nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

10 lis 2011, 20:35

Moja mała dziś cały czas śpi.Budzi się na karmienie i zasypia od nowa , mam nadzieje ze w nocy będzie ładnie spała.
oj to uważaj bo może jej się pomylił dzień z nocką i w nocy będzie Ci dokazywać. Oby nie, ale mój Alan raz mi zrobił taki numer i więcej nie pozwoliłam mu tyle spać w dzień

A w ogóle to zszokuje was... ważyłam dziś Alanka - ma 8kg :ico_szoking: sama byłam w szoku i to tylko na cycu karmiony. Od porodu przybrał mi ponad 5kg :ico_szoking:

Marcz zazdroszczę balkoniku, świetna sprawa. Ja mam ogródek u teściów jakieś 50m od nas, ale nie przepadam tam chodzić - tylko jak muszę - więc i małego tam nie zostawiam

Aguś czujemy się siako tako. Alanek jeszcze dziś pokasływał, ale zdecydowanie już jest zdrowszy, bo katarku wcale nie ma. A ja, no to kiepsko, ale radzę sobie jakoś ... bo muszę, mąż dziś niestety cały dzień poza domem, no ale jutro w końcu wolne więc odpocznę i się wykuruję mam nadzieję

[ Dodano: 10-11-2011, 19:42 ]
A moje dziecko właśnie próbowało wsadzić całą pięść do buźki i się denerwował, że nie wchodzi, ale miałam ubaw :-D a w ogóle czy to mogą być idące zęby jak wsadza dziecko palca do buzi i próbuje masować dziąsełka, bo nie ssie go tylko tak obraca nim w buzi i się krzywi ??

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

10 lis 2011, 21:10

izuś, Takko masz w Chorzowie przy Parkowej 20 ;)

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

10 lis 2011, 21:38

witam
Dziewczyny czy moge do Was dołączyc bo Zuzia jest jesiennym bobaskiem:)

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

10 lis 2011, 21:58

serena witamy:) Ty już chyba z nami pisałaś?:) bo nawet chyba Twój bobas jest wpisany na 1 stronie:)

[ Dodano: 10-11-2011, 20:59 ]
czy to mogą być idące zęby jak wsadza dziecko palca do buzi i próbuje masować dziąsełka, bo nie ssie go tylko tak obraca nim w buzi i się krzywi ??
_________________
myślę że jak najbardziej to mogą być zęby :-D

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

11 lis 2011, 02:16

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 2 miesiace Doriana;)

a pewno, ze moga to byc zebole już, od 3 miesiaca zaczynają wyłazic:)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

11 lis 2011, 11:13

hej dziewczyny :-D


Kocura, Mad., dzięki :ico_sorki: jeszcze nigdy chyba nie byłam w tym sklepie :ico_olaboga: teraz widac jak sie zasiedziałam :ico_puknij: co wekend przechodze tamtedy do parku :ico_noniewiem: musze isc zobaczyć co tam mają ciekawego :-D

Serena, czekałam na to czy sie do nas odezwiesz :ico_brawa_01: pisz kiedy bedziesz tylko miała ochote :ico_sorki:

[ Dodano: 11-11-2011, 10:13 ]
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 2 miesiace Doriana;)
:ico_brawa_01:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

11 lis 2011, 11:16

imieniny mojego męża a ja bez prezentu :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

11 lis 2011, 11:47

Cześć :-)


Eee, średnio jestem wyspana, Maciek wrócił do co 3godzinnych pobudek :ico_olaboga:
Ale coś słonko wychodzi, więc może mi się humorek poprawi.
Moj M. tez ma dziś imieniny, ale prezentu jeszcze nie dostał, bo tak trochę mam go dość.
Takie dzisiaj w nocy miałam przemyślenia, odnośnie Waszych wypowiedzi o pomocy Waszych mężów przy dzieciach. I takie wnioski- faceci chyba bardziej się wczuwają przy pierwszym dziecku :ico_noniewiem:
I drugie przemyślenie- to faceci wymyślili,że karmienie piersią jest takie dobre dla dzieci, wymyślili dla swojej wygody, żeby w nocy nie wstawać do dziecka :ico_haha_01:

Całusy dla Dorianka :ico_brawa_01:

Serena, witamy :-)
Od porodu przybrał mi ponad 5kg
:ico_brawa_01: no pięknie!
Mnie to wogóle zadziwia jak dzieci rosną.
Bo w zasadzie nie wiadomo ile on zjada i co tam mu leci, bo ja rzadko widuję moje mleko :ico_haha_01: Więc w zasadzie rośnie po przytuleniu do cyca :ico_haha_01:

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

11 lis 2011, 12:08

witam:)

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Dorianka:)
I drugie przemyślenie- to faceci wymyślili,że karmienie piersią jest takie dobre dla dzieci, wymyślili dla swojej wygody, żeby w nocy nie wstawać do dziecka :ico_haha_01:
coś w tym jest powiem Ci :ico_oczko:

Ale to Twój się mniej teraz wczuwa przy drugim że takie przemyślenia??

A co do nocnych drzemek to moja teraz pierwszą po kąpieli ma na 5-6 godz drugą na 3 godz:)

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

11 lis 2011, 12:09

A w ogóle to zszokuje was... ważyłam dziś Alanka - ma 8kg :ico_szoking: sama byłam w szoku i to tylko na cycu karmiony. Od porodu przybrał mi ponad 5kg
No brawo brawo nieźle .Cycusie górą hehe i widać służą dzieciaczkom naszym .
w ogóle czy to mogą być idące zęby
Moja Ola którą się opiekowałam miała pierwszego ząbka jak miała jakieś 4 miesiące a śliniła się dużo wcześniej .Więc być może.Jedne dzieci mają wcześniej inne dużo później.
Moja mała dziś cały czas śpi.Budzi się na karmienie i zasypia od nowa , mam nadzieje ze w nocy będzie ładnie spała.
oj to uważaj bo może jej się pomylił dzień z nocką i w nocy będzie Ci dokazywać.
Na szczęście na razie się jej nie poprzestawiało bo nocą ładnie śpi tylko nadal budzik o 6 jej dzwoni i już nie chce spać.

:ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: dla Dorianka
Takie dzisiaj w nocy miałam przemyślenia, odnośnie Waszych wypowiedzi o pomocy Waszych mężów przy dzieciach.
hehe ja tez postanowiłam by P więcej robił bo niby pomaga , jest z nami cały czas . Ja kąpie ale on zawsze chce przy tym być a wczoraj mówię ja mam wolne popołudnie (no prócz karmienia małej) a ty ja kapiesz ubierasz przewijasz bawisz i co i dało się a tak się opierał , nawet lekko się posprzeczaliśmy .Ale już jest ok.
Mnie to wogóle zadziwia jak dzieci rosną.
Bo w zasadzie nie wiadomo ile on zjada i co tam mu leci, bo ja rzadko widuję moje mleko :ico_haha_01: Więc w zasadzie rośnie po przytuleniu do cyca :ico_haha_01:
heheh nasi faceci tez rosną od przytulenia do cyca
Ja mleko widuję bo mała jak pije to aż bokiem się jej wylewa ale to prawda nie wiemy ile one wypijają , a ciekawa jestem .Jutro się dowiem ile mała zje z butli .Choć wcale nie jestem zadowolona ze dam jej butelkę choć z moim mleczkiem .Najchętniej bym ją z sobą wzięła albo na karmienie przyjeżdżała hehe

U nas dziś tez zimno ale słoneczko się pojawia więc może na chwilkę wyjdę z małą.
A taką moja Lilcia będzie mieć sukieneczkę na imprezie po chrzcinach .Nie jakaś specjalna ale szkoda mi kasy by kupować .
Ostatnio zmieniony 13 lis 2011, 16:50 przez szkieletorek, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość