

Witam

Kasiulko- ja myslałam , że już urodziłaś a Ty jeszcze czekasz :ico_oczko: dobrze małemu u mamuni w brzusiu :ico_haha_02: nie chce wyłazić

Edulitko- ale miałaś przeżycia dobrze, że nic Ci się nie stało, ucałuj Niki i ciebie ściskam ja też dzisiaj sama Daniel pojechał do Lublina wraca jutro wieczorem, a na początku grudnia leci do Indii na tydzień włąśnie się szczepił na te różne choroby osłabł mi chłopinka po tych kłuciach;

Asiu- u nas brakuje górnych piatek właśnie idą, do tego bunt dwulatka ostatnio mały nie do życia wszystko go wkurza histeryzuje o byle co, przed godzina poszłam go wykapać wszedł do wanny i zaczął ryczec nie dał się umyć tylko histeria potem z ubieraniem porażka aż w końcu się uspokoił, od tygodnia tak jest z tym kąpanie a zawsze chetnie sie pluskał nie wiem o co chodzi; chwilami to juz brak cierpliwości jak sie uprze to nie przepuści, wczoraj np. siedział godzinę w garażu w samochodzie bo nie chciał wyjść ja juz wymiękam jeszcze trochę to do niani napiszę :ico_olaboga:

Byliśmy wczoraj u laryngologa ale nic nie stwierdził niby ok. a mały w nocy nos ma przytkany może za suche powietrze powiedział, nawilżamy więc nie powinno to być pzryczyną

MAritka- upiekło Ci się z mandatem; ucałuj Różyczkę bidulka mam nadzieję, że jest lepiej

[ Dodano: 2008-11-16, 21:42 ]
idę na tv trochę poogladam i spać bo niema się z kim poprzytulać :-D

Maritko z tym gadaniem maluchy sa słodkie, Kornel coraz więcej wyrazów powtarza , jak się go spyta jak ma na imię to mówi Kolnel i się cieszy, ze mu się udało, najbardziej lubie jak usypia i bierze mi rękę, żebym go pokiziała i mówi "włosi" po włosach a potem "szyjka" po szyi :ico_haha_01: pieszczoszek; ciekawe jak dzisiaj pośpi bo budzi się w nocy przez ten nos;

Miłego wieczoru papatki

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

16 lis 2008, 23:20

:-) Mery - to mi przypomniałaś, jak pytam Lilę jak ma na imię - dopowiada Eluś, ja że nie, że Li... ona kończy Lilcia Świeca, pytam a jak ja się nazywam, i moje dziecko tak poważnie: mama świeca :-D

uciekam się kąpać,

buziak

p.s. zazdroszczę Twojemu mężowi takich wojaży...

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

16 lis 2008, 23:27

Och ten bunt :ico_olaboga: Musimy przetrwać i tyle

Martula sąsiadkę mam na 2 piętrze :-D czyli droga niedaleka.
Bidula mała ta Twoja księżnickza, my kiedyś używaliśmy tego Krem łagodzący Hydracuivre , tez niezłe ale chyba cena przesadna, ale fakt skuteczne także ( http://www.drugstore.com.pl/index.php?p ... 1QodkTfbXg ) generalnie te kosmetyki SVR są super dla wrażliwej i alergicznej skóry.


Co do gadania dziś Wiki do taty gdy ten do niej "Daj buziaka" a ona "spadaj" czemu ona powtarza to czego nie powinna :ico_olaboga: Ale i tak najczęściaj jest "dajjjjjjjjjj" "nie!!!" piciu, niamu niamu - generalnie cały czas by jadła, ostatnio zasmakowała w serze pleśniowym :-D

Riterko ja tej maści używałąm jak mi się czyraki robiły czy coś takiego, dawno temu, faktycznie brąz jak czekolada :-D

A co ty Mery słomiana wdowa? Edytka też? Mój mał też w pracy, ale za nie całą godzinkę wróci :-D

[ Dodano: 2008-11-17, 10:06 ]
Dzień dobry :-D :-D :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

17 lis 2008, 12:33

wITAM WITAM :-D Ale się rozpisałyście wczoraj :-D Ja oczywiście przypominam ooooo

http://www.bebiko.com.pl/#/galeria/5565 ... 1bf787aae0

Wczoraj cały dzień w domku przesiedzieliśmy bo mokro ibrrrrrrrr zimno :-) Wieczorem mam przyjechała z tata i zostali na noc :-D oJJJJJ Marittko bidulka z małej, myśle że dziś juz lepiej :-) Moje dziewczyny zaczęły kasłac :ico_olaboga: Znowu trzeba ruszyc do lekarza, Martynka bardzo brzydko kaszle a Matyldzia już to łapie :-) O porodach nie bede pisac bo trwały wiecznosc przynajmniej z Martynką się tak długo męczyłam że szkoda gadać, z Matyldzią powiedziałam jak mi niezrobicie cesarki to nieurodze :-) No i zrobili :-D A co do spotkania babskiego to był połączony z przedszkolem były dwie kolezanki i 6 cioro dzieci :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: w domu pobojowisko ale dzieciaki szcześliwe :-D A do pupci to tez sudokrem. termentiol, i te wszystkie masci o których pisałyscie używałam przy tego rodzaju podrażnieniach. Są oki :-)

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość