Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

04 wrz 2009, 08:14

no nareszcie jakiś głos rozsądku :-D :ico_oczko:
kochane usmiech na twarz cycki do przodu i walczymy z kolejnym dniem :-D
Qanchita, masz jeszcze ten żur, jak to przeczytałam to dostałam ślinotoku, chyba muszę zrobić!
a z takich codziennych rzeczy to po 3 dniach przedszkola Jaś chory i został w domu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

04 wrz 2009, 09:03

riterka, juz chory?????
o kurde ja sobie nie zdawałam sprawy że dzieciaki juz tak szybko coś złapią

moja dzisiaj znowu pobudka na mliko o 2 :ico_olaboga: ileż można
no i juz o 6 na nogach
a ostatnio spala do 9

[ Dodano: 2009-09-04, 09:04 ]
a ja wczoraj zrobilam kalafiorową i na drugie ryż z sosem slodko kwaśnym i to i to mi strasznie śmierdziało :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

04 wrz 2009, 09:53

Riterka mam żurek:) Jeszcze coś tam od wczoraj zostało więc jak wrócę po pracy do domku to chyba chwilowo przestane przestrzegać piątkowego postu i zjem z białą kiełbachą i boczusiem :ico_brawa_01:

Kurcze, szkoda że nie mieszkasz w okolicy bo dla Ciebie też na pewno cos bym zachowała :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-09-04, 09:56 ]
No i może Jasieńka tez by troszkę rozgrzało... biedulek, przecież jeszcze lato sie nie skończyło :ico_nienie:
Podawaj mu nurofenik co 6 godzin i jutro będzie jak "młody bóg"

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

04 wrz 2009, 10:09

Bry wszystkim
Dopiero co wstałam i jem śniadanko.Mam dziś stresujący dzień ide na spotkanie z prawnikiem (kolejne spotkanie) Ciekawe co dziś się nowego dowiem.

zborra moim zdaniem nie musiałaś się tłumaczyć.To normalne by się wygadać na forum,emocje przelac na forum.Nie jestesmy żadnę ,,ą,ę,,
Nie jesteśmy sztywniaczkami :-D
Teraz wychodzi na to ,ze jak przeklnę sobie na forum to jestem z rodziny patologicznej hhehehhe
Co do tej lini niebieskiej to moznaby reagowac jakbyś pisała co drugi post niepokojące informacje. JP troche zbyt zareagowała,ale pewnie to hormony,albo miała słabszy dzień.

No dobra uciekam na play group niech mały się pobawi.Odezwe się po powrocie od prawnika.Trzymajcie kciuki za mnie.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 wrz 2009, 10:28

hej!
riterka, biedny Jasiek...cholercia...a on jak był w domu to też łapał łatwo infekcje czy to zaczęło się teraz?
bo moja tak do 1.5roku to dość łątwo łapała jakieś katary...ale nic poważniejszego...choć ten katar trwający czasem 10dni to nie było przyjemne...Na szczęście, odpukać............już prawie rok mamy spokój.Co prawda od zeszłych wakacji chyba podawałam jej z pół roku wyciąg z jeżówki przez 5-6tyg a potem miesiąc przerwy...i na razie mamy luz z chorobami. Nawet jak złapie katar to trwa on może 2dni i luz... :ico_sorki:
Mam nadzieję, że szybko syna postawisz na nogi...A może warto mu coś dać na wzmocnienie?
wiesz, nam lekarka kiedyś poleciła podawać na początku infekcji cynk w tabletkach...2razy dziennie pół tabletki ok.godziny 15 i 18...On niby działa przeciwwirusowo...tak 5dni taka kuracja...Szczerze mówiąc, też to podawałam czasem i w sumie efekty były. No i u nas na topie jest oscillococinum...ale nie każdy wierzy w homeopatię...
jagodka24, o, głodomorek? to widaocznie jakaś zmowa...bo moja też w nocy się budzi w podobnych godzinach...i J posłusznie maszeruje do neij na kanapę :ico_haha_01:
sylwia.uk, możliwe...każda teraz ma humory...trudno...........

nie chciałam się tłumaczyć.....i nie będę więcej...Te, co mnie znają wiedzą jaka jestem, jakie jest moje dziecko i jak żyję.........i tyle. Może do końca :ico_ciezarowka: też mnie zdążycie poznać na tyle, żeby nie reagować jak JP... :ico_noniewiem:

u mnie nocka w miarę...tylko wstaliśmy już przed 8 dobrze......ale spoko. Jest u nas brat z córą 3letnią, więc laski mają rozrywkę zapewnioną...
właśnie wybrały się z dziadkami na przejażdżkę pociągiem i na lody...a ja zmykam do prasowania...
miłego dnia!

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

04 wrz 2009, 10:34

Witam babolki
riterka, uuuuuuu szybko złapał bakcyla , miejmy nadzieję iż jeszcze szybciej mu przejdzie:)
I już wiem czemu mnie tak ta głowa bolała - na zmianę pogody i cisneinie :(
Dziś już troszkę lepiej .......oby tak zostało.
Zborra od tego jest forum ,żeby sie wyżalić , ponarzekać , pokrzyczeć ect........
Więc uszy do góry.............
Buziam przytulam

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

04 wrz 2009, 10:40

dzięki............................
już ok..........będę grzeczna :ico_haha_01:

dobra, gnam do prasowania...

Blask
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:45

04 wrz 2009, 14:12

Laski chyba ocipiałam ze szczęścia :ico_olaboga: właśnie kupiłam na allegro pierwsze śpiochy na :ico_brawa_01: ............ :ico_puknij: wali mi ze szczęścia :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

04 wrz 2009, 14:41

Zakupy dla maluszka to olbrzymia radość :ico_brawa_01:
Ale ja poczekam do 6 m-ca :ico_ciezarowka:

PS. Zjadłam kalafiorkową :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sylwia.uk
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 238
Rejestracja: 20 sie 2009, 13:49

04 wrz 2009, 15:43

A mnie głowa pęka ,łeb mnie boli :ico_olaboga:
zaraz po Natalie do szkoły. Ja chce spać,wykończyła mnie wizyta u prawnika.
Jak odpoczne to się odezwe narazie jestem very busy :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość