Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

12 gru 2008, 12:56

witam:)
podziwiam cię tylko w sumie to te Twoje panny troszke wieksze i mniej pewnie czasu potrzebuja a z takim 10.cio miesieczniakiem, który uczy sie chodzić to urwanie głowy.
taa ale one też miały kiedyś 10 miesięcy i też byłam sama :ico_haha_01: ale to nie cynizm,fajnie,że masz pomoc,też bym chciała

Paulina446, śliczne ci dzieciaczki się porodziły :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Natashka, ja też mam takie tam zaległe obowiązki na dziś...w końcu trzeba ,w nocy moj tato przylatuje :ico_brawa_01:

ale jakiegoś grubszego sprzątania nie przewiduję,nie mam tak źle :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

12 gru 2008, 13:10

taa ale one też miały kiedyś 10 miesięcy i też byłam sama ale to nie cynizm,fajnie,że masz pomoc,też bym chciała
Masz rację. :ico_oczko: ale ja czasami wolala bym byc sama niż z ta całą zgrają doradców i bez ciągłego wtrącania się i tłumaczenia gdzie to jedziemy, kiedy przyjedziemy :ico_olaboga: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Paulina446
4000 - letni staruszek
Posty: 4065
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:42

12 gru 2008, 13:16

Paulina446, śliczne ci dzieciaczki się porodziły :ico_haha_01: :ico_haha_01:
No i juz niedługo babcia zostane bo jedna rybka jest w ciąży :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
Jestem dzisiaj do d... chyba przez ten deszcz :ico_zly:
Mały wstał o 7.45, obudził mnie słowami kocham mame :-D ale zebym nie miała za słodko to teraz chodzi i jest strasznie niedobry :ico_zly:
M znów wyjeżdza na weekend w delegacje :ico_zly:
Zapomniałam Wam wczoraj napisać że tv jest ok ale moja komoda jest w opłakanym stanie troche mi żal bo przeciez jeszcze miesiąc nie minął od naszej przeprowadzki

[ Dodano: 2008-12-12, 12:18 ]
niż z ta całą zgrają doradców i bez ciągłego wtrącania się i tłumaczenia gdzie to jedziemy, kiedy przyjedziemy :ico_olaboga: :ico_placzek:
miałam dokładnie tak samo :ico_zly:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

12 gru 2008, 13:40

Witajcie

Ja tu sobie myslalam ze jak bede w polse to wiecej z wami poklikam, a tu jeszcze wiecej roboty, bo tam mialam dom przystosowany pod dzieci a tu niestety nie jest i nie mozna ich spuscic z oka

Teraz siedzie z Nathanem na rekach i pisze tak szybko, bo patrze ze fajne zabezpieczenia na blogu na smykach porobili, zauwazylyscie????
Ze nie mozna skopjowac juz zadnych zdjec, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Zerkne potem co tam u was, jak ktos tu sie pojawi w domu i przejmie Nata.

buziaki

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

12 gru 2008, 14:27

siunia, hejka faktycznie dawno cię nie było :ico_sorki: odpoczywaj kochana z rodzinką :ico_brawa_01:
nawet nie wiedziała z tymi zdjęciami superrrr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No i juz niedługo babcia zostane bo jedna rybka jest w ciąży :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

kurcze żal tej komody ale cóż nic się nie poradzi :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
a jaj ten maluszek twojej koleżanki ?

kuba śpi a u nas nie wesoło dalej z tym handlem , jak tak dalej pójdzie to będziemy musieli wyruszyć w świat :ico_placzek: tylko gdzie :ico_noniewiem: najbardziej mnie ciągnie w stronę siuni :ico_oczko:
ogólnie ja jestem za żeby się z tąd ruszyć bo widzę ze z roku na rok jest coraz gorzej ale takiego października, listopada i grudnia nigdy nie mieliśmy a całe oszczędności poszły na remont w ,gdyby człowiek wiedział to byśmy nie robili tego remmontu a tu taka niespodzianka nie miła :ico_placzek: mam dość widzę ja T się zamartwia i zamyka w sobie i nie chce dopuszczać myśli o wyjechaniu z kraju ale jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie , same problemy dobrze że zdrowie jest reszta może się ułoży :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

12 gru 2008, 15:38

witam
ja po fryzjerze znowu wyglądam jak człowiek hihi
KAcper nie spi i nie kłade go

mama pojechala na chemię,dzwoniła ze wyniki ma ok,hemoglobina nawet lepsza niz ostatnio,ale cos w wynikach nie spodobało sie lekarzowi tylko ona nie wie co bo oczywiście nie zapytała,cała mama :ico_puknij:
ale chemie dostanie uffff oby dobrze sie czuła,bo święta i w ogóle :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

zrobili jej dziś prześwietlenie płuc i dobra nowina taka że wyniki są bardzo dobre,lekarze stwierdzili że widząc oba zdjęcia nigdy by nie powiedzieli ze są od jednej osoby (tzn to pierwsze z guzem i to obecne) ja wiem te guzy są bardoz wrażliwe na chemię i często nastepuje nawet całkowita remisja ale potem i tak szybko wracają :ico_placzek: ale jestem dobrej myśli,ciesze sie tym co jest
poza tym mama znów przytyła 3 kg i nie zmieściła sie dzis w spodnie które kupiłyśmy jej w październiku na urodziny hihi to pewnie tez wina leków ale apetyt ma bo wsuwa az miło patrzeć

kupiłam dziś Kacprowi tą kolejkę ale u nas i nawet taniej niż na allegro :ico_haha_01: dokupię jeszcze cos z noddiegom,może takie figurki postaci z tej bajki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

12 gru 2008, 15:40

a u nas nie wesoło dalej z tym handlem
a czym handlujecie??
Ja mam sklep z odzieżą dla dzieci i też jest kiepsko :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-12-12, 14:42 ]
dobra nowina taka że wyniki są bardzo dobre,
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-12-12, 14:43 ]
nie chce dopuszczać myśli o wyjechaniu z kraju ale jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie
a myślisz że za granica będzie lepiej??? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

12 gru 2008, 18:15

a myślisz że za granica będzie lepiej??? :ico_noniewiem:
nie wiem sama :ico_noniewiem:
po porostu przeraża mie myśl że teraz jest źle co dopiero styczen, luty i marzec martwe miesiące dla nas :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
a handlujemy obuwiem :ico_oczko:
zrobili jej dziś prześwietlenie płuc i dobra nowina taka że wyniki są bardzo dobre
kasiekk to superrr normalnie extra wiadomość oby tak dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i dalej trzymam kciuki :ico_sorki:

posprzątałam łazienkę i wc tak superrr świątecznie heheh w końcu się wzięłam do roboty jupi idę dalej pracować :512:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

12 gru 2008, 18:38

po porostu przeraża mie myśl że teraz jest źle co dopiero styczen, luty i marzec martwe miesiące dla nas
trzeba wierzyć że jakoś to bedzie. Jak nie w Polsce to za granicą. Najważniejsze to żeby zdrówko było :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-12-12, 17:39 ]
posprzątałam łazienkę i wc tak superrr świątecznie heheh w końcu się wzięłam do roboty jupi idę dalej pracować
a ja lenia mam na maksa :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

12 gru 2008, 20:59

uf posprzątałam na tip top jeszcze tylko pranie powiesić i wstawic drugie bo tyle tego.

kasiekk, dobre informacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: oby tak dalej :ico_sorki:

pata, to faktycznie nie wesoło ale to prawda,że z roku na rok w pl coraz gozej.Ja też miałam obawy przed wyjazdem ale byłam za i mimo tych wszystkich tęsknot,początki też nie są łatwe życie jest lżejsze.Nie można już się nastawiać na dorobek życia,że się odłoży i wróci i kupi dom auto i nie wiadomo co,chyba że się jest kawalerem to jeszcze ale i to już marne szanse ale poziom życia jest wyższy,człowiek się przynajmniej nie martwi,że na rachunki braknie ,można kupić ciuchy czy zabawki jakie się chce i kiedy się chce.Ale najlepiej by było gdyby takie po prostu normalne przecież życie było możliwe w polsce!

a ze chcesz do norwegii to fakt ja bym też wolała :ico_noniewiem:

siunia, super te twoje dzieciaczki,śliczne zdjęcia :ico_brawa_01:

Sylwia.O., to racja,że lepiej samemu,może i ciężko alena pewno w spokoju .

ide wieszać pranie,jest tu jeszcze kto?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość