barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 mar 2007, 14:23

ja też się melduję
fajnie że przeprosili za wczoraj, szkoda tylko że wczoraj nie było tego info na forum, to bym tyle czasu nie straciła na próby

u nas dzisiaj tak wieje, ze kompletnie nigdzie sie nie mogę wybrać, mój luby wczoraj zabrał autko i pojechał na weekend pracować do Zakopca, więc jak zwykle małą i sprzątanie mam na głowie
już mam poodkurzane, ale chyba nic więcej nie zrobię, bo zapowiedzieli nam się goście na popołudniu z zaproszeniem na chrzciny, więc jakieś papu trzeba przygotować, bo oni zawsze głodni (a ile razy do nich zachodzę to lodówka pusta, no może poza soczkami i alkoholem na imprezki, których teraz nie ma ze względu na dzidzię)
Wiki właśnie śpi, wiec mam chwilkę na te rzeczy

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

24 mar 2007, 14:42

witam, wczorajszy dzień mnie zasmucił :ico_szoking: :ico_placzek:
Nie mogłam się zalogować.... Jaki ból.....
Ale na szczęście dziś wszystko już w porządku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moje brzucho sobie rośnie ale mam wrażenie że jakieś takie małe...Ale z małą wszystko w porządku więc chyba nie ma sie czym martwić...

[ Dodano: 2007-03-24 ]
mykam na obiadek....papapapapa

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 mar 2007, 14:49

jak maly brzuszek to super, nie będziesz przynajmniej walczyła z rozstepami :ico_brawa_01:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

24 mar 2007, 16:24

Czes dziewczyny cos pusto tu teraz. :ico_placzek: Mi juz przeszlo ten chumorek z rana. Bylam na zakupach a to zawsze poprawia mi nastroj :ico_haha_02: :ico_nienie: :ico_ciezarowka:
Gratulacje Kinga no to jeszcze troche i bedziesz smigac po drogach :ico_szoking: :ico_ciezarowka: Chce Ci sie stresowac tymi egzaminami w ciazy? :ico_ciezarowka: Ja dzis nic nie robie :ico_haha_02: Zakupy mi wystarczyly i leniuchowanie teraz.Dzis znajoma dala naszej Juli juz prezent na pierwsze urodziny :ico_oczko: Ona wylatuje do stanow i jej nie bedzie troche. :ico_placzek: Ale jestem ciekawa co tam jest ale obiecalam ze nie otworze i dam corce na roczek.Juz jest powoli rozpieszczana a jeszcze 111 dni do porodu :ico_ciezarowka: :-D

[ Dodano: 2007-03-24 ]
no to ide na kawke jak nikogo nie ma :ico_kawa: :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-03-24 ]
A wiecie co nie wierze w zababony,ale dzis rozmawialismy ze znajoma o 13 piatku.Wszyscy zawsze sieja panike a tu ja mam termin na lipca 13 piatek wiec uwazam ze to szczesliwy i bedziemy przynajmniej pamietac :ico_ciezarowka: :ico_buziaczki_big:

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

24 mar 2007, 18:57

czesc dziewczyny znow mnie niebylo troche ale to dlatego ze mam troche duzo pracy i jak wracam do domciu to sil niemam zeby patrzec w ten komputer a tu trzeba jedzenie zrobic i troche polezec bo kregoslup boli ale jeszcze z miesiac i zrobie sobie juz urlop to wtedy bede miala duzo czasu dla was.
a dzisiaj bylam juz na zakupkach dla dzici kupilam kocyk reczniczek z nagłówkiem przewijak i takie tam jeszcze male rzeczy tylko ze wszystko kolorowe bo kazdy mi mówi ze będzie chłopiec bo dobrze wyglądam a na usg mówili ze dziewczynka i juz teraz sama niewiem....
ale sie rozpisałam :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magda
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 15 mar 2007, 20:44

24 mar 2007, 21:58

no i wkoncu wiem ze to bedzie ON :)) Chłopak sie cieszy i skacze z radości :)) w sumie mu sie nie dziwie.. powiedział ze spełni wszystkie 3 rzeczy ktore prawdziwy mężczyzna zrobić musi :)) czyli spłodzi syna, zbuduje dom i posadzi drzewo :-D ale miałam ubaw jak to powiedział.. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

25 mar 2007, 09:08

Witajcie niedzielne śpiochy! :ico_buziaczki_big:
Ja już wstałam zjadłam śniadanko i szykuję się do wyjścia. Zaplanowaliśmy sobie dziś wypad do Krakowa, więc koleżanki z tego miasta uwaga: może gdzieś na mieście mnie miniecie!!!! Rozglądajcie się uważnie...... :-D :-D
A wczorajszy dzień był beznadziejny!!!!!! Nie wiem z jakiego powodu wszystko szło nie tak..... :ico_olaboga: Ale na szczęście już minął.

[ Dodano: 2007-03-25 ]
a teraz moje zdjątko buuu to za trudne....

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

25 mar 2007, 10:26

Czesc dziewczynki :ico_buziaczki_big: witam Was goraco i zycze milej niedzieli i duuuuuuzo sloneczka :ico_haha_02: :ico_ciezarowka: 8-)

małolata
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 852
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:36

25 mar 2007, 11:27

Dzień dobry w ten jakże przepiękny, słoneczny dzień! :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:
Ja tylko na chwilkę, bo muszę zmykać spłukać farbę z włosków i śniadanko zjeść (właśnie mi się jajeczka gotują na kanapki :ico_brawa_01: ), a później...z moim P. wyczekiwany wyjazd do katowickiej Silesii! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Udało mi się namówić go, żebyśmy wstąpili do SMYKA i kupili kocyk dla maleństwa :-D
No, to uciekam, bo czasu coraz mniej, a póki co, to nawet na ulicę w takim stanie wyjść nie mogę :ico_wstydzioch:
Miłego dnia Kochane! :ico_buziaczki_big:

basik334
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 974
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:15

25 mar 2007, 17:18

Cześć Dziewczynki!

Piękny dziś dzień - wreszcie słońce, więc i humor jakby lepszy.

Wczoraj mój mąż posprzątał sypialnię i garderobę, wraz z myciem okien - takie gruntowne porządki. Należy mu się medal, choć robił to cały dzień. Siedzę sobie więc w tym sterylnym pomieszczeniu i jest mi całkiem nieźle :-)

Udanego popołudnia Wam życzę, jutro zapraszam do świętowania! :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość