Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 kwie 2009, 07:11

anetka607, no kochana -pozazdroscic :ico_brawa_01: Zycze ci powtorki z rozrywki,no moze poza lezeniem w szpitalu i karmieniem piersia.Ja karmilam Andrzejka tylko pol roku i obiecalam sobie,ze drugie jak Bog da bede karmic dluzej.A w szpitalu trafilam tylko na jedna polozna,ktora przyjrzala sie mojej technice karmienia i powiedziala,ze zle robie - reszta proponowala mi butle.Dzieki Bogu mam siostre starsza,ktora dzwonila kilka razy dziennie i motywowala mnie,zebym malego lenia przystawiala co chwile i dzieki temu wogole karmilam :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-04-30, 07:12 ]
A wlasnie wrocilam z nocki i ide sie jeszcze polozyc,chociaz kolega zmienil mnie juz o 2.30 i poszlam na lozko a do 2.30 spalam na fotelu :ico_wstydzioch: No ale ja biedna :ico_ciezarowka: ,to jest silniejsze ode mnie.Jak nie bylam w ciazy to wogole spac nie moglam a teraz juz o 22 :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

30 kwie 2009, 16:29

Witajcie :)
Na szczęście dzisiejsza wizyta u lekarza chorób odzwierzęcych bardzo mnie uspokoiła. Wszystko jest oki :-D Na pewno nie chorowałam na toksoplazmozę w ostatnich 4 miesiącach, wiec nie ma zagrożenia dla maluszka. A to, że mam tak dużo przeciwciał - to jeszcze lepiej. Kamień z serca - naprawdę.

barbapupa - masz rację, porządnie najadłam się strachu tym krwawieniem, mój lekarz też się trochę przestraszył. Zwłaszcza, że to się zdążyło bez żadnej zewnętrznej przyczyny (chyba, że stres w pracy :ico_oczko: )

iw_rybka Niestety nie mogę sobie póki co pozwolić na wolne od pracy. Poza tym jeszcze nie powiedziałam szefowi "radosnej" dla niego wieści :ico_haha_01: Teraz nie był na to odpowiedni moment, ale po weekendzie majowym - na pewno to zrobię.

Teraz cieszę się kolejnym wolnym - tym razem do pracy dopiero we wtorek. A póki co odpoczywam!
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 kwie 2009, 17:15

radosnej" dla niego wieści
- yhy,rozumiem.Ja cale szczescie rozmowe na ten temat mam juz za soba :ico_olaboga:

Siedzimy sobie wlasnie na ogrodku,super pogoda u nas :ico_brawa_01:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

30 kwie 2009, 17:44

witajcie :-) co prawda jeszcze u ginka nie bylam ale tescik pozytywny i z moich obliczen wychodzi termin koniec grudnia/poczatek stycznia. wiec dolaczam :-)
maz sie smiej bo synek jest z 15 grudnia 2006, slub bralismy 13 grudnia 2008 i jeszcze teraz nam sie dzidzia na grudzien trafila :ico_oczko:
iw_rybka, tu cie mam kolezanko :ico_oczko: ale Jedrus juz duzy :ico_szoking: widze ze bedziemy teraz mialy wiecej wspolnych tematow znow :-D

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 kwie 2009, 18:45

dorotaczekolada, nie,no normalnie szok :ico_szoking: Kogo jak kogo ale Ciebie moja droga sie nie spodziewalam :ico_brawa_01:
Gratuluje kochana,szkoda,ze jak juz sie wyprowadzilam z Trojmiasta,bo znowu bysmy polazily na spacerki razem :ico_placzek: i to obie w :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka:
Ciesze sie bardzo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

30 kwie 2009, 19:43

szkoda,ze jak juz sie wyprowadzilam z Trojmiasta,bo znowu bysmy polazily na spacerki razem i to obie w
ano szkoda szkoda....
Kogo jak kogo ale Ciebie moja droga sie nie spodziewalam
a niby czemu? gorszejsza jestem? :ico_oczko: dokladny termin poznam 26 maja, na wizycie u ginka

moly
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwie 2009, 20:14

30 kwie 2009, 19:50

Witam kobiety jednak Was opuszcza i przenoszę się do listopadóweczek bo termin jak na razie wypada mi na 26.11 tak wyliczył mi ginek.
A jakby co to dzidzia jest zdrowa prawidłowo się rozwija i ma prawie 2 cm.
Więc powodzenia dziewczyny :ico_ciezarowka: z grudnia i buziaczki.

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 kwie 2009, 20:27

gorszejsza jestem?
- nieeeeee :ico_nienie:
Ale ostatnio duuuuuzo zmian zaszlo i sie nie spodziewalam :ico_oczko:

moly, ale zagladaj do nas i daj znac co u was :ico_sorki:

Ja wlasnie leze sobie juz w lozeczku a moj synus wariuje obok :ico_szoking:

dorotaczekolada
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6769
Rejestracja: 11 mar 2007, 10:39

30 kwie 2009, 20:53

moj smyk idzie lulu po dobranocce :ico_haha_01:
ja prawie tez...czy wy tez jestescie wiecznie spiace? ja nie jestem w stanie nic w domu zrobic bo najchetniej bym ciagle spala... i bol glowy jest okropny :ico_chory:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

30 kwie 2009, 21:51

mi bole glowy przeszly ale senna jestem.Musze caly czas cos robic,bo jak przysiade to zaraz odlot :ico_szoking:
http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... c&start=30 - wlasnie przeczytalam ten opis porodu i jestem w szoku :ico_szoking:

[ Dodano: 2009-05-01, 21:18 ]
witam...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 1 gość