Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 mar 2007, 11:00

czesc mamuski u nas nocka lepsza niz ostatnia, Antoś jakis spokojniejszy dzisiaj :-D
Gratulacjony dla MATEUSZKA ZA ZABEK :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
widzisz iza, mówiłamm Ci ze te humorki Matiego to zabek :ico_oczko:
Buziaczki na 8 miesiączków :ico_buziaczki_big:

Co do ogródka to zgadzam się w stu % że to świetna sprawa szczególnie jak ma się dzieciaczka, w lato mozna wystawić w wózeczku ... :ico_oczko:
W te lato szczególnie się przydał bo Antoś był jeszcze maleńki wystawiałam go w kołysce i spał sobie całymi dniami :-D
A to nasz ogródzio :ico_wstydzioch: ,Obrazek

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

14 mar 2007, 11:01

Maggie, ale masz fajny widoczek - super :ico_haha_01:
Ostatnio zmieniony 14 mar 2007, 11:03 przez kaola, łącznie zmieniany 1 raz.

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 mar 2007, 11:02

Kurcze no i znowu mi suwaczek nie dizała :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
no najfajniejsza jest ta przestrzeń ja nie lubioe mista, mieszkam na wsi i jest super, zieleń, spiew ptaszków....a wiosna jest piekna, zrobie dzisiaj fotke i pokaze Wam jakie sliczne żonkile nam wyrosły :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-03-14 ]
iza pisze:dziewczyny..a teraz na powaznie........kiedys rozmawilaysmy o spotkaniu w lato...o wy na to..ja jestem jak najbardzoej za....

To ja zapraszam do mnie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

14 mar 2007, 11:12

Maggie miałas racje......ty to jestes mądra!!!

jakoś tak mam sentyment do tego imienia..maggie......kilka lat temu pracowalam na campie z dzieciaczkami w usa..i tam nie mozna bylo sie posługowac wlasnym imieniem i trzebo byo wymyslec jakies inne...i nazwalam sie maggie.....przez 3 miesiące nikt nie wolal do mnie iza tylko maggie..maggie

kaola..a gdzie masz rodzinkę w Polsce????

ja to pewnie iwonke wkrótce nawiedzę..bo mieszka blsko mojej rodzinki....wi ęc na spacerek sie wybierzemy...ale kiedy to ciezko powiedziec..wlasciwie dla mojego marka nie ma problemu...rodzinke mamy w gnieznie..i mozemy wyskoczyc na weekend..i po drodze o iwonke zachaczyc ale jakos mnie podroz przeraza z matim

[ Dodano: 2007-03-14 ]
widoczek masz maggie przecudowny..zapatrzylam sie

[ Dodano: 2007-03-14 ]
czekamy na fotkę..uwielbiam kwiatki....ale takie zywe..w ziemi..juz obcięte i w wazonie ..nie!!!!!!!precz!!!

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 mar 2007, 11:15

kaola pisze:iza, sama nie wiem, chciałabym w kwietniu się wybrać - bo od maja zaczynam pracować, ale nie wiem czy mi się uda :ico_noniewiem:

kaolka ja tez chciałabym juz pojsc do pracy....a zkim zostawiasz Nicolkę???

No ja w PL bede dopiero w sierpniu niestety, bo z tym paszportem to mamy "przer.......e" :ico_puknij:
spotkanie w ambasadzie mamy dopiero 13 czerwca..............................
kaolka a Wy załatwialiscie przez ambasade paszport?

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

14 mar 2007, 11:15

iza, moja rodzinka w większości to Bełchatów, okolice Katowic też, a ja mam jeszcze mieszkanko w Częstochowie, bo tam przed wyjazdem osiadłam :ico_haha_01:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 mar 2007, 11:18

iza, no na mnie własnie tu tak mówia maggie, a niektórzy magdalena :-)
iza pisze:Maggie miałas racje......ty to jestes mądra!!!

e tam .mój Antek ma takie same humorki jak Twój Mati przed wyjsciem zabkóew, szczególnie ciezko było przed wyjsciem górnych jedynek :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

14 mar 2007, 11:18

Maggie,
z kim Nicolę ??? - tu są takie specjalne coś jak opiekunki - załatwia się w gminie i po ok 5-6 dzieci na opiekunkę, rano zawozisz po pracy odbierasz,
co do paszportu - to Nicola ma duński - bo ojciec duńczyk - więc bez problemu - mała miała chyba 5 tygodni jak paszport wyrabiałam, byliśmy już nawet dwa razy w PL

[ Dodano: 14-03-2007 ]
pierwsz jazda była ok, mała cały czas prawie spała
za drugim mieliśmy trochę mniej szczęści - trafiliśmy na korek przed Frankfurtem :ico_olaboga: 3 godziny staliśmy

[ Dodano: 14-03-2007 ]
zastanawiam się tylko jak bęzie teraz, bo mała coraz bardziej ruchliwa się robi i trudno jej na d.. usiedzieć :ico_smiechbig:

[ Dodano: 14-03-2007 ]
można by było samolotem, ale ja wolę autkiem, bardziej mobilna wtedy jestem :ico_haha_01: i rodzinkę poodwiedzać mogę i znajomych :ico_brawa_01: i nikogo o podwózkę prosić nie trzeba

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

14 mar 2007, 11:24

Maggie,
z kim Nicolę ??? - tu są takie specjalne coś jak opiekunki - załatwia się w gminie i po ok 5-6 dzieci na opiekunkę, rano zawozisz po pracy odbierasz,
co do paszportu - to Nicola ma duński - bo ojciec duńczyk - więc bez problemu - mała miała chyba 5 tygodni jak paszport wyrabiałam, byliśmy już nawet dwa razy w PL


e no to masz super........... u nas ambasada jest tragiczna, na spotkanie umówi łam sie w lutym i dopiero wolne miejsca sa w czerwcu, kolejki na cały Londyn, a do tej amb przyjezdaja jeszcze Polacy z Irlandii bo tam biedactwa nie zrobili amb. Jest [size=200]tragicznie[/size] a jeszcze wszystko trzeba załatwiać przez PL, tłumaczyc akt ur, rejestrowac w polski USC :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: koszmar.
Jesli chodzi o te opiekunki toi wiem o czym mówisz, ale sie jakos boje.... kurcze chyba nadopiekuncza jestem....ale moze warto sie tym zainteresowac.

[ Dodano: 2007-03-14 ]
kaola pisze:można by było samolotem, ale ja wolę autkiem, bardziej mobilna wtedy jestem :ico_haha_01: i rodzinkę poodwiedzać mogę i znajomych :ico_brawa_01: i nikogo o podwózkę prosić nie trzeba

racja tylko sie człek umeczy strasznie.

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

14 mar 2007, 11:29

Maggie, to współczuję takiego długiego oczekiwania :ico_olaboga:

co do tych opiekunek - to ja zamierzam małą dać ze dwa tygodnie wcześniej zanim do pracy wrócę - żeby miała czas się przyzwyczaić - jak by coś było nie tak to zawsze mogę ją szybciej odebrać
myślę, że warto spróbować
ale nie wiem, bo jeszcze czekamy na przydział :-D - tu też często niektóre sprawy idą strasznie wolno :ico_olaboga:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości