Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

11 maja 2007, 12:34

Ja też właśnie musze się poważnie zastanowić, bo nie chce narazie drugiego dzidziusia.
Zastanawiałąm się nad wkładką, ale to dopiero jak okres dostane, tabletek się boje bo się po nich tyje, a wogóle ja jestem zapominalska, a tabletki trzeba zażywać z dokładnością.

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

11 maja 2007, 12:47

no i tu jest pies pogrzebany bo jeśli sa to tabletki z mała dawka hormonu to lekarz mówił mi ze trzeba je brać nawet co do godziny ze każde odstępstwo może spowodować rozregulowanie cyklu a tym samym duże ryzyko zajścia w ciąże a tego większość z nas by nie chciała -co prawda czas ciąży :ico_ciezarowka: jest jednym z najpiękniejszych okresów ale wiadomo nie każdy niestety może pozwolić sobie na dużą gromadkę dzieci

Awatar użytkownika
urmajo
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1909
Rejestracja: 08 mar 2007, 17:00

11 maja 2007, 14:51

Witajcie dziewczyny.

Dawno mnie nie było na forum, bo wyprowadziłam się z domku na czas remontu i nie miałam dostępu do netu.
Widzę ,że nasze grono od tego czasu troszeczkę sie powiększyło i bardzo dobrze.

Moja księżniczka ma sie dobrze. We wtorek byłyśmy na pierwszym szczepieniu. Dopiero teraz bo mała była przeziębiona, a jej brat do dzisiaj kaszle. Malutka strasznie płakała po tym szczepieniu, aż mi sie serce krajało.

Co do gina to ja wzorowo po upływie 6 tygodni stawiłam sie w gabinecie. Wszystko ok.
Co zaś się tyczy antykoncepcji to na razie chyba prezerwatywy, a po pierwszej @ pomyślę co dalej. W każdym razie więcej dzieci nie planuję, więc muszę dokonać trafnego wyboru.

Asiula
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:51

11 maja 2007, 22:10

Czesc dziewczyny
HMM ja do lekarza ide w pn i zobaczymy co i jak no i trzeba sie zdecydowac na jakies dobre zabezpieczenie bo dzidzie to tak za 3-5 lat chcemy nastepna.....
Mam pytanko do was czy znacie jakas dobra diete ktora same stosowalysie hmm trzeba pozbyc sie tych kg a ostatnio mam maks apetyt :ico_placzek: a wakacje blisko oj blisko a moj synus zaczol dzismowic AGU i ciagle powtarza i smieje sie w glos jest przekochany chyba za niedlugo pekne z milosci do niego jutro konczy 2 miesiace kupimy mu prezencik mate edukacyjna sa sliczne zaczyna sie coraz wiecej interesowac rozgladac wiec mysle ze bedzie zadowolony....

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

12 maja 2007, 12:56

Asiula dobrze Cie rozumie u mnie tez apetyt strasznie sie mi zaostrzył nawet takiego nie miałam jak w ciąży byłam :ico_olaboga:
ja tez jestem na etapie maty dla mojej Julci spodobały mi sie z firmy TINY LOVE są świetne tylko troszke sobie kosztuja

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

12 maja 2007, 16:32

Ja tez chce Krzysiowi kupić, jakąś fajną, bo mały jest strasznie ciekawski i nie chce leżeć w łóżeczku bo mu się nudzi okropnie

umka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 07 maja 2007, 15:44

12 maja 2007, 16:34

moja Zuzka ostatnio tylko na moich kolanach chcialaby lezec

Awatar użytkownika
__DOMI__
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1199
Rejestracja: 23 kwie 2007, 17:49

12 maja 2007, 19:34

a jeśli można to za ile kupiłaś??
zamawiałas przez internet??

Bo młody nie chce sam leżec w łóżeczku, a ja nie mogę cały czas przy niem siedzieć bo nic innego bym nie zrobiła

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

12 maja 2007, 21:50

Cześć Marcóweczki!
Mój Kamilek też tylko siedział by na rączkach u mamusi i też nic nie moge zrobić gdy nie śpi, bo ciągle się domaga aby z nim jeszcze chodzic po całym mieśzkaniu gdyż lubi wszystko do okoła obejrzeć, jest bardzo ciekawski. a oto moja mata zamawiałam na allegro
Obrazek

[ Dodano: 2007-05-12, 21:53 ]
Kobitki czy taki fotelik samochodowy jest odpowiedni dla takich maluszków jak nasze Kamilek w tym foteliku prawie siedzi, czy to dobrze? Niedługo jade z nim do ortopedy i niewiem czy wieź go w tym foteliku czy w gondoli?

[ Dodano: 2007-05-12, 21:55 ]
Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2007-05-12, 21:59 ]
Domi nasze maleńswa urodziły się tego samego dnia

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

13 maja 2007, 10:59

myśle że bez większego problemu możesz przewieźć Kamilka w tym foteliku w końcu niewiadomo jak długo nie będziesz jechać a bezpieczeństwo dzidziusia jest najważniejsza my tez mamy podobny fotelik i wszędzie wozimy w nim Julie

[ Dodano: 2007-05-13, 11:02 ]
ale fajnie wyglądaja wasze dzieciątka na tych matach kurcze musze jak najszybciej wybrac cos Julci bo słyszałam ze te maty bardzo dobrze wpływaja na rozwój maluszka

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość