moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

20 sty 2008, 23:11

:) i po szczepieniu. Marti troszeczkę się tylko skrzywiła, pielęgniarka była pod wrazeniem, że nie płakała :) Na razie nic się nie dzieje, ale ta szczepionka przyjmuje sie dopiero od 5 do 12 dnia po zastrzepieniu i moze pojawic sie wysypka i gorączka.
Waży tak jak wspominałam 9100.
Rozmawialam przy okazji z pediatrą na temat nie jedzenia mleka. Powiedzial zebym się nie przejmowała :) jeszcze może póżniej polubi, zeby nic na siłę.

Kolejne szczepienie mamy w 19 czerwca - ostatnia dawka Hip-a.

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

24 sty 2008, 16:16

Sandrusia, Eve świetne zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ale wasze dzieci się zmieniają i jak rosną :ico_brawa_01:


u nas roczek już w sobotę!!!!!!!!!!!!!! A ja nadal zastanawiam się jakią sałatkę zrobić na kolację itp.
Niestety nie mogę zrobić małego przyjęcia tak jakbym chciała, bo większość gości mamy przyjezdnych z Poznania więc nocują u nas cały weekend więc muszę i tak zrobić obiad na niedzielę , kolacje, śniadania :ico_olaboga: szok

A wczoraj Joasi wyszedł kolejny ząbek na dole :ico_brawa_01: jest prawie niewidoczny ale jest - to już 6-sty

A z nowości to Joaś nareczcie zaczęła "mówić" coś innego a nie w kółko aaaaa, eeee i uuu. Śmiejemy się z niej, że nadaje morsem, bo teraz cały dzień sobie gada tak:" dzie dzie, cta, ta, cia, dzia, dzie" itp hihi, normalnie umieramy ze śmiechu hihi

fasolka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 22 mar 2007, 19:27

25 sty 2008, 14:39

Witam:) ja na obiadek urodzinowy zrobiłam marchewkę z groszkiem ziemniaki i kotlety mielone... nic oryginalnego:) Julci idzie już 7 ząbek ma cztery na górze i idzie trzeci na dole, już się przebił.... Muszę zdjątka nowe dać... bo te nieaktualne hihi mamy już za sobą pierwsze kroczki... ale bardzo ostrożna jest waha, zrobi dwa, trzy i siada...Pozdrawiamy cieplutko:)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

25 sty 2008, 14:43

magdzinka wiem co to zaból z organizacją takiej imprezy vo u nas było identycznie. A że się ambicją uwzięłam więc zapowiedziałam, że wszytsko sama zrobię! Było okrrrropnie ciezko, ale dałam radę :) Wierzę w Ciebie kochana :ico_brawa_01:
A co do Joasi - to ja napatrzyć sie na Nią zawsze nie mogę :-) Jest śliczna. Ten uśiech zalotny i ta karnacja brzoskwinkowa :ico_brawa_01:
moniś co do mleczka to się nie martw, bo niektóre dzieci tak mają i już :) Ważne tylko, żeby wapnia dużo dostawała i wszystkie witaminki, które są jej potrzebne :-)

A my mamy szczepienie w czasie odwleczone, bo Jaga sie z infekcji jeszcze niew wykaraskała :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

25 sty 2008, 16:54

Jutro roczek :ico_haha_01: Dziś już przyjeżdżają goście i będą do niedzieli :ico_haha_01:
Dzisiaj wstałam o świcie sprzątałam (większoś zostawiłam mężowi :-) ) i upiekłam mięso i ciasto z wiśniami i kremem, zrobiłam też tort :ico_tort: (potem wkleję fotkę hihi bo udekorowałam go jak dziecko :ico_wstydzioch: pisakami do tortów) ale jest pyszny - mąż podjadał mi masę rafaello i już się nie może doczekać na torcik.

Eve
mam nadzieję, że ja też dam radę hihi

odezwę się chyba dopiero w poniedziałek jak już będzie po wszystkim i goście znikną :ico_oczko:
pa

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

26 sty 2008, 11:16

magdzinka - no to wszystkiego dla Joasi najlepszego a dla Ciebie sił na weekend :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

28 sty 2008, 12:50

Hej dziewczyny :)
Sliczne zdjecia. Ja sie musze w kocu zmobilizować i powklejac, aż wstyd że tak dawno nic nie zamiesciłam :)) na swoje usprawiedliwienie moge jedynie powiedzieć- brak czasu.

Hehe Martyna mówi kolejne słowa: oko, ucho, pepek i ostatnio powiedziała nonono, hmm ciekawe gdzie to usłyszała ;)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

28 sty 2008, 15:58

Wklejaj moniś, wklejaj :ico_brawa_01:
A co do zapracowania - szkoda gadac, bo u mnie jest po prostu gonitwa za czasem. W pracy spędzam po 9 godzin dziennie, w drodze do niej i z - ponad godzinę dziennie, wstaje o 6.oo, chodzę spac o 24.oo a Jaga na dodatek chora, tzn. cały czas chora. Dochodzi do tego całośc codziennych obowiązków - sprzątanie, gotowanie, zakupowanie, zabawa z Małą...i padam na twarz.. :ico_noniewiem:
Ale co ja Wam mówić będę...same macie to samo :-)
magdzinka jak przyjęcie urodzinowe? Dawaj zdjęcia koniecznie :-D

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

30 sty 2008, 18:39

eve.ok, jakie fajne zdjęcie z balonikami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
podziwiam cię :ico_sorki: kiedy ty zdążysz porobić coś w domu?????????? I jeszcze gotujesz????? Ja jednak mam więcej czasu, bo do pracy docieram w 20 minut i jeszcze mam godzinę mniej na karmienie piersią, a i tak z wszystkim nie nadążam a zwłaszcza z gotowaniem i dlatego Joaś cały czas odżywia si słoiczkami, a już chciałabym żeby jadła normalne obiady z nami ale tych obiadów nie ma hehe i my byle jak się odżywiamy :ico_noniewiem:

dzisiaj byłyśmy na szczepieniu - Joasia waży 9,700 i 77cm długa.
Czy wasze pociech źle się czuły kilka dni po tym szczepieniu???

ROCZEK się udał :ico_brawa_01:
już piszę jak minęły urodzinki Joasi. I zaraz zasypię was zdjęciami :-D świętowaliśmy już od piątku jak tylko przyjechali pierwsi goście. Joasia poszła spać o 1 w nocy ale rano wstała jak zwykle o 7. W dzień swoich urodzinek była bardzo grzeczna i nawet zaczęła mówić "dziadzia" - dziadek pękał z dumy hihi, tata zresztą też bo dzień przed roczkiem nauczyła się go wołać. Na 14 poszliśmy na obiad do restauracji - Joasia wszystkiego trochę zjadła - nawet surówki jej smakowały - zajadała je palcami :ico_szoking: Po wyjściu z restauracji , która jest prawie w parku poszliśmy na spacerek mimo okropnej pogody, a Joasia widocznie miała tyle wrażeń, że momentalnie zasnęła. Potem już tort, ciasta i kolacja były u nas w domku. Prezenty Joasi się podobały, natomiast na balony w ogóle nie zwracała uwagi.
A!!! Podaliśmy jej do wybrania książeczkę, kieliszek i pieniążka. I Joaś wybrała pieniążka hihihihihi - czy to oznacza, że będzie bogata hihi. Potem dostała też skarbonkę więc sobie swojego pieniążka tam wrzuciła i każdy jej coś tam powrzucał więc szybko się przepowiednia sprawdził hihihi i już ma swoją kasę :-D
Co jeszcze dostała...: lalkę wydającą dźwięki, książeczki, ubranka, klocki, płyty z muzyką i teletubisiami, maskotki itp.
A jeszcze się pochwalę, że tort zrobił furorę :ico_wstydzioch: wszystkim smakował -
W niedzielę wszyscy goście pojechali i jak tylko drzwi się za nimi zamknęły Asieńka padła - zasnęła w sekundę i spała prawie 4godziny :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: bidulka była wykończona tymi wrażeniami - za dużo chyba się działo dla niej hihi, ale już doszła do siebie - na szczęście nie chodzi już spać o 1 w nocy, i rano też śpi dłużej - zawsze spała do ok 7, a teraz do 8.30!!!! W niedzielę też zrobiła nam niespodziankę i pierwszy raz zrobiła siusiu do nocnika :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale się śmiała z tego hahaha, no i wreszcie zaczęła stać - tzn ona już wcześniej stawała ale nigdy tak długo , w niedzielę to pobiła rekord w staniu - oczywiiście z podtrzymywaniem się rączkami ale i tak się cieszę bo już się martwiłam , że tak późno zaczyna wstawać ale do chodzenia to jej jeszcze daleko. No to chyba tyle - wklejam zdjęcia i przepraszam za ilość

oto Joasia zaraz po wyjściu z brzuszka :-)
Obrazek

1 dzień
Obrazek

1 miesiąc
Obrazek

1 roczek
Obrazek
Obrazek

i fotki z imprezki:
tu z moimi rodzicami
Obrazek

je obiad
Obrazek

z tatusiem
Obrazek

z mamusią
Obrazek

z tortem
Obrazek

prezenty
Obrazek

tak ostatnio lubi się do mnie przytulać. I tylko do mnie się przytula i do nikogo innego JUPI :ico_brawa_01:
Obrazek

a tutaj stoi oczywiście z pilotem i zmienia programy w TV
Obrazek

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

30 sty 2008, 20:02

magdzinka zdjęcia super :ico_brawa_01: zresztą ja zawsze jestem zachwycona Joasią :-D najważniejsze, ze imprezka się udała i tort wszystkim smakował :ico_haha_02:
No i gratuluję Ślicznotce postępów :ico_brawa_01:

A Jadze w końcu kaszel mija i przestaje sie męczyć przy zasypianiu. I tak ją podziwiam bo cały czas była bardzo pogodna. Nosek zatkany, z gardła chrzęsty a buźka jej się nie zamykała w uśmiechu :ico_brawa_01: Poza tym - u nas norma. Jaga je jak oszalała (zaczyna mnie to na prawdę martwić, bo to są bardzo duże ilości... :ico_noniewiem: ) i rośnie nam wzwyż niemiłosiernie. A poza tym - mnóstwo pociechy daje :-) szczególnie swoim cwaniactwem. da sobie radę dziewczyna w życiu :-D szczególnie jeśli o kradzieże portfeli chodzi :-) Nie mam pojęcia skad jej sie to wzięło ale wszystkim wygrzebuje portfele z torebek, kurtek i spodni i mi przynosi szybciutko... :ico_noniewiem: :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość