Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

16 cze 2007, 11:47

Moniś już nie pamiętam ale ktoś pisał o śliwkach w słoiczku, może spróbuj i to poskutkuje, a może Kubuś za mało pije? Adrian ostatnio też strasznie się pocił i mało pił i też miał zaparcia, wczoraj starłam mu całe surowe jabłko i dałam obiadek z bobowity ze śliwkami i dzisiaj była kupa, ale taka zbita i twarda.

Co do sąsiada to ja mam tak z córą, niby ma 6 lat i wszystko rozumie ale czasami jak to dziecko krzyknie, tupnie itd, a mały jak ja usłyszy to oczy jak 5 zł i po spaniu :ico_zly: . Od poniedziałku zostaje z dziećmi moja mama i straszy małą ze jak się nie poprawi i nie zacznie się słuchać to ona zajmować się nimi nie będzie i będa musieli zostać z nianią a ona niani (tzn tego słowa) bardzo się boi bo kojarzy ją ze słynna SUPERNIANIĄ :-D .

absens_carens
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:10

16 cze 2007, 11:47

Moniś... rumianek nie pomoże małemu po sporadycznym podaniu. Jak Olka miała problem przez parę dni to starałam się przez cały dzień podawać jej rumianek tyle ile była w stanie wypić. Dopiero jak już się wypróżniła dawałam jej wieczorem przed snem.

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

16 cze 2007, 12:00

Nareszcie trochę chłodniej :-) Ania w te upały szybko się męczyła i dość nawet spała.Miała kłopoty z kupką przez to że brała żelazo na niedokrwistość,jak widziałam że się tak męczy to odstawiłam żelazo i czekam co powie hematolog 21 czerwca.A na te zaparcia i zatwardzenia to śliwki w słoiczku i deserek jogurtowy z gerbera winogrona,jabłka i morele z jogurtem po 6 miesiącu.Trzymam kciuki aby było lepiej

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

17 cze 2007, 23:14

Kuba próbuje robic kupe ale wydaje mi sie ze boli go nonono bo dzis na wieczór przed usnieciem próbował ale nic nie zrobił.
A wczoraj posadziłam Kube na kolanach a on zaczoł sie podciagac do siedania a po chwili jak załapał to sam juz bez mojej pomocy zaczoł sie podciagac jeszcze mu daleko do siadania bo bardzo się kiwa na biki ale juz jakiś postęp jest .
Dzis sobie zaserwowaam taki spacer z Kuba że padam nie mam siły chyba z 8 km. ide spać dobrej nocki papa

Margot
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 30 mar 2007, 16:10

18 cze 2007, 16:56

Moniś a co lekarz powiedział na te kupki ?? Szkoda żeby dziecko tak się męczyło :ico_olaboga: super że już zaczyna tak siadać :ico_brawa_01: a ja coraz częściej zastaję Anię w łóżeczku jak sobie sama.... stoi :ico_szoking:

Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

18 cze 2007, 19:03

:ico_brawa_01: za postępy dla dzieciaczków. a ja po pierwszym dniu pracy, nie mogłam się wogóle skupić na szkoleniu bo całyczas myślałam o dzieciach :ico_placzek: , a jak przyszłam to mały tylko uśmiechnął się do mnie i nawet cyca ni chciał :ico_szoking: . Troszkę mi ulżyło bo wiem że nie tęskni tak bardzo. Zmykam do dzieciaczków , pa

Awatar użytkownika
moniś
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 210
Rejestracja: 14 kwie 2007, 00:25

18 cze 2007, 23:03

Mardot pisałam strone wczesniej o wizycie u lekarza jak chce ci sie to zajżyj a jak coś bedziesz chciała wiedzieć więcej to pytaj to ci odpisze .
Maju gratulacie za wtrwałaość w pracy to dobrze że mały nie tęsknił tak bardzo .

Kurcze Kuba w dzień bardzo mało śpi bo ze 2-3 razy po pół godziny a na wieczór jest taki padnięty że do kąpania to robi awanture niewiem co zrobić zeby dłuzej pospał a kupe dzis rano troche mu pomagałam zrobic bo próbował zrobi tylko troszke i reszte nie mogł.

[ Dodano: 2007-06-18, 23:07 ]
Mrgot slicznie Ania stoj :ico_brawa_01: w tym łózecczku o boze mojemu Kubie jeszcze daleko do takich wybryków

[ Dodano: 2007-06-18, 23:40 ]
Dziś mija 2 rocznica naszego ślubu a ja sam :ico_placzek: bo mąż w trasie zagranicą może wroci jutro wieczorem

Agusia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 128
Rejestracja: 08 mar 2007, 11:52

19 cze 2007, 05:50

Monis Filipek tez nie stoi chyba ze go trzymam ale i tak nogi sie pod nim uginaja. Nie powiem uwielbia tak stac ale to mi brakuje siły na trzymanie go :-D Wiecie co juz sama nie wiem, moze ta ostatnia goraczka to była trzydniówka bo teraz Filip na całym ciele ma wysypke- chyba ze to jakies potóweczki-wysypka z góry na dól. Maju widze ze u ciepie podobnie jak u mnie ja bardziej teskniłam za Filipem niz on za mna :-D Juz sie przyzwyczaiłam do tego ze pracuje i nie martwie sie o niego. Czasami tylko mi szkoda rano jak wychodze do pracy a on sie na mnie patrzy i usmiecha. Żal mi go wtedy zostawiac :ico_placzek: Margot Twoja Ania pieknie stoi w tym łózeczku :ico_brawa_01: - zuch dziewczyna!!!!

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

19 cze 2007, 07:33

Moniś ale jak mąż wróci to napewno ci wynagrodzi tę nieobecność :ico_oczko:

Agusia ja wróciłam tylko na 2 m-ce w sezonie urlopowym więc chyba jakoś wytrzymam te 2 m-ce, dobrze że dzieci są z moją mamą bo przy dwójce dzieci ciężko zorganizować opiekę dla dzieci. Buziaki i miLego dnia :-)

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

19 cze 2007, 12:44

witajcie
margot no wlasnie moj maly tez mnie zaskoczyl kilka razy tym staniem w lozeczku a teraz to juz i przy kanapie staje i przy krzeselkach ehhh nie mozna go z oka sposcic...

ja szukam juz opiekunki coprawda na pazdziernik ale niezaszkodzi sie rozejrzec bo do pazdziernika moja kuzynka zajmie sie malym...
ja juz na dniach wracam do pracy i nawet sie ciesze :ico_haha_01: wiem ze maly w dobrych rekach a ja troche wyjde do ludzi
tylko ze moj uniform nie pasuje bo jak go zamawialam w marcu to bylam 7 kilo grubsza... ciekawe co teraz

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości