Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

26 lip 2007, 08:00

kasiekk pisze:a jutro przyjeżdża mój meżulek :509:
Mój tez bedzie dzisiaj wieczorkiem :509:,przespi sie i jutro do Kielc i tak dzień codzień :ico_noniewiem:
Meggie ja uwielbiam takie sałatki śmietnikowe ,dzisiaj własnie zrobie Andrzejowi taka ,bo wczorajszą z przepisu Agnes sama zjadłam :-D
Oj to Wam zazdroszcze ,bo u mnie jest odwrotnie,co wysprzatam to Bartosz zaraz zaśmieca,rozrzuca zabawki po całym domu,a w smieciach to wprost uwielbia grzebać :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
Matikasia ale Ty chudzinka jesteś .Super suwaczek Matiego ,fainie uśmiechniety :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 lip 2007, 09:23

No taka w sam raz;) ale słodyczom oprzeć się nie potrafię się oprzeć i potem żołądek boli..

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

26 lip 2007, 10:21

Hej,moj tez spi sam w lozeczku od malego tak spal chodz na poczatku wolal spac we wozku chyba czul sie bezpieczniej nieraz jak marudzi biore go do siebie ale rzuca sie nie moze spac i ja tez i oboje jestesmy niewyspani :-D takze nie sypia z nami a co odchudzania to odchudzam sie ale z marnym skutkiem ale to tez przez to ze biore leki na tarczyce i one tak dzialaja ze nie moge szybko schudnac :ico_noniewiem: Pozdrawiam ide dzis do zlotnika bo obraczke mam za ciasna i nie moge jej zdjac trzymajcie kciuki zeby mi palucha nie utnal :-D :ico_haha_01: :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 lip 2007, 11:49

To może od opałów palce puchną. Mi pamietam w ciąży pod koniec tak spuchły, że miałam siny palec i nie mogłam ściągnąć obrączki:)

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

26 lip 2007, 12:31

Helołki :-D :-D :-D
u nas dzis słoneczko :ico_brawa_01: ale nie za gorąco 25 w cieniu,w sam raz :-D
Kacper śpi,wczoraj mu kupiłam bębenek i od rana dzis bębnił :ico_haha_01:
i znowu przyniósł dziś nocnik wołając sii to już 3 raz :-D :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a wczoraj pokazał mi ze kupę robi,albo zrobił,sama nie wiem czy pokazywał to przed czy juz po :ico_puknij: ,klepał sie w pieluche i patrzył na mnie,a ja głupia nie wiedziałam o co mu chodzi,bo pierwszy raz tak robił :ico_puknij: ale juz bede wiedzieć :ico_oczko:

mężulek będzie wieczorkiem,a jutro mam w planach zostawić go z małym i z koleżanką na piwko na chwilę wyskoczyć,bo nie pamiętam juz kiedy tak byłam gdzieś,a w sobotkę na weselicho :-D

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

26 lip 2007, 13:20

od upalow to tez paluchy mi puchna ale ja to mam jak bylam w ciazy to juz zdjac nie moglam i nie chcialam bo myslalam ze bede mowic panna z brzuchem :ico_puknij: :-) :ico_wstydzioch: u nas tez dzis sloneczko maluch wstanie to ide na spacerek z nim :ico_brawa_01:
kasiekk :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla synka

Awatar użytkownika
Dora1
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1045
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:59

26 lip 2007, 14:41

Agnes i jak paluszek-cały i zdrowy :-D
Kasiekk no przyjedź do mnie z tym Kacperkiem i nocnikiem :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Bo Bartosz postanowił prowadzić ze mna wojnę nocnikową i robi gdzie tylko wlezie w domu :ico_zly: :ico_zly: A może on jeszcze nie gotowy ,moze musze poczekać co o tym sadzicie-doradźcie :ico_haha_02: :ico_haha_02:
Kasiekk , a jakby co to zyczę wspaniałej zabawy na weselu i prosze u bardzo duzo zdjęć.Uwielbiam ogladać te wasze zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

26 lip 2007, 14:46

ja sądzę, że dzieci,które wołają okolo roczku to wyjątki. ogólnie to jeszcze za wcześnie. i dopiero ok 18 miesięczne dziecko zaczyna być kumate w tych sprawach.ja z matim na razie przestałam bo widze, że on nie rozumie słów mokre - suche, kupa- siku, a to podstawa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

26 lip 2007, 17:45

Cześć dziewczynki
:ico_brawa_01: dla Kacperka za wołanie :ico_brawa_01:
Dora1 pisze:Meggie ja uwielbiam takie sałatki śmietnikowe ,dzisiaj własnie zrobie Andrzejowi taka ,bo wczorajszą z przepisu Agnes sama zjadłam :-D

Dorcia to zyczę smacznego, tylko zrób trochę więcej żeby teraz Andrzej Tobie nie zjadł :DD
kasiekk pisze:mężulek będzie wieczorkiem,a jutro mam w planach zostawić go z małym i z koleżanką na piwko na chwilę wyskoczyć,bo nie pamiętam juz kiedy tak byłam gdzieś,a w sobotkę na weselicho

To baw się dobrze kochaniutka :ico_oczko:
matikasia pisze:ja sądzę, że dzieci,które wołają okolo roczku to wyjątki. ogólnie to jeszcze za wcześnie. i dopiero ok 18

Mój Antek jak zrobi kupę, to się krzywi i woła "feee" ale dopiero wtedy jak mu zdejmę pieluszkę :ico_oczko:

A my po szczepieniu, lekarka powiedziała mi że po tym szczepieniu może wystąopić wysypka i węzły chłonne mogą się powiększych, no i standartowo gorączka :ico_noniewiem:
:ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

26 lip 2007, 20:43

Maggie ty bylas zaszczepic na odre swinke i rozyczke??
Dora1 palec caly ale lekko drasniety :ico_noniewiem: ale cale szczescie ze juz mi ta obraczke zdjal jaka ulga za pare dni pojde powiekszyc ja tylko ze latem nosic nie bede bo mi paluchy puchna jak diabli :-)
moj tez sika i kupe robi gdzie popadnie dzis w gatki kupke sobie walnal i po fakcie powiedzial oojjjj :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości