kosaiza
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 lis 2016, 16:34

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

08 lis 2016, 16:40

Jeśli korzystasz ze swiezych roślin to na parapecie możesz sobie zrobić taką mini szklarnię. Masz wtedy łatwy dostep do ziół i też to bardzo ładnie wygląda :)

amurawska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 24 paź 2016, 13:08

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

09 lis 2016, 09:41

Mini szklarnia to super pomysł :) Fajne są też jakieś ciekawe tapety w kuchni, np. roślinek, tak jak tutaj https://www.nieruchomosci.com.pl/aktual ... ,3405.html

agentka007
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 04 kwie 2016, 14:44

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

13 gru 2016, 16:24

A może szkło dekoracyjne do kuchni zamiast fototapet? Na fototapetka.eu jest bardzo duży wybór tego typu rzeczy i w sumie to obecnie bardzo modne i pożądane rozwiązanie.

Awatar użytkownika
malwina123
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 159
Rejestracja: 24 sie 2016, 10:23

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

20 gru 2016, 14:46

Jednym z sposobów na ciekawe kuchenne wnętrze jest położenie na ścianie szklanych paneli. Strasznie podobają mi się panele ze szkła od R-K Glass coś jak tu w ich galerii: http://www.rkglass.pl/grafika-na-szkle. Myślicie, że takie rozwiązanie sprawdzi się w niewielkiej kuchni?

dziuboch
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 16 lut 2017, 11:38

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

16 lut 2017, 12:38

Ja teraz zamówiłam nowe rolety rzymskie na okno w kuchni ze sklepu internetowego dekoria.pl - uważam ze to "niedroga" dekoracja ale i funkcjonalna ozdoba okna.
poza tym zawsze ze zmianami pór roku kupuje u nich ciekawe dekoracje , np. ramki czy ostatnio nawet dywan:)bardzo polecam ten sklep internetowy

Awatar użytkownika
karolin89
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 09 maja 2017, 09:28

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

15 maja 2017, 20:45

Moim zdaniem najlepiej ożywić kuchnię po przez dodatki na parapecie w samej kuchni. Ja lubię roślinki pnące, a na parapecie świeże zioła w estetycznych donicach. Sprawdzają się pod wieloma względami. Łatwe są one w uprawie.

Awatar użytkownika
CzerwoneSzpilki
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 19 wrz 2013, 12:12

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

16 maja 2017, 12:10

Według mnie fototapeta na szkle do kuchni fajnie może ją ożywić i dodać takiego świeżego powiewu. Ogólnie całkiem niezłe można kupić tutaj http://www.fototapetka.eu/ i warto takie coś wybrać bo to fajna i obecnie modna sprawa.

Kobietka777
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 cze 2017, 09:32

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

20 cze 2017, 09:41

Świetną ozdobą są też kostkarki do lodu. Sporo kosztują, ale też są bardzo przydatne. Postanowiłam generalnie wyremontować kuchnię i kupiłam też nowy okap. Rewelacja! Wybrałam okap Toflesz 3 cascada plus biały . Kto mnie nie odwiedzi pyta ile zapłaciłam itp :)

staralfur
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 16 kwie 2018, 15:03

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

18 kwie 2018, 15:27

Ożywić można dodatkami takimi jak akcesoria kuchenne

Kod: Zaznacz cały

https://emako.pl/pol_m_Kuchnia_Akcesoria-i-przybory-kuchenne-1114.html

gaja
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 25 kwie 2018, 10:47

Re: jak ożywić nasze kuchnie??:)

25 kwie 2018, 11:30

To zależy ile mamy miejsca na te wszystkie gadżety. Najprościej jest chyba odmienić kuchnię kolorem. Wiadomo że szafki pozostaną jakie są i sprzęty także, ale np. ściereczki, podkładki na stół, kwiaty, pudełka na kawę i herbatę, przyprawniki. Można sie zatroszczyć o zmiane kolorystyki tych rzeczy i od razu jest inaczej. Z grubszych spraw można też wymienić blaty albo przemalować ściany. Jeśli mamy kuchnię łączoną z salonem, to takie odmienienie salonu też wpływa na kuchnię. A jak mamy w kuchni okno to jeszcze można poszalec z firaneczkami jak ktoś lubi :)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość