Czy lubicie chodzić bez staników?

TAK
40%
42
NIE
60%
63
 
Liczba głosów: 105
Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 lut 2008, 14:52

Ja mam obfity biust miseczka D więc bez stanika czuje jak mnie przeciąża do przodu i chyba bym zwariowała chodząc bez niego - pierwsze co robie po przebudzeniu to zakładam stanik. Wcześniej ktoś pisał że stanik jest niewygodny - ja mam swój ulubiony krój i jakoś nigdy mi nie jest niewygodnie w chyba raczej bez ale to kwestia gustu i przyzwyczajenia :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

28 lut 2008, 22:42

witajcie
ja tez nie dalabym rady chodzic bez stanika keidy jak miala male piersi to chodzilam ale zadko a teraz po ciazy mam piersi z miseczka DD wiec troche duze i ciezkie wiec nie wygodnie bez stanika a pozatym moim zdaniem inaczej piersi wygadaja pod bluzka chociaz moj P niekeidy mnie prosi zebym nie zakladala stanika i majtek pod spodniczke :):):) zbereznik jeden :)

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

11 mar 2008, 15:29

ja lubię chodzic bez stanika... nawet po karmieniu i pomimo tego, że są nie największe (tylko pełne B)... mój K. tylko nie lubi, gdy wychodzę z domu bez stanika, ale jak na pierwszej randce nie miałam to mu nie przeszkadzało :-D a ja się dziwiłam, że nie pamięta koloru moich oczu :-)

NICOLA_1985

12 mar 2008, 15:58

mi jest wszystko jedno czy chodze w staniku czy bez.. mam dość drobny biust jakieś 75A/70B to zależy od firmy .. różnie szyją. gdy karmiłam miałam większy biust jakieś 75B/70C i wtedy musiałam nisić biustonosz razem z wkładkami laktacyjnymi żeby nie przemakać hehe :) no i yło mi tak wygodniej.. a teraz jest mi to bez różnicy. jak się ma drobny biust to chyba jest dużo wygodniej :)

Awatar użytkownika
zuzaz89
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 178
Rejestracja: 06 lut 2008, 17:37

30 mar 2008, 22:29

Ja może czasem po domu chodzę bez stanika, ale jak wiem, że nikt nie przyjedzie. Chyba nigdy nie byłam bez stanika po za domem. Mój rozmiar to 70/75 C, więc nie wiem czy bez stanika były by takie jędrne

Awatar użytkownika
1taka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 11 kwie 2008, 15:12

11 kwie 2008, 15:35

ja mam tak mały biust że nie mówię że zakładam stanik tylko że zakładam biust, albo że biust zostawiłam w szufladzie, :-D
zazwyczaj chodzę bez stanika, biust zakładam tylko do wyjścia żeby nie budzić sensacji :-D

Awatar użytkownika
baleronik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 28 lis 2007, 19:34

20 kwie 2008, 03:36

Ja mam mały biust,ale wiem,że stanik bardzo wpływa na wyglad piersi dlatego noszę. Nie chce miec zwisów, bo to chyba najgorsze co może się piersiom przydarzyc:/

Awatar użytkownika
becia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 10 gru 2007, 11:17

20 maja 2008, 22:58

Ja może czasami bardzo chętnie zrezygnowałabym ze stanika, ale niestety przy moim obfitym biuście jest to niewskazane. Strasznie mnie wkurza ten duży biust. Jak bym chciała mieć mniejszy. Same problemy żeby kupić bluzkę. Jak ładnie układa się w talii to się w biuście nie dopina.

feniks
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 24 maja 2008, 22:18

26 maja 2008, 00:24

Mam piersi standardowe, czyli spore B, ale wolę mieć stanik, bo biust wtedy lepiej wygląda. Lubię jak przy większym dekolcie widać kawałek ładnej bielizny :-)

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

17 cze 2008, 20:25

Ja niecierpię chodzić bez stanika, co więcej musi mieć fiszbiny i nie być zupełnie miękki.
Teraz już mam spowrtem niezbyt duży biust - takie B niezaduże ale i tak muszę mieć stanik. Jeszcze w nim śpie, ewentualnie obwinięta folią/bandażem i wysmarowana kremem ujędrniającym. Miękkie też są bee gdyż moje cyce się nie lubią i rozchodzą się na boki, a ja lubie je mieć wysoko na środku, a nie pod pachami.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość