ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

24 lis 2016, 17:58

To prawda, ale zawsze można znaleźć noclegi gdzieś w mniej obleganym miejscu i planować wypady do Trójmiasta chociażby. Nie wiem, czy znasz Kąty Rybackie? Ta osada na Mierzei Wiślanej jest spokojna ale atrakcyjna. Masz tam por i przystanie, więc rynek pod dostatkiem no i tanie noclegi kąty rybackie w komfortowej willi Turkusowej. Zerknij na ceny na http://willaturkusowa.pl/ - opłaca się, zwłaszcza na wyjazd rodzinny, bo apartament wychodzi taniej, od osoby niż pojedyncze noclegi w chociażby Sopocie.

mayka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 29 wrz 2017, 11:36

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

26 wrz 2018, 08:28

Ja proponuję Łukęcin, na bookaparcie mają fajne kwatery

Awatar użytkownika
goldi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 103
Rejestracja: 16 gru 2016, 13:31

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

07 kwie 2019, 23:27

mogę polecić Trzęsacz w zachodnio-pomorskim, to w zasadzie wieś przez co człowiek czuje się naprawdę jak na wakacjach a nie w jakimś kurorcie z nadmuchanymi do kolosalnych rozmiarów cenami. Piękna plaża i widoki, jest też parczek gdzie można sobie pojeździć a także ruiny kościoła -które warto obejrzeć. Blisko plaży, z widokiem na morze jest też Kuchnia Wielosmakowa, świetna restauracja gdzie serwują klasyczne polskie dania ale takie wiecie... jak u mamy czy babci, smak jest niesamowity. warto zwiedzić te okolice

MonikaMrozowska90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 23 kwie 2019, 22:34

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

02 cze 2019, 23:11

Ja każdemu będę polecała Kołobrzeg i MS PRO APARTAMENTY ze strefą Fitness & Spa. Byłam już tam i byłam zadowolona i wiem, że jadę w miejsce sprawdzone.

sylwia55
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 14 lut 2018, 14:42

Re: wyjazd nad morze co polecacie?

11 lip 2019, 09:51

w Mielnie jest pięknie :)

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość